Dr Remisz to najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia, spotkałam go niestety w niemiłych okolicznościach, gdyż przyjechałam do szpitala z krwawieniem w ciąży i niestety okazało się ze był to początek poronienia... Poświęcił czas na wyjaśnienie co mnie czeka, widać było, że sam był przejęty. Pociaszał i dodawał otuchy. Dzięki niemu jakoś przeżyłam ten najstraszniejszy moment w życiu... Poza tym niesamowicie przystojny :) i taktowny, w 100% budzący zaufanie! Szkoda, że nie przyjmuje w poradni przyszpitalnej, z pewnością chodziłabym tylko do niego.

trafiłam na tego lekarza w Szpitalu Rydygiera w Łodzi, kiedy w 12 tyg zauważyłam plamienia, które okazały się początkiem poronienia. Dr. Remisz wykonywał USG przed i po zabiegu łyżeczkowania i było to najdokładniejsze badanie jakie dotychczas miałam. Oprócz wyjaśnienia co się stanie ze mną, poradził jak o siebie dbać po wszystkim. Interesował się moim stanem zdrowia i wykonując drugie badanie pamiętał wynik pierwszego i potrafił się do niego odnieść nie zaglądając w kartę. Uprzejmy, kompetentny, specjalista.

Wspaniały lekarz, polecam z czystym sumieniem. Pierwszy ginekolog, który potraktował mnie jako indywidualną jednostkę a nie mechanicznie. Na wizytę trzeba trochę poczekać ale warto!

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Przeprowadził szczegółowy wywiad, zbadał, wykonał bardzo dokładne USG tłumacząc wszystko co robi, a do tego miły. Po prostu odpowiednia osoba na tym stanowisku, więcej takich kompetentnych lekarzy!

Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza, który jest naprawdę szczerze zaangażowany, dokładnie wszystko tłumaczy i nie zostawia pacjentki z domysłami. Usg wykonuje bardzo dokładnie. Oby więcej takich lekarzy. Zawsze jest dużo pacjentek do Pana doktora, ale warto czekać w tej kolejce. To również pierwszy lekarz od którego słyszałam proszę, przepraszam itp.

lekarz wspanialy,wyglada na bardzo mlodego ale jest niezwykle zaufany wszystko potrafi wyjasnic wytlumaczyc normalnie lekarz jakiego nigdy wczesniej niespodkalam jestem w 3 ciazy i naprawde ciesze sie ze to on ja prowadzi polecam wszystkim pacjetka przychodni szpitala w lodzi

Czy nie orientują się Panie, czy dr Remisz pracuje nadal w Szpitalu im. Rydygiera w Łodzi?

Dr. Remisz spotkałam w placówce NZOZ medicall, kiedy to zgłosiłam się na USG ciąży(32 tydzień). Miał tylko przeprowadzić to jedno badanie. umówiona byłam na godzinę, okazało się że jest poślizg... dwugodzinny(!!!), a kobieta z recepcji wyjaśniła, że pan doktor tak przyjmuje...nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że po dwóch godzinach mojego czekania przyjął parę, która umówiona była na wizytę co najmniej 45min po mnie(w rozmowie w poczekalni dowiedziałam się że ta dziewczyna była w 17tyg ciąży). kiedy zwróciłam mu uwagę nie ukrywam, że mocno poirytowana powiedział mi, że w pierwszej kolejności przyjmuje kobiety w ciąży(!!!!!!!!!!)po czym zamknął mi drzwi przed nosem. w życiu nie czułam się tak upokorzona... to było straszne...

dr.Remisz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Trafilam do niego na izbie przyjęc z plamieniami,wszystko mi wyjasnił. Po porodzie takze bede sie u nirgo leczyla. Gorąco pleca,

jest niezwykle chamskim i gburowaty lekarzem!! Dziewczyny zdecydowanie odradzam tego człowieka!!! ma katastroficznie wygórowane mniemanie o sobie, sadzi że jest najmądrzejszy i każdego może pouczac w KAŻDEJ SFERZE! nawet kiedy próbuje udawać miłego spełza to na niczym.... Od wejścia traktował mnie jak przysłowiowe "NIC"...atmosfera fatalna, niby próbuje udawać kompetentnego i zainteresowanego ale ...niestety jego duma i brak ludzkich odruchów nie pozwalają mu "pochylić się nad pacjentką a tym bardziej jej zrozumiec" Anna

Anna

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79