lekarz Jarosław Odyniec

Przybyłem, zobaczyłem, wydałem kasę na nic. W cenie jest w gratisie rozczarowanie. Jedynie czego się dowiedziałem to, że powinienem iść do swojego lekarza rodzinnego.

Byłam zmuszona skorzystać z wizyty u specjalisty z powodu wielkiego i długotrwałego bólu, a w zwiazku z tym,iż przebywam poza miejscem zamieszkania trafiłam do Pana doktora. Najgorsza wizyta na jakiej byłam kiedykolwiek.Brak komunikacji.. Brak zainteresowania pacjentem a raczej jego ignorancja, brak zainteresowania objawami o których próbowałam mówić. Wizyta trwajaca tyle ile potrzeba na wprowadzenie informacji do komputera. Zero rozmowy z pacjentem. Brak zainteresowania wynikami, które miałam ze sobą. Brak jakiegokolwiek badania.Otrzymałam receptę na lek o który prosiłam..i tyle wyniosłam z wizyty. Wielki niesmak i rozczarowanie brakiem pomocy..a przecież wizyta u ...

Najgorsza wizyta na jakiej byłam kiedykolwiek.Brak komunikacji.. Brak zainteresowania pacjentem a raczej jego ignorancja, brak zainteresowania objawami o których próbowałam mówić. Wizyta trwajaca tyle ile potrzeba na wprowadzenie informacji do komputera. Zero rozmowy z pacjentem. Brak zainteresowania wynikami, które miałam ze sobą. Brak jakiegokolwiek badania.Otrzymałam receptę na lek o który prosiłam..i tyle wyniosłam z wizyty. Wielki niesmak i rozczarowanie brakiem pomocy..a przecież wizyta u specjalisty trochę kosztuje..!

najgorszy lekarz jakiego znam. Dziwie się że jest lekarzem bo to co ten człowiek wyprawia to się nadaje na postępowanie karne.