dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

Moze i Pan doktor jest swietny w swoim fachu, ale to jak oszukuje i zbywa pacjentow jest niemozliwe i nadaje sie na programu telewizyjnego. Jestesmy z daleka, babcia ma nieuleczalna chorobe - notoryczne krwawienia z nosa, co tydzien/dwa idzie na transfuzje, zaawansowana anemia itd, pomagaja jedynie ZABIEGI LASEROWE, ktore wykonuje szanowny pan Paluch. I tu zaczyna sie problem, jezdzi do niego od ponad roku do szpitala w Katowicach przy Francuskiej, na jednej wizycie dostaje termin kolejnej, ale z zastrzezeniem, ze tego dnia nalezy najpierw przedzwonic, czy aby laser sie nie zepsul, i tu zaczyna sie problem, za kazdym razem jak dzwonimy, to: lasera nie ma, laser jest zepsuty, pan doktor musial wyjsc itd, dzwonimy tydz po terminie i dokladnie taka sama gadka, wiec jak takie leczenie ma sens, kiedy zabiegi powinno sie wykonywac co 3-4 tyg. Zrezygnowana poszla do niego prywatnie, zaplacila 300 zl (150 wizyta, 150 laser)wtedy okazalo sie, ze oczywiscie laser jest i bez zarzutu chodzi, poza tym nalezy wspomniec, ze zaplacila mu prywatnie za laser 150zl, ktory to zabieg wykonuje i tak w publicznym szpitalu i powinien byc za darmo! No, ale to byla kolejna wizyta, dostala termin na 3 i znow to samo, laser zepsuty, nie ma go itd, w koncu wkurzylam sie, zajechalysmy do Katowic, mimo, ze w tym dniu "lasera znow nie bylo" i na miejscu okazalo sie, ze jednak jest caly i sprawny, po dluzszych pertraktacjach przyjeli babcie i zabieg sie odbyl. Termin 4 - chodze do tego przekletego szpitala co czwartek / piatek (mam tam wtedy zajecia) i za kazdym razem mowia mi cos innego, ze mam przyniesc nowe skierowanie (przecierz babcia jest w trakcie leczenia, to po co jej nowe?), ze trzeba zalozyc kartoteke (przecierz dawno ja tam ma), w koncu dostaje termin na za tydz (czyli dzisiaj 14.12.2012) z dopiskiem, zeby rano upewnic sie, czy wizyta sie odbedzie i co....???? Kto zgadnie, oczywiscie dowiedzialam sie, ze lekarz dzisiaj nie bedzie wykonywal zabiegow laserowych!!!! To jest kpina, chanba i jedna wielka masakra co sie dzieje w tym szpitalu, jak pacjenci sa traktowani, zbywani, bo LEKARZOWI POPROSTU SIE NIE CHCE! Jakis urzad, telewizja, ktos moglby sie tym w koncu zajac

Pana dr Palucha polecilam znajomej z polecenia innej znajomej, ktora jest bardzo zadowolona z leczenia doktora. Byla prywatnie na wizycie. Czytajac wszystkie komentarze wiekszosc osob jest zadowolona a nawet b.zadowolona z przebiegu wizyty. Niezadowoleni sa ci ktorzy byli leczenie na fundusz. Zastanawia mnie czy ten dr rzeczywiscie ma dwa oblicza. Na fundusz jest dr Jekyll'em a prywatnie Hyde? Podwojna osobowosc?

Kierując się opiniami innych udałam sie do doktora Palucha z prośbą o przeprowadzenie operacji usunięcia guza ślinianki. Musiałam szukać na prawdę dobrego lekarza ponieważ mam 25 lat a guz jest umiejscowiony w trudnej lokalizacji. Sprawił rewelacyjne wrażenie, mam do niego zaufanie od pierwszej wizyty i wiem, ze juz jutro mogłabym położyć sie w szpitalu na operacje. To bardzo elokwentny, cierpliwy i ciepły człowiek z wielka pasja do swojego zawodu. Polecam Go wszystkim, którzy sie zastanawiają. ( wizyta prywatna daje więcej niż wizyta w poradni ).

Niestety wizyta w Tommedzie w Katowicach to tragedia. Wszyscy pacjenci umawiani na jedną godziną. Pierwsza wizyta trwała max minutę. Nie dało się odczytać zdjęcia rtg zatok, lekarz nawet nie wysłuchał z czym przyszedłem bo już się pakował spiesząc się do swojej kliniki prywatnej mimo że według harmonogramu miał być jeszcze 2 godz. Zostałem z kwitkiem odesłany do domu i z żądaniem żebym przyniósł następnym razem swój laptop. Drugie podejście. Lekarz poświęcił mi aż 2 minuty z czego większość rozmawiał ze swoją pielęgniarką. Dostałem krople do nosa, które są dostępne bez recepty, a których odpowiednik już stosowałem i mi nie pomagały. Mimo poinformowania o tym lekarz to zignorował i kazał przyjść za tydzień. Nie polecam Totalna masówka, brak poświęcenia uwagi i czasu pacjentowi.

Bardzo kulturalny,sympatyczny,taktowny,epatyczny,konkretny lekarz.Mówiąc w skrócie prawdziwy lekarz z jajami,który jako jedyny tak naprawde mi pomógł.Dzisiaj znowu się usmiecham,cwicze,oddycham pełną piersią i cieszę się każdym dniem.Po tym co mnie spotkało wiem,że lekarz może człowiekowi zaszkodzic dlatego wybór lekarza jest bardzo istotny więc wszystkim szukającym dobrego lekarza laryngologa polecam Pana Jarosława Palucha.

kompetentny lekarz,przesympatyczny człowiek. te cechy bardzo rzadko występują u lekarzy razem, więc może dlatego pacjenci doktora zwracają na nie uwagę. fakt natomiast jest taki, że jeśli ten ranking miałby faktycznie duże znaczenie przy wyborze dobrego laryngologa , to gorąco polecam wizytę u Pana Doktora.jest słowny,konkretny, uprzejmy,bardzo kulturalny.zwraca się z szacunkiem do swoich pacjentów,a ma ich mnóstwo w przychodni. Pan Doktor przyjmuje w piątki,raz w tygodniu,co jest ogromnym,jedynym minusem.szkoda ,że tak dobrych lekarzy,nastawionych na pomoc chorym a nie tylko na kasę jest coraz mniej. Pan dr Paluch to dobry człowiek i ...

Pan dr Paluch to dobry człowiek i dobry lekarz w jednym.
polecam Go bardzo wszystkim,którzy szukaja laryngologa i nie wiedzą gdzie szukać.

Wspaniały lekarz! Przeprowadził mnie przez 2 operacje. Grzeczny, miły, sympatyczny. Bardzo polecam :)

cudowny człowiek o wielkim sercu.wyrozumiały,dobry dla swoich pacjentów.taktowny,kulturalny,grzeczny wobec osób starszych.naprawdę lekarz z powołania dla którego najważniejszy jest chory człowiek.lekarz ,który stawia trafne diagnozy,odpowiada wprost i konkretnie na zadawane pytania. bardzo słowny,bardzo uprzejmy.cechy o których wspomniałam znajdują przełożenie na ilość pacjentów ,którym Pan Doktor pomaga.nie wiem skąd ma tyle siły, cierpliwości,energii,empatii ,ale wiem, że jest to najlepszy dowód na to, że nie minął się z powołaniem,że jest wielkim szczęściem w nieszczęściu choroby spotkac Go na swojej drodze. Moja Mama i ja bardzo dziękujemy Panu za wszystko,co Pan do tej pory ...

Moja Mama i ja bardzo dziękujemy Panu za wszystko,co Pan do tej pory dla Nas zrobił.:):):):):):)
Polecam fachowosć Pana Doktora tym ,którzy jej potrzebują.

Lekarz Re-we-la-cja!!!! Pomógł mojej Mamie , wyleczył ją z choroby całkowicie. Trafiona diagnoza już na wstępie sprawiła, że bardzo szybko poprawiał się komfort jej życia. polecam wszystkim godny uznania profesjonalizm Pana Doktora a więc umiejętności i wiedzę a także Jego wyjątkowe podejście do chorych ludzi, to jak bardzo jest troskliwy. Wpisałam się tu już kiedyś, ale z wielka przyjemnością wpisuje się również dziś. Za prowadzone leczenie pomoc i WYLECZENIE bardzo dziękujemy. Chory może być spokojny o siebie jeśli trafi do Pana. Jest Pan rewelacyjny w swoim fachu :):):):):) Pana Doktora ...

Lekarz Re-we-la-cja!!!!
Pomógł mojej Mamie , wyleczył ją z choroby całkowicie.
Za prowadzone leczenie pomoc i WYLECZENIE bardzo dziękujemy.
Chory może być spokojny o siebie jeśli trafi do Pana.
Jest Pan rewelacyjny w swoim fachu :):):):):)
Pana Doktora pozdrawiam, a szukającym specjalisty pomagam go znaleźć.

Bardzo dobry lekarz, rzadko się takich spotyka, podziwiam go za cierpliwość, wytrwałość. Podejście do pacjenta jest u niego bez zarzutu. Myślę, że jest to lekarz z powołaniem. Naprawdę godny polecenia.