dr n. med. Jarosław Mijasdr n. med. Jarosław Mijas - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem Mijasem zawsze można skontaktować się także mailowo lub telefonicznie w przypadku, gdy coś nagłego się dzieje lub gdy rodzic ma jakieś pytania.Dr Mijas leczy mojego syna od 7 lat, zawsze fachowo, konkretnie i co najważniejsze - skutecznie.Jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu.Gorąco polecam!!!

W chwili obecnej po wielu wizytach u lekarzy jest to najlepszy specjalista jakiego znam. Dojeżdżamy z dziećmi i sami do doktora wiele kilometrów,ale warto ponieważ na Śląsku jedynie na atopowe zapalenie skory otrzymywaliśmy dietę bez mleka, lekarz wytłumaczył ,że to choroba wieloczynnikowa i dieta oraz inne metody muszą byc stosowane jedno czasowo i to nie daje gwarancji ale znaczna poprawę samopoczucia. Nie stosuje sterydów,chyba w wyjątkowych sytuacjach. Dzieci też czują się znacznie lepiej i poprawa nastąpiła w wielu aspektach. Szczerze polecam. I Dziękuję.

Lekarz nieprzeciętny, świetny diagnosta i co najważniejsze skuteczny.Do tego (a to już zupełna rzadkość w dzisiejszych czasach) - etyka zawodowa i szacunek do pacjenta. Jesteśmy pacjentami Pana Doktora od wielu lat, poświęca nam zawsze dużo czasu,niczego nie lekceważy, wiem, że czuję się za nas odpowiedzialny. Właściwie wszyscy nasi znajomi są pacjentami Pana Doktora, takie same są też ich doświadczenia i opinie. Panie Doktorze, dziękujemy.

Bardzo cenię ludzi z pasją, którzy z oddaniem wykonują swoją pracę. Właśnie taki jest dr Mijas! Profesjonalny, konkretny, miły i uprzejmy. Posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach medycznych więc leczy naprawdę kompleksowo. Moja 3 letnia córka go uwielbia. Leczymy się u Pana dr od początku jej narodzin i nie zmieie go nigdy bo wiem że można mu zaufać i powierzyć opiece zdrowie mojego dziecka. POLECAM!

Znam tego lekarza lata i nie zmieniała bym go za żadne skarby. Bywa zmęczony i nerwowy,ale wiedzę i doświadczenie ma unikalne. Otwarta głowa i chęci niesienia profesjonalnej pomocy to zdecydowanie jego dewiza.

Mimo że byłem u Pana doktora pierwszy raz postanowiłem napisać opinię. Dawno juz nie spotkałem się z tak konkretnym, rzeczowym i kompetentnym lekarzem. Peła diagnostyka za rozsądne pieniądze, fachowe podejście. Na pewno odwiedzę doktora jeszcze nie raz. Polecam z czystym sumieniem.

Dr Mijas jest genialny...leczę swoje dzieci u niego od 9 lat i za nic nie zmieniłabym go na innego. Specjalista z powołaniem. Szczerze polecam.

Pojawiam sie z dzieckiem u doktora juz rok. Mam do niego 80 km. Dziecko go uwielbia a zazwyczaj było nieufne. jak ma czas to chetnie rozmawiamy na różne tematy. Zawsze twierdzi że lekarz zachowuje sie tak jak pozwala pacjent. Zdecydowałam sie napsiac opinie poniewaz poprzedni wpis uważam za idiotyczny. Osoba umartwiajaca sie wizytami u nieuprzejmego lekarza jest śmieszna i żalosna. A może sama jest antypatyczna??!! Ja doktora polecam.

Wyjątkowy Człowiek, wyjątkowy lekarz.

Wyjątkowy Człowiek, wyjątkowy lekarz.

Lekarz rewelacyjnie zarządza oddziałem dziecięcym. Naprawdę jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Pan doktor uprzejmy i dokładny na pewno ma więcej zalet ale na szczęście nasz pobyt nie był długi i nie zdążyliśmy wszystkich poznać:)

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Strzelce Opolskie"?

Rozenbergów 6

Oddział Zawadzkie