Jarosław Papież

polecam Dr Papieża z czystym sumieniem :) jest świetnym lekarzem i bardzo miłym człowiekiem :) gdybym mieszkała w Polsce to moją drugą ciąże też prowadziłby Dr Papież :) jest po prostu NAJLEPSZY !

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką niezmiennie już od wielu lat. Prowadził obie moje ciąże, które niestety przebiegały z poważnymi komplikacjami, kiedy trzeba kierował do specjalistów, wykonywał wszystkie niezbędne badania i dzięki niemu, mimo moich problemów zdrowotnych, maluchy urodziły się zupełnie zdrowe :) Przy tym wszystkim jest jako lekarz delikatny, kontaktowy i po prostu pozytywnie nastawiony do pacjentek.

Po raz pierwszy znalazłam dobrego ginekologa, którego z czystym sumieniem polecam innym. Ciepły i uprzejmy, podchodzący profesjonalnie do sprawy. Przeprowadził moją ciążę. Polecam każdej pani tego lekarza.

Polecam każdej pani tego lekarza.

Lekarz jest bardzo miły, kompetentny, zawsze odpowiada na pytania nawet te najgłupsze. Dzięki niemu za 4 miesiące będę szczęśliwą mamusia, wyleczył mnie bardzo szybko z wszelkich chorób które posiadałam leczenie było bardzo kompetentne, zaczyna od najdelikatniejszej formy chyba ze choroba jest zaawansowana to interweniuje zabiegiem jeśli to możliwe. Naprawdę najlepszy lekarz ginekolog jakiego można mieć a byłam już u kilku wiec mam doświadczenie.

Gorąco polecam tego Pana doktora. Wszystko na czas. Pan doktor bardzo sympatyczny. Delikatny , ale konkretny.

z czystym sumieniem polecam. zawsze jest bardzo miły i wszystko spokojnie i cierpliwie tłumaczy

super! poszłam do niego "z polecenia". prowadził moją ciążę i naprawdę bylam bardzo zadowolona. świetny lekarz i bardzo miły człowiek. naprawdę godny polecenia!