lekarz Jarosław Matynia

Świetny lekarz. Bardzo cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, aby można było wszystko zrozumieć. Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże dodam, że na fundusz i byłam bardzo zadowolona. Teraz leczę się pana doktora, ponieważ nie mogę zajść w drugą ciąże i wszystko dokładnie tłumaczy dlaczego i po co jakie leki. Lekarz godny polecenia

Lekarz godny polecenia prowadzil moja pierwsza ciaze i napewno poorowadzi tez nastepna bardzo mily, dokladnie wszystko tlumaczy.Polecam

Fantastyczny człowiek. Cierpliwy i kompetentny lekarz. Jestem jego pacjentką już blisko 2 lata. Jego czujności zawdzięczam moje zdrowie a być może nawet życie.

prowadzil moje trzy ciaze rzeczowy kompetentny mojej kuzynce pomogl zajsc w ciaze choc poznan postawil na nia kreske polecam szukacie daleko a macie pod nosem takiego doktora tylko wlodarczyk patrzy pozniej na oddziele ponurym wzrokiem

POLECAM ZDECYDOWANIE PANA DOKTORA JEST OSOBA MILA SYMPATYCZNA ZAWSZE WYTLUMACZY CZARNE NA BIALYM PROWADZIL MOJA CIAZE POTEM ZAKLADAL MI WKLADKE JAK DLA MNIE NAJLEPSZY LEKARZ U JAKIEGO DOTEJ PORY BYLAM .POZDRAWIAM DZIEKUJE

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

bardzo fajny lekarz widać,że z powołania ,polecam

Lekarz prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia. Za ostatnie wizyty nie brał pieniędzy.

Jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem , jestem jego pacjętką od 14 lat i jestem zadowolona.

Lekarz godny polecenia.Jest uprzejmy i stara się zniwelować stres związany z wizytą.

Przy porodzie ten Pan nie pozwolił pielęgniarką nic podawać, stwierdził że urodzę sama, wiec gdy poród trwał za długo i położne przestraszyły się Pan "doktor" uderzył mnie w brzuch twierdząc ze to pomoże,po porodzie szył mnie nie czekając nawet aż zacznie działać miejscowe znieczulenie. Dodatkowo byłam przeziebiona więc Pani położna chciała podłączyć kroplowke ale Pan Matynia stwierdził ze leki mogę sobie kupić jak wyjdę do domu. Przy wyjściu ze szpitala przyniesiono mi kartę do podpisania w której umieszczono wpisy lekarstw,których na oczy nie widziałam.