lekarz Jarosław Ogulewicz

Internista, Pulmonolog

spotkałam tego lekarza będąc w szpitalu gdzie miał dyżur na oddziale zakaźnym,odmówił przyjęcia mimo poważnego stanu chorej,przyczyna bo w piątki się nie przyjmuje...przyszła sobie pani tu poleżeć? nie ma to jak etyka lekarska szkoda słów,nie polecam baaardzo

To co Wy tu piszecie o tym lekarzu to tak samo jesteście chorzy psychicznie jak i on!Ten lekarz się nadaje do leczenia kóz w górach!Brak mi słów szczępić na tego fachowca!!

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

Najlepszy Specjalista w Skarżysku! POLECAM!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem.Leczy moją mamę od kilkunastu lata i przy okazji i mnie i moją rodzinę.Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczny. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej!!. Polecam Doktora wszystkim w 100 %. Pozdrawiam Pana Doktora, Pacjent T.Z.

Pozdrawiam Pana Doktora,
Pacjent T.Z.

Bardzo dobry lekarz,przede wszystkim rozumiejący pacjentów.Dba o dobro drugiego człowieka.Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz,przede wszystkim,rozumiejący pacjentów. Pozdrawiam Pana Doktora. Pacjent R. z Szydłowca.

Bardzo dobry lekarz,przede wszystkim,rozumiejący pacjentów.
Pozdrawiam Pana Doktora.

Pacjent
R. z Szydłowca.

Polecam lek.J.Ogulewicza ze względu na duże kompetencje zawodowe i uprzejmość wobec pacjentów! A na przyszłosć życze Panu Doktorowi,aby jeszcze zdobył tytuł Dr nauk med. ;-) Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Lekarz przepisuje leki bez wcześniejszych badań.

Lekarz przepisuje leki bez wcześniejszych badań.

Jestem stałym pacjentem doktora Ogulewicza,który jest dobrym specjalistą-pulmonlogiem,i za każdym razem pyta pacjentów czy palą papierosy czy też nie! W końcu to jest jego obowiązek,aby mogł postawić pacjentom prawidlową diagnozę,tak jak obowiązkiem okulisty jest pytać pacjentów czy noszą okulary czy nie! Nie zgadzam się z tak irracjonalnym komentarzem, ze ktoś ma przestać palić papierosy,jak ich nigdy nie palil?? cyt."nigdy nie miała ich w ustach"!?? Ten komentarz jest tak niedorzeczny i tak nielogiczny,że pozostawiam to bez dalszego komentarza! pacjent-Krzysiek L.

Byłam u niego na badaniach okresowych , powiedział ,żebym przyszła do niego jak przestane palić papierosy , gdzie nigdy nie miałam papierosa w ustach!! Bardzo nieuprzejmy.