dr n. med. Jarosław Olszewski

3,3
3,6
3,4
3,6

Moja siostra wyszła po wizycie u tego lekarza kompletnie załamana. Mimo że jej ciąża przebiega zupełnie prawidłowo, namawiał ją do cesarki, bo "kobiety nie są stworzone do porodów" (sic!). Poza tym powiedział jej, że za dużo przytyła (nie trzeba być lekarzem, żeby widzieć, że nie - jest szczupła i tylko brzuszek ma jak trzeba), ponieważ "nauka ma co do tego jasność i w ciąży należy przybrać na wadze 10 kilogramów" (w sumie fascynujące, nie? Czemu akurat dokładnie 10?). Usg było słabej jakości, szybko zrobione, żeby nie powiedzieć "odwalone", siostra wymagała reanimacji psychicznej, a jej mąż, który też był na wizycie, mówił, że gburowatość i chamstwo takie, że nie wiedział, jak się zachować.

Odwiedzałam wielu lekarzy lecz tylko ten zdiagnozował mnie prawidłowo. Zawdzięczam mu życie mojego dziecka. Szczerze polecam!!!!!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz potrafi wszystko jasno i dokladnie wyjasnic . Polecam tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, polecam!!!

Kompetentny lekarz, polecam

Kompetentny lekarz, polecam

Bardzo kompetentny. Nie potrafił zdiagnozować zwykłego torbiela krwotocznego. Kazał usuwać jajnik, bo tak najwygodniej. Na szczęście są prawdziwi specjaliści, którzy potrafią się zająć pacjentem. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny jako lekarz, jednak bardzo chytry na kase. Trzeba uważać. Odpowiedzi jego są mało wyczerpujące.