lekarz Jarosław Michalski

2,9

Świetny specjalista, ciąża zagrożona, inny lekarz specjalista nie podjął się prowadzenia parologi ciąży twierdząc że i tak się nie utrzyma. Doktor Michalski podjął się prowadzenia i nasz synek już jest z nami cały i zdrowy, bardzo polecam, konkretny lekarze z ogromnym doświadczeniem i tak prowadzi ciążę.

Byłam u tego ginekologa ponieważ moja ginekolog jest chora. Z racji że nie jestem jego pacjentka nie wykonał mi usg mimo że o to prosiłam. Stwierdził że wogole mu nie po drodze że do niego przyszłam. Z łaski też pobrał mi wynaz gdy poprosiłam. Wiecej się do tego ginekologa nie wybiorę. Nie polecam.

Brak zrozumienia pacjentek i uwagi. Nie jest lekarzem którego bym poleciła do jakich kolejek wizyt.

Brak zrozumienia pacjentek i uwagi.
Nie jest lekarzem którego bym poleciła do jakich kolejek wizyt.

Zbyt mało czasu poświęca pacjentowi w krótkim terminie

Zbyt mało czasu poświęca pacjentowi w krótkim terminie

zdecydowanie odradzam, podejście fabryczne, delikatności za grosz

zdecydowanie odradzam, podejście fabryczne, delikatności za grosz

dobry,miły i strasznie sympatyczny. Polecam wszystkim młodym dziewczynom,ja mam 19 lat i byłam u kilku innych z Garwo i do niczego się nie nadają

prowadził moją ciążę która od 8 tygodnia była zagrożona, a pod koniec dodatkowo miałam gestozę a moja córcia w tej chwili jest zdrowa i ma 1,5 roku; jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia mojej ciąży

STRZEŻCIE SIĘ TEGO LEKARZA!!!NIE KOMPETENTNY POD KAZDYM WZGLĘDEM.MINEŁO JUZ KILKA MIESIĘCY PO PORODZIE A JA NADAL NIE MOGĘ DOJŚĆ DO SIEBIE W WYNIKU JEGO ZŁYCH DECYZJI PODCZAS PORODU.NA DODATEK PAN DOKTOR NIE POTRAFI NAWET PORZĄDNIE ZSZYĆ KROCZA TAKI Z NIEGO SPECJALISTA.