lekarz Jarosław Pawluczuk

2,5
2,5

Typowe, arogancki podejście do pacjenta, nie wspomnę o ubiorze. Na przedstawione objawy choroby potwierdził tylko to co sam powiedziałem, to samo w odniesieniu do przyjmowanych leków. Wypisz wymaluj kabaret o lekarzach. Nigdy więcej takiej obsługi medyka.

Bardzo dobry lekarz chodzę do niego od 5 lat Jestem bardzo zadowolony bardzo sympatyczny i rzeczowy zna się na tym co robi

Bardzo pomógł mi z kręgosłupem wszystko wytłumaczył zalecił ćwiczenia dobre lekii . Bardzo dobry lekarz

Ja tez bylaw u tego lekarza stwierdzil ze jester zmeczona ...angine mam czego doktor nie widzial... twierdzac ze move sobie isc na pomoc lekarska brak slow I kompetencji I napewno nie zasluguje na tytul lekarza

Leczyłam się 'domowymi sposobami' od trzech dni, fakt faktem wyleczyłam problemy z gardłem, przestało mnie boleć, ale pozostał zatkany nos i niemiłosierny katar, już nie mówiąc o ciągłym zmęczeniu, jak to jest przy przeziębieniu. W związku z tym, że miałam mieć pracę następnego dnia poszłam do doktora z prośbą o wystawienie zwolnienia do pracy, bo przez noc bym cudownie nie wyzdrowiała. 'Zbadał mnie' tzn sprawdził czy mam czerwone gardło i oznajmił, po długim przyglądaniu się, że nie mam w ogole czerwonego nosa, a przecież powinnam mieć.. Jak mu powiedziałam o zwolnieniu to zaczął mówić, ze sam też jest chory i że przyszedł do pracy, po czym dodał, że 'na katarek nie wystawiamy zwolnień'. Widzę pełen profesjonalizm doktora.

Byłem u tego lekarza, potraktował mnie wręcz niefachowo. Powiedziałem że czuje się przeziębiony i że już od 2 dni leże w łóżku i lekką poprawę widzę, ale nie czułem się na siłach iść dziś do pracy. I mi powiedział, że gdybym mu nie powiedział to chyba by nie zauważył że jestem chory. A ja ledwo po schodach do przychodni wszedłem bo byłem cały spocony, gardło mnie cały czas boli itd. I powiedział mi że na dzień dzisiejszy (dzień pracujący) żebym sobie wziął dzień na żądanie, bo on mi zwolnienia nie ...

Byłem u tego lekarza, potraktował mnie wręcz niefachowo. Powiedziałem że czuje się przeziębiony i że już od 2 dni leże w łóżku i lekką poprawę widzę, ale nie czułem się na siłach iść dziś do pracy. I mi powiedział, że gdybym mu nie powiedział to chyba by nie zauważył że jestem chory. A ja ledwo po schodach do przychodni wszedłem bo byłem cały spocony, gardło mnie cały czas boli itd. I powiedział mi że na dzień dzisiejszy (dzień pracujący) żebym sobie wziął dzień na żądanie, bo on mi zwolnienia nie da.

Dawno nie spotkałem się z takim podejściem człowieka który co do zasady powinien leczyć ludzi i im pomagać a nie traktować jak symulantów!