Pasja, wiedza, doświadczenie cudowne podejście do pacjenta a przede wszystkim motywacja z silnym muszę to zrobić i działam Zmieniam swoje codzienne nawyki w zdrowe i mądre podejście do życia by się nim cieszyć na długie lata! Zachęcam do wizyty naprawdę warto !

Zachęcam do wizyty naprawdę warto !

Pasja,profesjonalizm,wiedza,serce-tak w kilku slowach można scharakteryzować pana Jarka Morkę. Calkowite oddanie pacjentowi-tego doświadczam od kilku lat ,korzystając z pomocy pana Jarka,który wespół z żoną, cudowną dr Alioną,wspanialym irydologiem ,pomógł mi osiągnąć praktycznie pełnię zdrowia(miedzy innymi rewelacyjną refleksoterapią). Do dzis korzystam okresowo z tej pomocy, żeby utrwalić uzyskane efekty. To,że dało się je osiągnąć są twardym dowodem na to,że medycyna konwencjonalna w przypadku przewleklych problemow zdrowotnych pozostaje bezradna,proponując, co prawda coraz nowoczesniejsze formy terapii,ale to nadal tylko leczenie farmakologiczne,często powodujace wiele objawów ubocznych. Piszę to z pełną świadomością, jako lekarz,sam traktujący ...

Do dzis korzystam okresowo z tej pomocy, żeby utrwalić uzyskane efekty.
To,że dało się je osiągnąć są twardym dowodem na to,że medycyna konwencjonalna w przypadku przewleklych problemow zdrowotnych pozostaje bezradna,proponując, co prawda coraz nowoczesniejsze formy terapii,ale to nadal tylko leczenie farmakologiczne,często powodujace wiele objawów ubocznych. Piszę to z pełną świadomością, jako lekarz,sam traktujący swoich pacjentów cholistycznie.
Imponuje mi nieustanne poszerzanie wiedzy przez pana Jarka,nie tylko teoretycznej i praktycznej.Wszystko to po to, by coraz lepiej slużyc drugiemu czlowiekowi.
Z calego serca polecam pana Jarka.
Malgorzata.

Pan Jarosław to wspaniały Refleksolog. Trafiłam do p.Jarka chodząc od lekarza do lekarza z okropnym bolem nogi, ktorego lekarze nie potrafili ani zdiagnozowac ani usunąć wskazujac na skrajnie rózne diagnozy. Do wizyty byłam bardzo sceptycznie nastawiona i ku mojemu zaskoczeniu p. Jarek zdziałał cuda :) ból ustąpił, a ja z każdą wizytą odzyskiwałam dobre samopoczucie. W moim odczuciu to człowiek , ktory pracuje z powołania, ma olbrzynią wiedzę, którą chętnie sie dzieli, podpowiadając wiele skutecznych sposobów na radzenie sobie w domu z różnyni zdrowotnymi wyzwaniami. Z całego serca polecam :)

Do pana Jarka trafiłam półtora roku temu z problemami ginekologicznymi. Lekarze nie mogli poradzić sobie z torbielami,które non stop się odnawiały,nie mogłam przez to zajść w ciążę, leczenie opierało się tylko na tabletkach hormonalnych,które uczyniły spustoszenie w moim organizmie. Poza tym miałam problemy ze snem i byłam zestresowana. Po serii zabiegów u refleksologa torbiel ustąpiła,a problem nie nawracał,spałam bardzo dobrze, organizm wrócił do stanu równowagi. Dziś jestem na początku 8 miesiąca ciąży. Wróciły problemy ze snem spowodowane stresem,dlatego ponownie skorzystałam z usług pana Jarka. Po dwóch zabiegach czuję się lepiej, śpię spokojniej i na pewno wrócę na masaże jeszcze przed porodem. Dziękuję pięknie i polecam każdemu !

NIE WIERZYŁAM i tak bardzo się cieszę, że dalam się jednak przekonać do wizyty. Wszelkie słowa uznania należą się jak nikomu innemu! polecam z całego serca

Panie Jarku wielkie podziękowania i ukłony za udzieloną pomoc. Cierpiałam na napięcie mięśniowe spowodowane przewlekłym stresem, bóle różnego rodzaju. Najgorsze było zasypianie, bo myśli pędziły mi jak na autostradzie, albo lepiej bo na torze wyścigowym. To była droga przez mękę i to ciągłe zmęczenie. Po zastosowaniu refleksoterapi czuję się jak nowo narodzona. I oczywiście zayspiam na widok poduszki w tak zwanym locie. Pan Jarek nie dosyć, że zna się na swoim fachu to jest jeszcze mega sympatyczny i otwarty na pacjenta oraz służy pomocą. Gorąco polecam, bo skorzystała już cała ...

Panie Jarku wielkie podziękowania i ukłony za udzieloną pomoc.
Gorąco polecam, bo skorzystała już cała moja rodzina z pomocy jakże nieocenionej.
Jeszcze raz wielkie podziękowania.

Kilka lat cierpiałam z powodu wielopoziomowych dyskopatii i zwyrodnień odcinka lędźwiowego.Opinie specjalistów co do operacji były sprzeczne.Rehabilitacje niewiele mi pomagały. Leki NLPZ uszkodziły żołądek. Popadłam w stan depresyjny. Pan Jarek dał mi nadzieję że może być lepiej. Podczas półrocznej terapii (z przerwami) pomalutku ból zaczął ustępować , coraz rzadziej sięgałam po tabletki.Po dalszej terapii nastąpiła poprawa na tyle, że od 3 miesięcy nie biorę leków NLPZ. Terapia p.Jarka leczy nie tylko mój kręgosłup ale cały organizm. Moje wyniki tarczycy wróciły do normy, wyniki krwi prawidłowe, cholesterol książkowy. Podczas terapii można ...

Pan Jarek dał mi nadzieję że może być lepiej.
Podczas terapii można się też dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat dbania o zdrowie itp.
Pan Jarek wrócił mi chęć do życia za co z całego serca dziękuję i polecam.

Do Pana Jarosława trafiłam z bólami w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Już po pierwszym zabiegu poczułam różnicę - a do tej pory systematycznie ćwiczyłam przez jakieś dwa miesiące z piłeczką bez jakiejkolwiek poprawy. Wystarczyło kilka wizyt, żeby bóle przeszły. Odzyskałam formę i mogę znowu ćwiczyć za co serdecznie dziękuję! A do tego wiele porad Pana Jarosława okazało się bardzo przydatnych w codziennym życiu. Polecam!

Do Pana Jarka przyszłam z bólem pleców w odcinku lędźwiowym, byłam zaskoczona, że już po pierwszym zabiegu poczułam ulgę i znaczną poprawę. Przypływ energii, poprawa krążenia były odczuwalne.Zabieg refleksologii leczy nie tylko moje plecy, ale w sposób kompleksowy traktuje całe ciało. Z zabiegu na zabieg czuje znaczną poprawę. Pan Jarek cierpliwie odpowiada na każde pytanie, tłumaczy jak funkcjonuje organizm, chętnie rozmawia o naturalnych metodach leczenia. Polecam z całego serca, bo wiem, że mi pomógł.

Chcę podziękować za wspaniałą pomóc. Za czas, cierpliwość, wiedzę, zaangażowanie. Od długich miesięcy cierpiałam na zapalenie nerwu kulszowego. Zastrzyki i tabletki które wypróbowałam nie wiele dały. Wszyscy ci którzy kiedyś mieli doczynienie z tym schorzeniem wiedzą, że zapalenie mocno pogarsza jakość życia. Już po pierwszej wizycie odczułam duża ulgę. Pan Jarosław stosuje nie tylko refleksoterapię, wykorzystuje wspomagające metody. Podchodzi kompleksowo, bardzo dużo tłumaczy. Widać że jest osobą z powołania. Po serii zabiegów nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. "Skutkiem ubocznym" jest ogromna poprawa w jakości snu. Zasypiam na widok poduszki. Miałam ...

Od długich miesięcy cierpiałam na zapalenie nerwu kulszowego.
Zastrzyki i tabletki które wypróbowałam nie wiele dały.
Już po pierwszej wizycie odczułam duża ulgę.
Widać że jest osobą z powołania.
Po serii zabiegów nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych.
"Skutkiem ubocznym" jest ogromna poprawa w jakości snu. Zasypiam na widok poduszki. Miałam z tym niemały problem.
Dziękuję z całego serca.
Polecam.