Daję same 5! Nigdy nie spotkałam bardziej uprzejmego i kompetentnego lekarza. Miły, grzeczny, a do tego bardzo zaangażowany w interakcję z pacjentem :) jestem bardzo zadowolona.

Z Dr.Remiszem spotkałam się ponad dwa lata temu w przychodni przyszpitalnej szpitala Rydygiera (był na zastępstwie za dr.Rogowskiego.)Poszłam z wynikiem USG ciąży które według innego lekarza wskazywało na poważne wady u mojego dziecka. Dr. Remisz widząc moje zdenerwowanie zaproponował że po przyjęciu wszystkich pozostałych pacjętek zrobi powtórne badanie (wbrew niezadowoleniu Pani z USG). Jego diagnoza była pozytywna i wróciłam do domu znacznie spokojniejsza o zdrowie mojego maluszka. Po kilku miesiącach znów trafiłam na dr.Remisza, tym razem był przy porodzie i znów spisał się znakomicie. Ja osobiście polecam tego lekarza i ...

Ja osobiście polecam tego lekarza i cieszę się że na niego trafiłam ponieważ dzięki jego diagnozie mogłam spokojnie dotrwać do końca ciąży a mój synek urodził się oczywiście zupełnie zdrowy.

Do dr Remisza trafiłam przypadkiem jak był na zastępstwie za dr Myslińską w przychodni w Rydygierze. Jest świetny! Delikatny, uprzejmy, cierpliwy. Robł mi też USG i nie musiałam go prosić, żeby mi pokazał moje maleństwo na monitorze. Ba! Zrobił nawet kilka dodatkowych fotek na pamiątkę :) Ogólnie trafiłam do niego dwa razy na badanie i dwa razy na USG zupełnie przypadkiem, a on jak już urodziłam i go spotkałam na poporodówce pamiętał mnie i dopytał o wszystko - jak się czuje, jak maleństwo itp. Zawsze też wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdecydowanie ...

Zawsze też wszystko cierpliwie tłumaczył. Zdecydowanie polecam!!

Wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu pacjentce, szczegółowo przeprowadza wywiad, dokładnie bada i odpowiada na wszystkie pytania. W czasie ciąży wykrył u naszej córeczki wadę serca i natychmiast wysłał nas do specjalisty (też państwowo), odbierał poród a po dwóch latach (mimo, że przez ten czas leczyłam się u innej pani doktor) doskonale nas pamiętał, pytał czy córka miała kontrolę kardiologiczną itd. Wspaniały, naprawdę polecam gorąco.

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem, jako jeden z niewielu lekarzy przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski z pacjentką, w moim przypadku zwrócił uwagę na fakt iż jako dziecko miałam operację kardiologiczną i zalecił konsultację u kardiologa by upewnić się że nie zagraża nic mojej ciąży. Zdecydowanie jest kompetentnym i zaangażowanym lekarzem i w gabinecie lekarskim jak i w gabinecie USG. POLECAM GORĄCO!!!

Wspaniały lekarz!!! Po raz pierwszy mam wrażenie wychodząc od lekarza, że naprawdę mu zależy żeby mi pomóc. Jest bardzo miły, taktowny, a przy tej spacjalizacji to niezwykle ważne. Polecam!!!!

Doktor Remisz to najlepszy ginekolog. Wspaniały człowiek i lekarz. Cieszę się, że trafiłam do Medicalla.

Pan Doktor zajął się mną naprawdę wspaniale. Jest bardzo taktownym i kompetentnym lekarzem .Odpowiedział na wszystkie pytania i nie był zniecierpliwiony mimo tego, że oprócz mnie czekało dużo pacjentek. Dzięki niemu odzyskałam wiarę ,że uda mi się utrzymać ciążę,a wiele już przeszłam .Nie wyobrażam sobie,że był dla kogoś nie miły .Może to poprostu zazdrosna konkurencja próbuje zepsuć mu opinie.Dziewczyny nie wierzcie w te bzdury. Ja POLECAM TEGO LEKARZA!!

Dr Remisz jest cudownym lekarzem, kompetentny, dokładny, wszystko jasno i klarownie zawsze wytłumaczy.Nie robi niczego na od niechcenia poświęca zawsze 100% swojego czasu. Jest delikatny co jest bardzo ważne, gdyż spotkałam się już nie raz z lekarzami którzy kompletnie nie umieli się obchodzić z kobietą!. Jako lekarz ginekolog sprawdza się doskonale. Za każdym razem pyta się jak sie pacjentka czuje, i potrafi pomóc. Naprawdę polecam :)

Doktora poznałam około 5 lat temu w szpitalu w Tomaszowie Maz. Wzbudził moje zaufanie od samego początku podczas pobytu na oddziale ginekologicznym, a następnie wykonując badanie USG i przyznam, ze na te kilka badan USG jakie miałam podczas ciąży nikt nie był na tyle dokładny i bardzo rozmowny, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał i odpowiadał na każde zadane pytanie. Miałam rownież to szczęście, ze odebrał mój pierwszy poród - "człowiek dusza", bardzo ludzki i życzliwy lekarz. Szkoda tylko, ze nie pracuje już w Tomaszowskim Szpitalu :(

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79