Jarosław Ogonowski

Diabetolog

3,7

Zostałam skierowana do doktora z powodu cukrzycy ciążowej. Przeprowadził skrupulatny wywiad i dokładne badanie. Przy każdej z wizyt odpowiadał na wszystkie pytania, był cierpliwy, nie ponaglał. Jego spokój działa kojąco na pacjenta. Dostępny dla pacjenta również telefonicznie, mimo, że w ramach NFZ. Mam nadzieję, że mój cukrzycowy problem zniknie wraz z końcem ciąży, jednak w razie konieczności chciałabym znowu znaleźć się pod opieką tego doktora. Gorąco polecam. J.S.

Do tego lekarza trafiłam z "konieczności" - cukrzyca ciążowa - kiedy wydawało mi się to końcem świata - on rzeczowo, życzliwie i spokojnie przekazał mi najważniejsze informacje oraz pomógł zaakceptować fakt choroby. Wspierał od pierwszego dnia do samego końca ciąży. Nie sądziłam, że do lekarza można chodzić z przyjemnością, wręcz czekałam na wizyty u niego. Fantastyczny lekarz i człowiek - zdecydowanie polecam!!!

Zostałam potraktowana przez dr Ogonowskiego przedmiotowo. Jak głupia gęś, która nie ma prawa zadawać pytań i oczekiwać na nie odpowiedzi. Miałam tylko milczeć i z pokorą przyjmować zalecenia doktora, które były wygłaszane w sposób nie znoszący sprzeciwu. Nie kwestionuję wiedzy doktora ale wyjątkowo obcesowy sposób podejścia do pacjenta. Być może tylko ja miałam takie szczęście albo dr Ogonowski miał zły dzień.