lekarz Jarosław Olszewski

Jestem już starszą osobą i stałą pacjętką Pana Doktora.Chcę podkreślić, że jest bardzo dobrym specjalistą, wyleczył mnie z zakrzepicy najpierw lewej , a potem prawej nogi, nie lekceważył moich sugestji i w razie nie planowanej wizyty zawsze zgodził się mnie przyjąć

Bardzo dobry lekarz, wysokiej klasy specjalista. Postawił trafną diagnozę i skutecznie wyleczył. Daje poczucie bezpieczeństwa

Mało jest takich lekarzy i takich ludzi jak dr. Olszewski. Cierpliwy, wyrozumiały, uprzejmy. I doskonały fachowiec.

Niestety , lubi pić... to się czuje i widzi te trzęsące się ręce. Wydaje mi się, że można łatwo trafić na zły dzień Pana Doktora. To mnie odrzuci od kolejnej wizyty, poza tym... za bardzo się narzuca, można powiedzieć- "rozbiera oczami". To mnie też zniechęciło.

Z dr. Olszewskim mialam wizyte prywatna.Wydawac by sie moglo,ze doktor poswieci mi odpowiednia ilosc czasu i wlasnej uwagi w przeciwienstwie do pracy w ramach NFZ.Niestety bylam bardzo zaskoczona i tym samym zawiedziona .Zadawalam mu pytania odnosnie mojego przypadku.Doktor za kazdym razem kierowal mnie na strone internetowa ,zebym sobie poczytala.Odczulam bardzo przedmiotowe traktowanie z jego strony.Wizyta byla zdecydowanie za krotka i czuc bylo presje czasu z jego strony.Na zakonczenie jeszcze uslyszalam ,ze doktor jest juz spozniony w innym miejscu.Zabieg na zylaki ,ktory wykonal okazal sie nieprofesjonalny.Zmienilam lekarza.Zdecydowanie nie polecam.Strata czasu i pieniedzy.

Bardzo dobry , kompetenty, uprzejmy ,tłumaczący w bardzo prosty i przystępny sposób chorobę. Godny polecenia i fachowy w swojej specjalizacji.

Świetny lekarz. Miałem "przyjemność" być przez niego dwukrotnie operowanym. Żadnemu lekarzowi tak nie ufam, robi dobrą robotę. NIgdy nie miałem komplikacji po operacjach, które mi wykonywał. Polecam

rzeczowy, specjalista jako jedyny z 5 chirurgow u ktorych wczesniej bylam postawil trafna diagnoze POLECAM

rzeczowy, specjalista
jako jedyny z 5 chirurgow u ktorych wczesniej bylam postawil trafna diagnoze
POLECAM

Bardzo dobry specjalista. Polecam.Jest kompetentny, uprzejmy i wzbudził we mnie zaufanie.Dokładnie omówił ze mna leczenie i schorzenie.

dobry fachowiec i specjalista wyrozumiały jako lekarz i człowiek

dobry fachowiec i specjalista wyrozumiały jako lekarz i człowiek