Doktor operował mi dyskopatie odcinka lędzwiowego kręgosłupa, miałem bardzo silne bóle na lewej nodze. Operacja trwała około 3 godzin, przebiegła bez problemu, bóle w nodze ustały momentalnie. Lekarz owiedzał mnie po operacji, pytał czy wszystko jest w porządku, szanuje pacjenta bardzo o niego dba. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, cały czas uśmiechnięty. Polecam doktora Nyża to świetny specjalista, godny polecenia i zaufania!

lekarz z powołania , do tego specjalista z najwyższej półki .człowiek o wielkim sercu , zawsze pogodny , przystępny . w marcu 2017 przeszłam stabilizację L5-S1.-kręgozmyk. szybko wracam do normalności. wszystkim cierpiącym polecam słupską neurochirurgię.

Profesjonalista w swoim fachu , godny polecenia i zaufania, do tego lekarz z "ludzkimi odruchami" sympatyczny, pogodny, komunikatywny , operował mi przetokę po usunięciu oponiaka. Polecam!!!

Wybralam 5 bo wiecej sie nie dalo ale z czystym sumieniem dostal by 10 rewelacyjny ,sympatyczny,otwary,kontakt o kazdej porze.Po operacji nie jestes tylko statystyką ale nadal pacjetem ,doktor szczerze sie toba interesuje.Dawid Cieślik.

Wspaniały lekarz, profesjonalista, a przy tym pełen życzliwości i zrozumienia. Przeprowadził bardzo ciężką i długą operację....z wielkim powodzeniem

Witam. W lipcu 28 mialam operację przepukliny jądra miazdzystego L4/L5. Operacje przeprowadzil dr. Nyz serdeczne podziekowania. Operacja udana wszystkie dolegliwosci ustąpiły. Polecam szpital w słupsku i oddanie całego personelu.

Tydzień temu dr Nyż wykonał opercję kręgosłupa szyjnego polegającą na wymianie dysków na poziomie C5/C6 i C6/C7. Jestem mu bardzo wdzięczna. Po operacji szybko stanęłam na nogi i nic mnie nie bolało. Ustąpiły wszystkie dolegliwości. Pan doktor to wspaniały człowiek i specjalista. Operacja była wykonana w szpitalu w Słupsku. Profesjonalna organizacja i przemiły personel. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed podjęciem decyzji.

Jestem po drugiej poważnej operacji kręgosłupa-odcinek lędźwiowy. Pierwsza operacja -dr. Nacewicz,druga zaś dr Nyż. Obydwaj godni polecenia. Cały zespół neurochirurgów to specjaliści najwyższej jakości a personel najlepszy,jaki można spotkać. Jeśli operacja neurochirurgiczna to tylko w Słupsku...

Dr. Nyż- pełen profesjonalizm ponad 20lat w zawodzie, wyciął mi guza,który uciskał na rdzeń kręgowy,wszystko bez komplikacji. Dodam tylko że takie operacje wykonuje się 3-4 razy w skali Polski. To o czymś świadczy! Polecam w 100% pl

Dodam tylko że takie operacje wykonuje się 3-4 razy w skali Polski.
To o czymś świadczy!

Polecam w 100%
pl

Jestem po operacji L4-L5-dyscektomii ze stabilizacją, tzn. wymiana dysku na inplant, czuję sie bardzo dobrze , pan dr J.Nyż mnie operował, jest bardzo dobrym fachowcem w tej dziedzinie. polecam wszystkim , pacjentka L.K.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Słupsk"?

Jana Pawła II 1/42
Słupsk