Jarosław Niedźwiecki

2,9
2,6
2,9
2,7

Wizyta trwała z 30 sekund, (niby) doktor stwierdził, że nie jest pisarzem i nie chciał wystawić skierowania na NFZ na rezonans magnetyczny, pomimo przedłożenia pełnej dokumentacji leczenia. Nieuprzejmy, wyprosił z gabinetu. Nawet nie podjął tematu.

Jestem bardzo zaskoczona wizyta , Pan doktor stwierdził, że jeśli ręka boli to mam zażyć środek przeciwbólowy , nie ma obrzęku i ruszam a więc nie ma podstaw do dalszych badań może to od covida ,może od szczepienia ....a i jeśli pracuje w biurze to się za dużo nie narobię ,nie polecam to ,że mam 40 lat a ból ręki utrudnia normalne funkcjonowanie to nie jest doktora sprawa mam się udać do doktora pierwszego kontaktu a zamiast Voltarenu mam kupić Olfen wizyta oczywiście na NFZ

Fachowa pomoc Pan Doktor bardzo mi pomógł. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wizyty. Bardzo miła atmosfera. Dzięki niemu dalej mogę bez problemu chodzić. Serdecznie Polecam

Dr.Jarosław operował moje kolano 2 lata temu.Jestem zadowolona z rezultatu .Na wizytach był dla mnie miły ,udzielał odpowiedzi na zadane pytania.Polecam . Anna

Anna

Nie polecam tego lekarza. W czasie wizyty bardzo nie miły. Wykonane USG nie profesionalne. Postawiona diagnoza głębokiej dysplazji stawów biodrowych mojego dziecka po konsultacji ze specjalosta w Poznaniu nie potwierdziła się. Stawy biodrowe dziecka fizjologiczne. NIE POLECAM !!!!!

U dra Niedźwieckiego pojawiłam się pod koniec maja, chodziło o konsultację mojego biodra i dalsze pokierowanie leczeniem. Znam wielu lekarzy i środowisko lekarskie, ale jeszcze NIGDY nie spotkałam się z tak chamskim potraktowaniem pacjenta. Od samego początku wizyty, lekarz był obrażony, że musi udzielić mi porady, badał mnie niedelikatnie, bagatelizował moje problemy ("co drugi ma zwyrodniały kręgosłup, więc po co pani do mnie przyszła?!") i zakończył wizytę po 4 minutach, odsyłając do lekarza pierwszego kontaktu. Swoje dolegliwości skonsultowałam z innym ortopedą, który zlecił dodatkowe badania i sformułował zalecenia, z czego wynika, że zachowanie dra Niedźwieckiego jest dowodem jego niekompetencji. Traktowanie pacjenta jest karygodne - dr Niedźwiecki nie jest profesjonalnym lekarzem, ale też zmęczonym i sfrustrowanym człowiekiem, którego wkurzają inni ludzie, a zwłaszcza pacjenci. Zdecydowanie odradzam wizytę u niego. Mam nadzieję, że moja opinia skłoni doktora do przemyśleń na temat tego, na czym polega profesjonalna obsługa pacjenta - i to nie tylko tego, który płaci.

Nie polecam tego Pana doktora. To była moja pierwsza i zarazem ostatnia wizyta. Otrzymałam reprymendę, że przyszłam i zawracam głowę, a spodziewałam się rzeczowej konsultacji ortopedycznej.

Szanowny Pan lekarz nie miał tego dnia humoru.Owszem,zbadał,dał dalsze skierowanie.Dopiero przy końcu wizyty wyszło szydło z worka-panu lekarzowi nie podobała się moja maseczka.Kojarzyła mu się z poglądami politycznymi"które nie wszyscy podzielają".Kategorycznym tonem poprosił i inną osłonę na twarz,przy okazji kolejnej wizyty.U tego lekarza kolejnej wizyty nie będzie.Nie wszystkie operacje wychodzą panu dpoktorowi,tak jak powinny.Po operacji haluxa konieczna była korekta.

Dzięki doktorowi Niedźwiedzkiemu mam szansę na dalsze uprawianie sportu, gdyby nie on, moim największym osiągnięciem sportowym w życiu, po kontuzji, byłoby samodzielne chodzenie.

Szukałam długo pomocy dla córki ,miała problem z kolanem..byliśmy u wielu specjalistów,ale dopiero pan doktor wyleczył moje dziecko:) DZIĘKUYJĘ