lekarz Jarosław Pers

Ortopeda

W dniu dzisiejszym miałam wizytę w Medicover na Malcie u pana doktora Persa.Takiej wizyty (a mam 57 lat,jestem osobą po chorobach nowotworowych, a co za tym idzie po wielu kontaktach z wieloma lekarzami)nigdy nie przeżyłam. Lekarz krzyczał na mnie już na początku wizyty.Pokazując wynik RTG, w którym sugerowano wykonanie badania KT, poprosiłam o skierowanie.Usłyszałam, że żaden radiolog nie będzie mówił doktorowi co ma robić,tłumacząc że na komisję ZUS muszę mieć aktualne badania usłyszałam, że jak ZUS chce badania to niech mnie sam skieruje.Wszystko podniesionym tonem.Pragnę dodać,że jestem pacjentką opłacającą abonament w Medicover. Kiedy skończył krzyczeć usłyszałam "położyć się"!nie wyobrażam sobie jak ten lekarz traktuje pacjentów w państwowej służbie zdrowia:(z gabinetu wyszłam bez badania,bez skierowania,za to zalana łzami i z ogromnym poczuciem doznanej krzywdy.Ocena dla tego lekarza "bardzo słaby"nie jest adekwatna.moja ocena to Zły lekarz i zły człowiek.Proszę nigdy nie idźcie do tego lekarza, nawet gdyby to Wam mieli za wizytę zapłacić:(Mariola

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. W trakcie trwania wizyty mówił mi na "Ty", skierował mnie na drogie, specjalistyczne, zewnętrzne badania, które były niepotrzebne. Konieczne było tylko zwykłe badanie USG i RTG. Przez miesiąc, po poważnym urazie czekałem na badanie USG, żeby się dowiedzieć, że sprzęt do tego potrzebny stał obok gabinetu Pana Persa, a badanie mogłem mieć wykonane w dniu wizyty. Nieodpowiedzialny człowiek.

Taki człowiek nie powinien być lekarzem. Podnosi głos na pacjentów, jest nieuprzejmy, wygląda na to, że siedzi w gabinecie za karę. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114