dr Jarosław Popowski

Laryngolog

Leczyłam najpierw siebie a teraz także moje dzieci (14 i 10 lat) u doktora Popowskiego. Jako dorosła już osoba miałam przez niego wycinane migdały, które wszyscy poprzedni lekarze próbowali mi na siłę zatrzymać, nie patrząc na to, że przez to miałam ciągle anginy ropne, które niszczyły również żołądek. Nie wspomnę o "tonach" antybiotyków, które musiałam łykać a o konsekwencjach pisać chyba nie muszę. Migdały zostały wycięte wzorowo, bez żadnych powikłań i od tej pory cieszę się pod względem laryngologicznym wspaniałym zdrowiem. Nie wyobrażam sobie leczenia mojej rodziny u innego lekarza. Bardzo wsłuchuje się w to co ma mu do przekazania pacjent, nie zaleca natychmiast kuracji antybiotykowej. Polecam każdemu, kto cierpliwie czeka na długotrwały efekt leczenia a nie zadowala się chwilowym skutkiem mocnych leków niszczących inne organy. Co do opóźnień to obiektywnie patrząc nie jest to wina doktora lecz samych pacjentów również. W poczekalni niecierpliwią się, ale jak już wejdą do gabinetu to - nic w tym zresztą dziwnego - zadają mnóstwo pytań i wizyty przeciągają się w ten sposób. Ja to rozumiem, bo też wychodzę z założenia, że jeśli mam możliwość rozmowy to chcę ten moment wykorzystać. Cena za wizytę w porównaniu z innymi lekarzami jest bardzo dobra, biorąc jeszcze pod uwagę sprzęt jakim dr Popowski dysponuje i rodzajem badań, które można u niego wykonać na miejscu. Co do cen zabiegów to należy brać pod uwagę fakt, że jest to gabinet PRYWATNY, nie współpracujący z tego co się orientuję z NFZ, więc wyboru dokonuje już pacjent.

Mam problemy z zatokami. Jestem po operacji prostowania przegrody nosowej i czyszczenia lewej zatoki. Pan lekarz był ze mną szczery i powiedział, że na to co mam brak skutecznego leku. Doradził/polecił mi inny sposób odżywania. Eliminacja sztucznych tłuszczy oraz jedzenie dużej ilości jabłek, owoców. Plus codzienny ruch na świeżym powietrzu: spacery albo bieganie. Zaleceń do końca nie posłuchałem i się marnie czułem. Od tygodnia zacząłem chodzić na długie spacery. Tak, żeby się zmęczyć. Pomaga. Mogę pracować, a bóle głowy nie są tak dokuczliwe jak wcześniej. Co ciekawe spacery bardziej mi pomagają niż jazda na rowerze. Trzeba pamiętać o systematyce, czyli należy robić to codziennie. Godzina spaceru tak by się spocić. Dodam, że na co dzień pracuję przy komputerze. Spacery też są dobre na wszelkie wyeliminowanie chorób związanych z układem krążenia. Dodam, że mam 38 lat.

Zdecydowanie polecam! Pan Doktor uratował mi zdrowie. W krótkim okresie czasu miałam 3 anginy. Przepisywane od innych lekarzy antybiotyki nie pomagały, dopiero Pan Doktor podał właściwy lek. Po kuracji zalecił szczepionkę odpornościową, która się sprawdziła. Moje dolegliwości spowodowane były skrzywieniem przegrody nosowej. W czerwcu miałam zabieg prostowania u Pana Doktora w szpitalu w Kutnie. Wspaniały personel, zabieg bez żadnych dolegliwości bólowych i szybki powrót do zdrowia. Od tamtej pory jestem zdrowa, wysypiam się i oddycham bez przeszkód.

Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje specjalisty w tej dziedzinie doktor przemiły i bardzo pomocny wszystko dokładnie wytłumaczy

W miesiącu wrześniu w Kutnie miałem przeprowadzoną operację prostowania przegrody nosowej oraz czyszczenia zatok przez Pana doktora i jego zespół. Powiem krótko Specjalista najwyższej klasy, po 10 dniach rekonwalescencji wróciłem w 100% do zdrowia. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam Pana doktora i jego zespół innym.

Doktor Popowski nie wystawia pochopnej diagnozy. Nie umawia dosyć zdrowego pacjenta na kolejne wizyty dla pieniędzy. Cena za 10-20 minutową wizytę zaczyna się od 100zł. Zapisując się na wizytę trzeba liczyć się nawet z godzinnym jej opóźnieniem. Doktor ma dużo pacjentów(termin mojej wizyty był dopiero za 2 tygodnie), dlatego musi się śpieszyć by wszystkim pomóc. Doktor jest sympatyczny, energiczny i zadaje dużo pytań dotyczących dolegliwości.

Miesiąc temu synek miał przeprowadzony zabieg przez pana doktora i jego zespół.Bardzo dobry,doświadczony,godny polecenia lekarz.Jako mama czuję się zobowiązanna do wystawienia jak najwyższej opinni.

Minęły trzy lata od zabiegu córki tzn. usunięcie migdału, pomniejszenie migdałów i drenaż uszu. Robiłem to prywatnie cena wydawała mi się dość wysoka za ten zabieg. Teraz mogę stwierdzić że cena za taką usługę była bardzo dobra. Podejście do pacjenta przed i po chorobie (zabiegu), rozpoznanie no i najważniejsze stan zdrowia dziecka. Jestem bardzo zadowolony, gdybym musiał podjąć decyzję o zabiegu jeszcze raz mając dzisiejszą wiedzę nie wahałbym się już.

Lekarz z powołania a nie karierowicz. Uprzejmy, fachowy a na wizytę poświęca 40 minut. A na koniec jeszcze pyta, czy jestm w stanie zapłacic wuznaczona sumę, bo jeśli nie to prosi by dac tyle ile można. Naprawdę życzę sobie i Panśtwu tylko takich lekarzy!!!

Wspaniały lekarz, naprawde nie można nic złego o nim powiedzieć. polecam na przyszłość chociaż szczerze nie dobrze czesto spotykac się z lekarzmi.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Płock"?

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3