dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

Nie polecam właśnie czekam na kolejną operację po tym jak zostałam potraktowana przez tego Pana nawet nie będę się wysilać aby opowiadać o jego podejściu do pracy i ludzi.

Moze i Pan doktor jest swietny w swoim fachu, ale to jak oszukuje i zbywa pacjentow jest niemozliwe i nadaje sie na programu telewizyjnego. Jestesmy z daleka, babcia ma nieuleczalna chorobe - notoryczne krwawienia z nosa, co tydzien/dwa idzie na transfuzje, zaawansowana anemia itd, pomagaja jedynie ZABIEGI LASEROWE, ktore wykonuje szanowny pan Paluch. I tu zaczyna sie problem, jezdzi do niego od ponad roku do szpitala w Katowicach przy Francuskiej, na jednej wizycie dostaje termin kolejnej, ale z zastrzezeniem, ze tego dnia nalezy najpierw przedzwonic, czy aby laser sie nie zepsul, i tu zaczyna sie problem, za kazdym razem jak dzwonimy, to: lasera nie ma, laser jest zepsuty, pan doktor musial wyjsc itd, dzwonimy tydz po terminie i dokladnie taka sama gadka, wiec jak takie leczenie ma sens, kiedy zabiegi powinno sie wykonywac co 3-4 tyg. Zrezygnowana poszla do niego prywatnie, zaplacila 300 zl (150 wizyta, 150 laser)wtedy okazalo sie, ze oczywiscie laser jest i bez zarzutu chodzi, poza tym nalezy wspomniec, ze zaplacila mu prywatnie za laser 150zl, ktory to zabieg wykonuje i tak w publicznym szpitalu i powinien byc za darmo! No, ale to byla kolejna wizyta, dostala termin na 3 i znow to samo, laser zepsuty, nie ma go itd, w koncu wkurzylam sie, zajechalysmy do Katowic, mimo, ze w tym dniu "lasera znow nie bylo" i na miejscu okazalo sie, ze jednak jest caly i sprawny, po dluzszych pertraktacjach przyjeli babcie i zabieg sie odbyl. Termin 4 - chodze do tego przekletego szpitala co czwartek / piatek (mam tam wtedy zajecia) i za kazdym razem mowia mi cos innego, ze mam przyniesc nowe skierowanie (przecierz babcia jest w trakcie leczenia, to po co jej nowe?), ze trzeba zalozyc kartoteke (przecierz dawno ja tam ma), w koncu dostaje termin na za tydz (czyli dzisiaj 14.12.2012) z dopiskiem, zeby rano upewnic sie, czy wizyta sie odbedzie i co....???? Kto zgadnie, oczywiscie dowiedzialam sie, ze lekarz dzisiaj nie bedzie wykonywal zabiegow laserowych!!!! To jest kpina, chanba i jedna wielka masakra co sie dzieje w tym szpitalu, jak pacjenci sa traktowani, zbywani, bo LEKARZOWI POPROSTU SIE NIE CHCE! Jakis urzad, telewizja, ktos moglby sie tym w koncu zajac

Wspaniały, najlepszy. Cudowny człowiek, najlepszy lekarz jakiego znam. DLA CHOREGO JEST NADZIEJĄ NA WYZDROWIENIE.

Wspaniały, najlepszy.
Cudowny człowiek, najlepszy lekarz jakiego znam.

DLA CHOREGO JEST NADZIEJĄ NA WYZDROWIENIE.

Pan doktor to lekarz pierwszej klasy! Jest mistrzem w swoim fachu, a ponad to jest miłą i uprzejmą osobą. Mała lość poświęconego czasu może wynika z tego, że Pan doktor potrafi być w kilku miejscach jednocześnie :). Naprawdę godny polecenia!

Świetny fachowiec. Szybka i konkretna diagnoza. Rewelacyjne podejście do pacjenta.

Ten człowiek zasługuje na miano polskiego dr House`a, w dwie minuty potrafił znaleźć, określić oraz zalecić leczenie przyczyny mojej choroby (dość rzadki przypadek), czego przez ponad rok stado innych specjalistów nie potrafiło zrobić. Jak najbardziej polecam

Jak najbardziej polecam

Jestaem b.zadowolona z wizyty,polecam,bardzo miły kompetentny,mozna miec do niego zaufanie

Wspaniały człowiek wielkiego serca . Rzadko spotyka się takiego Człowieka.

Wspaniały człowiek wielkiego serca . Rzadko spotyka się takiego Człowieka.

Jest człowiekiem godnym zaufania szkoda że NFZ ogranicza koszty i tacy ludzie jak Paluch nie mogą pomagać wszystkim bo są ograniczeni finansowo

Wszystkim polecam pana doktora. Jest lekarzem niezwykle uprzejmym dla pacjenta,ujmującym w sposobie kontaktu, wzbudza zaufanie i jest bardzo dobrym lekarzem znającym swoje rzemiosło.