lekarz Jarosław Matynia

Wspaniały lekarz! Kompetentny, emanujący spokojem, delikatny, empatyczny- naprawdę nie jest łatwo znaleźć dziś specjalisty z takim podejściem do pacjentki. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana przez Pana Doktora. Moja opinia pokrywa się z doświadczeniami moich koleżanek i przyjaciółek, które mi Pana Doktora poleciły.

Polecam. Lekarz miły, kompetentny. Dobrze prowadzi ciążę. Odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwości.

Lekarz godny polecenia, cierpliwy, kompetenty, wyrozumiały i uprzejmy. Konkretnie wszystko wyjaśnia.

Kompetentny , cierpliwy, kulturalny i dokładny. Dziękuję Panie Doktorze z poświęcony czas i trafna diagnozę oraz leczenie :)

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Świetny lekarz. Bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, aby można było wszystko zrozumieć. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże dodam, że na fundusz i byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się pana doktora, ponieważ nie mogę zajść w drugą ciąże i wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego i po co jakie leki. Lekarz godny polecenia

Fantastyczny człowiek. Cierpliwy i kompetentny lekarz. Jestem jego pacjentką już blisko 2 lata. Jego czujności zawdzięczam moje zdrowie a być może nawet życie.

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

prowadzil moje trzy ciaze rzeczowy kompetentny mojej kuzynce pomogl zajsc w ciaze choc poznan postawil na nia kreske polecam szukacie daleko a macie pod nosem takiego doktora tylko wlodarczyk patrzy pozniej na oddziele ponurym wzrokiem

POLECAM ZDECYDOWANIE PANA DOKTORA JEST OSOBA MILA SYMPATYCZNA ZAWSZE WYTLUMACZY CZARNE NA BIALYM PROWADZIL MOJA CIAZE POTEM ZAKLADAL MI WKLADKE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY LEKARZ U JAKIEGO DOTEJ PORY BYLAM .POZDRAWIAM DZIEKUJE