lekarz Jarosław Pawłowicz

Pulmonolog

Wspaniały, kompetentny, uprzejmy. POLECAM wszystkim rodzicom. Nie eksperymentuje na dziecku, tylko stawia trafną diagnozę i leczy, niekoniecznie antybiotykami.

Lekarz z powołania... doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta. Nie faszeruje dzieci antybiotykami "na wszelki wypadek", zawsze dostępny telefonicznie, nie naciąga na pieniądze. Ufam mu w 100%

Lekarz z powołania...
doświadczony, miły lekarz, u którego na pierwszym miejscy jest dobro pacjenta.

Miałam nie przyjemność jechać aż 100km (włączenie leczenia w związku z otrzymanym wynikiem dziecka). Pan doktor w swoim gabinecie nawet nie raczył odsunąć wzroku od komputera, kilka krotnie powtarzając, że nikt nam nie kazał przyjeżdżać po wyniki-w otrzymanym piśmie zostało nadmienione, ze proszą o konsultacje.. jesli chodzi o pobyt na oddziale, to nie mam zdania-zostałam przyjęta na kolejny termin pobytu w szpitalu oraz badania bez jakichkolwiek wyjaśnienia po co, dlaczego...

Wiele lat temu 15 zaden lekarz nie wiedzial co dolega mojej corce ,Trafilam do dr przypadkowo po wywiadzie odrazu wiedzial co dolega mojej corce bez badan ,badania potwierdzily bardzo ciezka chorobe Inni lekarze bladzili przez szesc lat a on w pietnascie minut zdjagnozowal moja corke .Wspanialy czlowiek bardzo pomocny oby wiecej takich .

Moja dziewczyny o 8 miesięcy czy czas chorują albo na zapalenie gardła labo na zapalenie oskrzeli (młodsza 14 mies.)nasza pani doktor już nie wiedziała co robić więc zdecydowałyśmy że pójdziemy na oddział do Kup ale wcześnie umówiłam się n wizytę do pana doktora i okazało się że zarówno Wika jak i Julcia są początkującymi astmatykami dostały leki i 8 czerwca idziemy do szpitala na kompleksowe badania w tym kierunku dzięki doktorowi

Lekarz cudowny. Zna sie na rzeczy, dokladnie opisuje chorobe, szybko podjemuje metody leczenia które są skuteczne. Walczyłam z wieloma lekarzami przez 3 lata w Opolu o zdiagnozowanie córki, która co miesiąc miała zapalenie płuc pojawiajace sie z niczego, bez typowych objawów i w ciagu kilku godzin. Wkoncu trafiłam do dr Pawłowicza i jesteśmy w trakcie leczenia. Diagnoza postawiona szybko, trafnie. JEŚLI PULMONOLOG TO TYLKO DR PAWŁOWICZ!!!

Nie polecam. Bylem u doktora w celu wykonania badan diagnostycznych poniewaz od 20 lat jestem palaczem i od dluzszego meczy mnie bardzo nieprzyjemny kaszel. Lekarz siedzial jak za kare, nie zadawal zadnych pytan, byl nieobecny i sprawial wrazenie nie zainteresowanego. Sam musialem mu nasuwac pytania i odpowiedzi. Nie dowiedzialem sie niczego istotego, oprocz osluchania pluc nie wykonal mi zadnych dodatowych badan. Rownie dobrze moglem isc do lekarza pierwszego kontaktu i dowidzialbym sie tego samego. Za 7 minut "pracy" skosil 100zł,ktore uwazam za wyrzucone w bloto. Strata czasu.Nie polecam

Jest to bardzo kompetentny lekarz, prowadzi rozległy wywiad lekarski, którego wyniki zapisuje w laptopie, leki zapisuje tylko takie, które są absolutnie niezbędne. Duże doświadczenie w pracy lekarza, opanowany, kompetentny, życzliwie nastawiony do pacjenta, jednocześnie rzeczowy i zwięzły. Nie traktuje pacjenta przedmiotowo, moim zdaniem jest to wzór lekarza dla młodych adeptów sztuki lekarskiej.

tylko takie, które są absolutnie niezbędne. Duże doświadczenie
w pracy lekarza, opanowany, kompetentny, życzliwie nastawiony

doskonały fachowiec! oddany lekarz. cały czas wsród swoich pacjentów na oddziale! Informujacy rzeczowo przerazonych rodziców, nie taki jak inni ordynatorzy, co to powiesza kartkę na drzwiach ze udzielają informacji od do i nie przystępuj wczesniej! Jeszcze nigdy tak dlugo nikt nie osłuchiwał mojego dziecka! Choc było to dawno temu, nigdy tego nie zapomnę. Polecałam go potem wielu, wilu zdesperowanym rodzicom!!!

DOKTOR PAWŁOWICZ JEST BARDZO ODPOWIEDZIALNYM I STANOWCZYM LEKARZEM KOMPETENTNYM I Z POWOŁANIA POTRAFI TRAFNIE ZDIAGNOZOWAĆ PACJENTA I SKUTECZNIE MU POMÓC JEST CZŁOWIEKIEM SERDECZNYM I CIERPLIWYM JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA I POTRAFI POMÓC .... MOJA OCENA CELUJĄCA POLECAM TEGO LEKARZA

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Opole"?

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30