lekarz Jarosław Niemiec

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Prowadził całą moją ciążę .Bardzo sympatyczny i z dużą fachowością.Gorąco polecam Pana doktora!

Nie polecam nikomu. Lekarz gburowaty, sili się na jakieś wymuszone uprzejmości. Gabinet wielki, nieprzyjemny i zimny. Leczenie wieczne i bez rezultatów.

Przez całą ciążę byłam traktowana bardzo wyjątkowo,a będąc na porodówce byłam jedyną pacjentką, do której pan doktor jako lekarz prowadzący specjalnie przyjechał.podjął się przyjęcia mojego synka mimo,że kwalifikowałam się do porodu w Opolu.BRAWO!

Jedna wielka pomylka, chamski, gburowaty, niedelikatny. Zalatwia pacjentki "po lebkach". Nie dopowida na pytania, jest nieuprzejmy, wykazuje znudzenie tematem. Nigdy wiecej sie nie umowie na wizyte do tego ginekologa.

pomyłka w diagnozie i niepotrzebny zabieg

pomyłka w diagnozie i niepotrzebny zabieg

Gbur, niekompetentny, brak fachowosci, stanowczo odradzam kontakt z tym lekarzem

Dobry lekarz, chociaż moje spotkanie z nim było w tragicznej sytuacji dla mojego dziecka... Mimo ogromu bólu mogłam liczyć na niego.

Miła i profesjonalna opieka medyczna. Okazuje pełny szacunek do ciała kobiety, pomimo problemów z którymi się spotyka.

Bardzo dobry lekarz. Po prostu jest lekarzem z powołania. Polecam każdej kobiecie .