dr n. med. Jarosław Paluch

Laryngolog

fantastyczny lekarz.tyle w temacie. podejście do pacjenta, wiedza, zaangażowanie w prowadzone leczenie.super laryngolog!!!!!!!!

fantastyczny lekarz.tyle w temacie.

jeśli szukasz dobrego laryngologa a przy tym sympatycznego i uprzejmego człowieka - właśnie Go znalazłeś. Pan Doktor przyjmuje w poradni na ul. Francuskiej w Katowicach w piątki / jedyny minus to duża liczba pacjentów/.polecam go wszystkim którzy potrzebują konkretnej pomocy laryngologicznej na wysokim poziomie.

Rzetelny, miły, konkretny,dobrze zna się na swojej profesji, a co najważniejsze w dzisiejszym zepsutym swiecie-altruista. Przyjmuje i przeprowadza zabiegi w wyznaczonych placówkach nieodpłatnie.Godny polecenia.

JESTEM LECZONA U NIEGO W KLINICE NA UL.FRANCUSKIEJ.BARDZO SŁOWNY-BARDZO GRZECZNY NO I NAJWAŻNIEJSZE PRAWIE CUDOTWÓRCA

Witam, moja mama miała wycinane zatoki przez tegoz lekarza. Po szpitalu z powodu płuc co miało z zatokami powiazanie poszła do GODNEGO polecenia .......lekarza. Niestety był tylko na jednej wizycie prywatnie i nie dała nic w kopercie i poszła do szpitala. LEKARZ wycofał zaleceni bez podstaw - innego ordynatora o znieczuleniu i kazał innej Pani Doktor wyrywać jej na żywo. Mama sie nie zgodziła to ta dr powiedziała ze znowu ona bedzie miała u Ordynatora kłopoty gdyz nie wykonuje jego polecen. Dlaczego wycofał? Poniewaz? Bo...tak wyszło NIE POLECAM.

dr Jarosław Paluch to lekarz godny polecenia! Miałem robioną przegrode nosa w Klinice jednego dnia w Katowicach. Pan dr wykazał się wysoką fachowością i starannością. Jestem zadowolny, że byłem jego pacjentem;-) POLECAM!

dr Jarosław Paluch to lekarz godny polecenia!
Jestem zadowolny, że byłem jego pacjentem;-)
POLECAM!

Pan doktor to prawdziwy lekarz, kompetentny, miły. Polecam!

Pan doktor to prawdziwy lekarz, kompetentny, miły. Polecam!

Super lekarz. Sympatyczny, z humorem. Bardzo kompetentny. Jednakze straszne zakrecony. Szkdoa ze przyjmuje tylko w piatki. Mimo wszystko polecam, Pan Dr jest bardzo madry i wie co robi.

Pan Dr Paluch, to profesjonalista - jest to wyraźnie wyczuwalne jak się wejdzie do gabinetu. Wie co robi. 6 Laryngologów przed nim rozłożyło ręce. W tym 2. profesorowie. On po prostu zaczyna działać. Nareszcie po pół roku znalazłem dobrego laryngologa, o co nie było tak łatwo.

Lekarz z powołania, ma bardzo rzeczowe podejście do pacjenta,powinien być wzorem dla innych lekarzy. Pacjent jest dla niego najważniejszy i robi wszystko by mu pomóc. Dla mnie jego ocena to 10 albo i więcej. Polecam tego lekarza wszystkim potrzebującym, na pewno się nie zawiodą.