dr n. med. Jarosław Mijasdr n. med. Jarosław Mijas - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Polecam!! doktor jest nie tylko wspaniałym alergologiem, ale też świetnym pediatrą. Wyprowadził mi 4 letnią córkę z astmy i AZS! zawsze można liczyć na kontakt z doktorem poprzez telefon czy sms.

Pan doktor - nie ma słów aby opisać Pana doktora. Najlepszy alergolog na świecie którego poznałam a miałam okazje poznać Ich naprawdę wielu. Mieszkam od Pana doktora 150 km a potrafi pomóż w najgorszych momentach. Po 4 latach chodzenia i jeżdżenia po szpitalach z dzieckiem trafiłam do Pana doktora i od razu postawił diagnozę… wiem co robić, jak się zachować jak z synem dzieje się coś nie tak, a w razie wątpliwości wiem, ze jak napisze to Pan doktor pomimo swoich obowiązków odpisze, doradzi, pomoże. Dziękuje Panie doktorze!! Naprawde Człowiek na odpowiednim stanowisku !!!

Polecam, bardzo dobry alergolog i pediatra. Trafiłam z polecenia znajomej, która również chodzi do Pana doktora i cieszę się, ze do niego trafiłam oraz najbardziej dziękuję, że przyjął moje dziecko wcześniej (pilna konsultacja), bo termin oczekiwania na wizytę był dosyć długi w prywatnym gabinecie. Cała wizyta i obsługa była na najwyższym poziomie. Doktor jest bardzo zaangażowany w udzielenie pomocy choremu oraz ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Po prostu specjalista. Dziękujemy! :)

Jest to prawdziwy przykład lekarza z powołania. Lekarz, który zawsze znajdzie czas dla pacjenta i naprawdę poświeci go tyle ile trzeba by rozwiązać problem. bardzo dziękuję panu doktorowi za pomoc, bo gdyby nie on to do dzisiaj wydawałabym kolejne pieniędzy na niepotrzebne badania i lekarstwa :(

Byłam u dr dziś 1 raz. Moje wrażenia są pozytywne. Konkretny lekarz, wytłumaczy, spokojny,zapisal od razu leczenie synka, co poprawi jego codzienne życie, podejście do dzieci super, pomimo że mój gagatek zaczepiał lekarza. Polecam.

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta. Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Znam tego lekarza lata i nie zmieniała bym go za żadne skarby. Bywa zmęczony i nerwowy,ale wiedzę i doświadczenie ma unikalne. Otwarta głowa i chęci niesienia profesjonalnej pomocy to zdecydowanie jego dewiza.

W chwili obecnej po wielu wizytach u lekarzy jest to najlepszy specjalista jakiego znam. Dojeżdżamy z dziećmi i sami do doktora wiele kilometrów,ale warto ponieważ na Śląsku jedynie na atopowe zapalenie skory otrzymywaliśmy dietę bez mleka, lekarz wytłumaczył ,że to choroba wieloczynnikowa i dieta oraz inne metody muszą byc stosowane jedno czasowo i to nie daje gwarancji ale znaczna poprawę samopoczucia. Nie stosuje sterydów,chyba w wyjątkowych sytuacjach. Dzieci też czują się znacznie lepiej i poprawa nastąpiła w wielu aspektach. Szczerze polecam. I Dziękuję.

Mimo że byłem u Pana doktora pierwszy raz postanowiłem napisać opinię. Dawno juz nie spotkałem się z tak konkretnym, rzeczowym i kompetentnym lekarzem. Peła diagnostyka za rozsądne pieniądze, fachowe podejście. Na pewno odwiedzę doktora jeszcze nie raz. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo cenię ludzi z pasją, którzy z oddaniem wykonują swoją pracę. Właśnie taki jest dr Mijas! Profesjonalny, konkretny, miły i uprzejmy. Posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach medycznych więc leczy naprawdę kompleksowo. Moja 3 letnia córka go uwielbia. Leczymy się u Pana dr od początku jej narodzin i nie zmieie go nigdy bo wiem że można mu zaufać i powierzyć opiece zdrowie mojego dziecka. POLECAM!