lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Bardzo dobry specjalista, konkretny, miły, szanujący pacjenta. Poza tym chyba jedyny specjalista chirurgii naczyniowej w Częstochowie, co nie jest bez znaczenia. Fachowo i bezboleśnie poradził sobie z żylakami na mojej nodze. Noga zagoiła się bardzo szybko, a teraz po kilku miesiącach ciężko znaleźć ślady po zabiegu. Medycznie i plastycznie na 6+! POLECAM!

Polecono mi jako najlepszego chirurga naczyniowego w Częstochowie, ja dzisiaj się pod tym podpisuję i polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami a paraliżuje ich strach przed zabiegiem. Wspaniały lekarz i człowiek. W styczniu tego roku zajął się moją jedną nogą i zrobił to profesjonalnie, dlatego będę prosił o możliwie szybkie zoperowanie żylaków na drugiej nodze właśnie jego. Lekarz, któremu warto zaufać, to specjalista jakich mało.

Polecam wszystkim, rzeczowy, kompetentny, wizyta przed operacją była krótka, mimo to uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania. Zabieg usunięcia żylaków przebiegł bez jakichkolwiek powikłań w bardzo miłej atmosferze ( i muzyce). Kilku moich znajomych zostało również przez P. Doktora zoperowanych i są tak jak i ja zadowoleni. Sam ośrodek, gdzie odbywają się operacje- Medyk- klasa europejska!

Dobry chirurg. Przed zabiegiem zlecił badania z krwii i doplera. Poinformowal jak przygotować się do operacji.Zabieg wykonał bardzo sprawnie. Pracujące z nim pielęgniarki bardzo troskliwe.Po zabiegu dostałam instrukcję co do pielęgnacji i kontroli. Rana dobrze się goi. Bardzo dziękuję i polecam.

Pan doktor to naprawdę wspaniały lekarz, bardzo dobry chirurg. Ma ogromną wiedzę i doskonale wszystko potrafi wyjaśnić i wytłumaczyć ( tak, że pacjent wie o co chodzi). Osoba bardzo kompetentna, godna polecenia.

Polecam !!! Jestem po udanej operacji - usunięcia płata tarczycy, którą wykonywał doktor. Rzeczowy, kompetentny, skromny, życzliwy. Nadmieniam, że nie byłam pacjentką w prywatnym gabinecie doktora, a podjął się operacji i otoczył mnie fachową opieką.

To naprawde doskonaly lekarz, z takim sercem do zawodu trzeba sie urodzic, plus ogromna wiedza i ciezka praca, to malo powszechne w dzisiejszych czasach

Polecam prosić o wydrukowanie wyniku usg żył bezpośrednio po badaniu, ponieważ później historia choroby przypomina enigmatyczny chaos - przynajmniej w moim przypadku.

Bardzo ciepły człowiek,wzbudza zaufanie jest godny polecenia.

Bardzo ciepły człowiek,wzbudza zaufanie jest godny polecenia.