Jarosław Mazanowski

Barzo dobry lekarz.Wspolpracuje z pacjentem.

Barzo dobry lekarz.Wspolpracuje z pacjentem.

niesamowity lekarz. prowadził moją ciąże od samego początku. zawsze podejmuje słuszne decyzje. lata doświadczeń. chodzący spokój, opanowanie i serdeczność. super człowiek i specjalista.

Pan dr Mazanowski jest świetnym lekarzem - zawsze uśmiechnięty, pogodny, sympatyczny, a przy tym rzeczowy i bardzo fachowy. Prowadził obie moje ciąże - w 2007 r. urodził się synek i jeszcze nie tak dawno w 2012 r. - w czerwcu urodziła się piękna, zdrowa córeczka. Oczywiście Pan Doktor brał udział w obu porodach, bo nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Zainteresowanie ze strony Doktora, chęć pomocy, opieka i interwencja w trudnych, nie zawsze przewidzianych sytuacjach sprawiły, że czułam się w pełni bezpiecznie. Pan dr Mazanowski jest specjalistą godnym polecenia - nie tylko dzięki swojej fachowości, ale również i uczciwości, chęci pomocy i szczerej życzliwości dla pacjenta. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Iwona G. Ł.

prowadzil moje 2 ciaze, madry, cierpliwy, gdy cos sie dzialo, umawial szybko wizyte, teraz rowniez jestem pod jego kontrola, robi potrzebne badania, ma usg w gabinecie, nie spieszy sie. Polecam!

Polecam!

Pan Dr Mazanowski jest moim lekarzem od lat. Cała masa moich koleżanek za moją namową również przeniosła się do niego. Megaserdeczny, bardzo miły, niezwykle kulturalny. świetny fachowiec - wszystko tłumaczy cierpliwie, spokojnie i w prosty, zrozumiały sposób. POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!

Jestem pacjentką od 25lat.Polecam.Dr Dziękuję

Jestem pacjentką od 25lat.Polecam.Dr Dziękuję

Polecam dr Mazanowskiego z czystym sumieniem, prowadzil moja ciaze i odbieral porod, zawsze zyczliwy, opiekunczy i odpowiedzialny, dziala kojaco i uspokajajaco. Zawsze odbiera telefon, zawsze chetny do pomocy, swietny lekarz.

Jestem w 6 tyg ciąży. Bardzo się zawiodłam na tym lekarzu. Lekarz nie poświęcił mi odpowiednio czasu, a nawet poganiał już do wyjścia bo czekały kolejne pacjentki.Dużo się od niego nie dowiedzialam, a nawet sama musialam wypytywać, 'wyciągac'. Dodatkowo pomimo złego samopoczucia, pracy związanej z dużym stresem, nie chcial wypisać zwolnienia lekarskiego twierdząc, że stres w pracy nie ma nic zwiazanego z ciążą! z takim podejściem na pewno nie będę u niego prowadzić ciąży! Odradzam!

Pan dr Mazanowski prowadził moje 2 ciąze. Odbierał też oba porody. Wspaniały, kompetentny, działa b uspokajająco, cierpliwie tłumaczy. Obie ciaże i porody wspominam wspaniale. Jeżeli zajdę w ciążę po raz trzeci, na pewno ciążę i poród bedzie prowadził pan dr Mazanowski, inaczej sobie nie wyobrażam.

prawdziwy lekarz, poświęca wystarczajaco dużo czasu, polecem

prawdziwy lekarz, poświęca wystarczajaco dużo czasu, polecem