dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

Kompetentny lekarz,wspaniały człowiek,te cechy bardzo rzadko występują u lekarzy razem, więc może dlatego pacjenci doktora zwracają na nie uwagę. Leczę się u niego kilka lat i choroba się zatrzymała, gdzie inni lekarze stwierdzili że niema ratunku.Fakt natomiast jest taki, że jeśli ten ranking miałby faktycznie duże znaczenie przy wyborze dobrego laryngologa , to gorąco polecam wizytę u Pana Doktora.jest słowny,konkretny, uprzejmy,bardzo kulturalny.zwraca się z szacunkiem do swoich pacjentów,a ma ich mnóstwo w przychodni. Pan Doktor przyjmuje w środy,raz w tygodniu,co jest ogromnym,jedynym minusem.szkoda ,że tak dobrych lekarzy,nastawionych na pomoc chorym a nie tylko na kasę jest coraz mniej. Pan dr Paluch jest godnym polecenia lekarzem

Pana dr Palucha polecilam znajomej z polecenia innej znajomej, ktora jest bardzo zadowolona z leczenia doktora. Byla prywatnie na wizycie. Czytajac wszystkie komentarze wiekszosc osob jest zadowolona a nawet b.zadowolona z przebiegu wizyty. Niezadowoleni sa ci ktorzy byli leczenie na fundusz. Zastanawia mnie czy ten dr rzeczywiscie ma dwa oblicza. Na fundusz jest dr Jekyll'em a prywatnie Hyde? Podwojna osobowosc?

Facet nastawiony tylko na zysk i wydojenie klienta. Nie umiał albo raczej nie chciał postawić diagnozy przez pół roku naciągając na kolejne wizyty prywatne. Niesłowny.

Niestety wizyta w Tommedzie w Katowicach to tragedia. Wszyscy pacjenci umawiani na jedną godziną. Pierwsza wizyta trwała max minutę. Nie dało się odczytać zdjęcia rtg zatok, lekarz nawet nie wysłuchał z czym przyszedłem bo już się pakował spiesząc się do swojej kliniki prywatnej mimo że według harmonogramu miał być jeszcze 2 godz. Zostałem z kwitkiem odesłany do domu i z żądaniem żebym przyniósł następnym razem swój laptop. Drugie podejście. Lekarz poświęcił mi aż 2 minuty z czego większość rozmawiał ze swoją pielęgniarką. Dostałem krople do nosa, które są dostępne bez recepty, a których odpowiednik już stosowałem i mi nie pomagały. Mimo poinformowania o tym lekarz to zignorował i kazał przyjść za tydzień. Nie polecam Totalna masówka, brak poświęcenia uwagi i czasu pacjentowi.

Kierując się opiniami innych udałam sie do doktora Palucha z prośbą o przeprowadzenie operacji usunięcia guza ślinianki. Musiałam szukać na prawdę dobrego lekarza ponieważ mam 25 lat a guz jest umiejscowiony w trudnej lokalizacji. Sprawił rewelacyjne wrażenie, mam do niego zaufanie od pierwszej wizyty i wiem, ze juz jutro mogłabym położyć sie w szpitalu na operacje. To bardzo elokwentny, cierpliwy i ciepły człowiek z wielka pasja do swojego zawodu. Polecam Go wszystkim, którzy sie zastanawiają. ( wizyta prywatna daje więcej niż wizyta w poradni ).

Wspaniały lekarz! Przeprowadził mnie przez 2 operacje. Grzeczny, miły, sympatyczny. Bardzo polecam :)

Bardzo dobry lekarz, rzadko się takich spotyka, podziwiam go za cierpliwość, wytrwałość. Podejście do pacjenta jest u niego bez zarzutu. Myślę, że jest to lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia.

Bardzo kulturalny,sympatyczny,taktowny,epatyczny,konkretny lekarz.Mówiąc w skrócie prawdziwy lekarz z jajami,który jako jedyny tak naprawde mi pomógł.Dzisiaj znowu się usmiecham,cwicze,oddycham pełną piersią i cieszę się każdym dniem.Po tym co mnie spotkało wiem,że lekarz może człowiekowi zaszkodzic dlatego wybór lekarza jest bardzo istotny więc wszystkim szukającym dobrego lekarza laryngologa polecam Pana Jarosława Palucha.

rewelacyjny specjalista. chyba niewiele trzeba dodawać, wystarczy spojrzeć na ilość przyjmowanych przez niego pacjentów :) zdecydowanie polecam

jako jedyny potraktował mnie poważnie potrafi słuchać wyciągać wnioski

jako jedyny potraktował mnie poważnie potrafi słuchać wyciągać wnioski