dr n. med. Jarosław Olszewski

Niestety nie polecam wizyt u Pana doktora. Już jakby emocje mi opadły po jestem po porodzie ale może warto tutaj pozostawić ten komentarz. Po krótce poszłam na wizytę usg 3d (pomijam fakt że ostatecznie zrobione mi 2d) lekarz w pierwszych slowach zapytał "czego Pani ode mnie oczekuje" 🤣 hmm może wykonania usługi, tego za co zapłaciłam? W każdym razie podczas badania lekarz stwierdził że moja córka ma niepokojąco krótką kość udową Warto wspomnieć że nie zapytał na kiedy mam termin porodu wyznaczony a wprowadził termin z ostatniej miesiączki który różnił się od terminu porodu o 2tyg. Lekarz zlekceważył ten fakt więc zaczął swój wywód od tego że może to wskazywać na karłowatość,ale nie musi bo może być poprostu niska po mnie... no ale jak on to ujął już nic w tym czasie z "tym" nie zrobimy.. . Pomijam fakt że mówił do mnie bez jakiej kolwiek empatii,ddadal na końcu że widzi też przykurcz dłoni mojego dziecka dał mj jedynie skierowanie do poradni patologii ciazy i to wszystko.Na koniec nic żadnej uwagi porady nic a jedynie "płatność gotówką czy kartą" no 350zl pękło,a kobieta w zaawansowanej ciąży została z takimi informacjami sama.cale szczęście tego samego dnia wieczorem umówiłam się do innego lekarza który badam mnie ok 30 minut a nie 8 i nie stwierdził nieprawidłowości,przyznał ze rzeczywiście córeczka może poprostu być mniejsza,a po wprowadzeniu wszystkich parametrów Poprawnych różnica wynosiła już tylko 1,5 tyg w długości kości udowej a nie ponad 4 tyg.corka urodziła się z zdrowa jak ryba 10 pkt bez rządnych defektów. Najgorzej wydane pieniądze w życiu nie warto naprawdę nie polecam,brak empatii jakieś wróżenie nie wiem z czego chorób dziecka bo chyba obrazu usg Pan doktor nie odczytał za dobrze.Certyfikaty z wiedzy teoretycznej wiszą wszędzie co jak widać nie przekłada się na praktykę.

Moja siostra wyszła po wizycie u tego lekarza kompletnie załamana. Mimo że jej ciąża przebiega zupełnie prawidłowo, namawiał ją do cesarki, bo "kobiety nie są stworzone do porodów" (sic!). Poza tym powiedział jej, że za dużo przytyła (nie trzeba być lekarzem, żeby widzieć, że nie - jest szczupła i tylko brzuszek ma jak trzeba), ponieważ "nauka ma co do tego jasność i w ciąży należy przybrać na wadze 10 kilogramów" (w sumie fascynujące, nie? Czemu akurat dokładnie 10?). Usg było słabej jakości, szybko zrobione, żeby nie powiedzieć "odwalone", siostra wymagała reanimacji psychicznej, a jej mąż, który też był na wizycie, mówił, że gburowatość i chamstwo takie, że nie wiedział, jak się zachować.

Bardzo kompetentny. Nie potrafił zdiagnozować zwykłego torbiela krwotocznego. Kazał usuwać jajnik, bo tak najwygodniej. Na szczęście są prawdziwi specjaliści, którzy potrafią się zająć pacjentem. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odwiedzałam wielu lekarzy lecz tylko ten zdiagnozował mnie prawidłowo. Zawdzięczam mu życie mojego dziecka. Szczerze polecam!!!!!!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz potrafi wszystko jasno i dokladnie wyjasnic . Polecam tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, polecam!!!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, polecam!!!

Kompetentny jako lekarz, jednak bardzo chytry na kase. Trzeba uważać. Odpowiedzi jego są mało wyczerpujące.

Kompetentny lekarz, polecam

Kompetentny lekarz, polecam