Jarosław Ogonowski

Diabetolog

Jest to bardzo dobry diabetolog, godny zaufania. Moja mama leczyła się u niego i problemy cukrzycowe zostały opanowane. Mieszka ona w Rychnowie koło Barlinka. Ma problemy z poruszaniem się. Cały czas prosi, by zawieść ją do prof. med. Jarosława Ogonowskiego. Chcę wyrazić swe uznanie Jego kultury osobistej i profesjonalności. ks. Wiesław Dyk - Szczecin, ul. Papieża Pawła VI nr 2

ks. Wiesław Dyk - Szczecin, ul. Papieża Pawła VI nr 2

nie chce zapisac lepszej insuliny, tylko taka ktora szkodzi pacjentowi. poza tym nie zgadza sie na zapisanie nowych pacjentow

Zostałam skierowana do doktora z powodu cukrzycy ciążowej. Przeprowadził skrupulatny wywiad i dokładne badanie. Przy każdej z wizyt odpowiadał na wszystkie pytania, był cierpliwy, nie ponaglał. Jego spokój działa kojąco na pacjenta. Dostępny dla pacjenta również telefonicznie, mimo, że w ramach NFZ. Mam nadzieję, że mój cukrzycowy problem zniknie wraz z końcem ciąży, jednak w razie konieczności chciałabym znowu znaleźć się pod opieką tego doktora. Gorąco polecam. J.S.

Zostałam potraktowana przez dr Ogonowskiego przedmiotowo. Jak głupia gęś, która nie ma prawa zadawać pytań i oczekiwać na nie odpowiedzi. Miałam tylko milczeć i z pokorą przyjmować zalecenia doktora, które były wygłaszane w sposób nie znoszący sprzeciwu. Nie kwestionuję wiedzy doktora ale wyjątkowo obcesowy sposób podejścia do pacjenta. Być może tylko ja miałam takie szczęście albo dr Ogonowski miał zły dzień.

Do tego lekarza trafiłam z "konieczności" - cukrzyca ciążowa - kiedy wydawało mi się to końcem świata - on rzeczowo, życzliwie i spokojnie przekazał mi najważniejsze informacje oraz pomógł zaakceptować fakt choroby. Wspierał od pierwszego dnia do samego końca ciąży. Nie sądziłam, że do lekarza można chodzić z przyjemnością, wręcz czekałam na wizyty u niego. Fantastyczny lekarz i człowiek - zdecydowanie polecam!!!