lekarz Jarosław Nazar

Internista, Gastrolog

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.

Wspaniały lekarz, mile zaskoczona że tyle poświęcił mi czasu ,wysłuchał i dokładnie wytłumaczył , badanie wykonane profesjonalnie do tego bardzo miły i uprzejmy. Pan doktor godny polecenia z całego serca.

Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek. Serdecznie polecam. Kolonoskopia miła i niebolesna, atmosfera bardzo dobra. Wrażenia niespodziewanie dobre.

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania . Bardzo polecam Pana Doktora!

Bardzo polecam Pana Doktora!