lekarz Jarosław Remisz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Owszem, doktor Remisz to bardzo sympatyczny, spokojny i grzeczny człowiek. Odpowiada na wszystkie pytania, nie śpieszy się podczas przyjmowania pacjentek. Ale... Jest fachowcem tylko wtedy, gdy wszystko przebiega książkowo, gdy nie ma z niczym problemów. A chyba nie tylko na tym polega bycie lekarzem. Łatwiej mu wysłać pacjentkę do drogiej kliniki, niż samemu się zająć problemem. A nie każdego stać na wyrzucenie połowy pensji na same tylko wizyty w klinikach. Polecam doktora, ale tylko do typowych sytuacji, w innych przypadkach sobie nie radzi.

Swoimi spostrzeżeniami na temat pana dr Jarosława Remisza dzielę się w niemal 2 lata od przyjścia na świat mojego pierworodnego synka, zatem nie są one formułowane pochopnie lub pod wpływem silnych emocji, towarzyszących świeżo upieczonej mamie. To przemyślana i szczera refleksja na temat niezwykłego człowieka i wspaniałego fachowca, którego opiece z całą pewnością ponownie oddam zarówno siebie, jak i moje dziecko, gdy tylko ponownie zajdę w ciąże. Do pana doktora trafiłam po rozczarowującej współpracy z innym lekarzem i z mnóstwem obaw oraz rozterek towarzyszących chyba każdej kobiecie, zwłaszcza w pierwszej ...

Do pana doktora trafiłam po rozczarowującej współpracy z innym lekarzem i z mnóstwem obaw oraz rozterek towarzyszących chyba każdej kobiecie, zwłaszcza w pierwszej ciąży. Od pierwszej wizyty, aż po szczęśliwe rozwiązanie pan doktor otaczał mnie i moje maleństwo troskliwą opieką, za każdym razem rozwiewając wszelkie moje wątpliwości oraz udzielając fachowych i mądrych porad. Jego rzeczowe, a za razem życzliwe podejście do mnie jako pacjentki (pozbawione spoufalania się) sprawiło, że ciąża była dla mnie okresem wyjątkowym, spokojnym i pozbawionym stresu. Uważam, że profesjonalizm pana doktora wyraża się zarówno w rutynowych czynnościach podczas standardowych wizyt, jak i rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Tu przykład: gdy podczas jednego z badań USG pojawił się cień podejrzenia dot. prawidłowego rozwoju mojego malucha, pan dr zachował zimną krew i z miejsca wskazał mi kilka alternatywnych poradni, w których mogłam zasięgnąć drugiej opinii i upewnić się, czy jego dociekania są słuszne, w myśl zasady: lepiej dmuchać na zimne. Nie muszę mówić, jak Jego słowa otuchy i wiara, że wszystko z pewnością się ułoży, w owym czasie były dla mnie cenne. Wracając zaś do standardowych wizyt - wszystkim pacjentkom życzę takich warunków, jakie w swoim gabinecie potrafi stworzyć dr Remisz. Choćby nie wiem, jaki tłum (który świadczy jedynie o dobrej sławie, jaką zasłużenie pan doktor się cieszy) piętrzył się na korytarzu, nigdy nie miałam poczucia, że chce jak najprędzej "odbębnić" wizytę. U innych lekarzy nie raz towarzyszyło mi niemiłe poczucie, że nie zdążę nawet dobrze zejść z fotela ginekologicznego, a już wskakuje nań kolejna pacjentka, wypychając mnie za drzwi. U pana dr Remisza panuje błogi spokój, porządek i czystość. Cóż więcej dodać? Podsumowaniem niech będzie to, co stało się po porodzie. Jako że przypadł on na dzień i w tych godzinach, kiedy pan doktor przyjmował w poradni, zatem siłą rzeczy nie mógł osobiście powitać na świecie mojego synka. Jednak gdy po zakończeniu dyżuru udał się na oddział, by sprawdzić, jak się miewają Jego podopieczne (w tym ja) i zauważył mą nieobecność, natychmiast zjawił się na porodówce, by upewnić się, jak się miewamy. Nie ukrywam, że ten gest i ciepłe słowa, jakie wówczas padły na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Utwierdziły mnie bowiem w przekonaniu, że dla pana doktora każda pacjentka i jej dziecko to ktoś wyjątkowy i ważny. Pan doktor to cudowny człowiek i lekarz z powołania, dlatego szczerze polecam Go wszystkim pacjentkom.

Pan doktor robił mi USG w szpitalu w Łodzi. Było to finansowane przez fundusz zdrowia. Owszem, Pan doktor jest sympatyczny, taktowny i przystojny. Co do przeprowadzonego USG nie mam zastrzeżeń (chociaż nastraszył mnie że dziecko jest za duże). Pod koniec badania Pan doktor zapytał gdzie chcę urodzić. Odparłam, że w Piotrkowie bo pracuje tam moja mama i będę miała raźniej oraz byłam z mężem na dniach otwartych i nam się podobało. Na to Pan doktor wieeeelkie oczy i mówi: "Skoro mieszka Pani w Lodzi, to powinna Pani rodzić w Łodzi. Po co fatygować podróżą z Piotrkowa do Łodzi Maluszka? Przecież może Pani urodzić u nas." Nie powiem- zasiał we mnie wątpliwości, a jest to moja pierwsza ciąża. Co się okazało po kilku tygodniach? Mam koleżankę, która prowadzi ciążę u Dokora Remisza i chodzi prywatnie do niego do Piotrkowa. Jest w 8 miesiącu i na poród Pan Doktor zaprasza ją do... Łodzi! Teraz mu nie przeszkadza odległość? Dziwne. Myślę, że może chodzić o pieniądze i jestem zniesmaczona.

Bardzo cenie takich lekarzy jak doktor Remisz. Jest bardzo uprzejmy i wyczerpująco odpowiadał na każde moje pytanie. Czułam się bardzo bezpiecznie. Z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

Dr Remisz to wspaniały człowiek i najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest przesympatyczny, taktowny i godny zaufania. Pan Doktor prowadził moja drugą ciąże, ale do Jego gabinetu trafiłam już chwilę wcześniej. Był również przy porodzie i jestem Mu za to ogromnie wdzięczna, bo potrafił Swoim profesjonalizmem i cierpliwością wprowadzić taką atmosferę, że przestałam panikować i potwornie się bać. To jest naprawdę złoty człowiek i bardzo dba o Swoje pacjentki (co odczułam na własnym przykładzie). Wszystkim dziewczynom gorąco polecam...... a Pana, Panie Doktorze serdecznie i ciepło pozdrawiam:)

Doktor Remisz to najlepszy ginekolog. Wspaniały człowiek i lekarz. Cieszę się, że trafiłam do Medicalla.

Na pewno nie pójdę już do żadnego innego ginekologa. Doktora Remisza poznałam w Medicallu i jest to najlepszy specjalista z jakim miałam styczność. Doktor jest zaangażowany w relacje z pacjentem, a dodatkowo jest bardzo uprzejmy i służy swoją radą. Polecam. Podczas 2. ciąży na pewno udam się właśnie do doktora Remisza :)

Daję same 5! Nigdy nie spotkałam bardziej uprzejmego i kompetentnego lekarza. Miły, grzeczny, a do tego bardzo zaangażowany w interakcję z pacjentem :) jestem bardzo zadowolona.

Pan Remisz to przesympatyczny lekarz. Szukając ginekologa na pierwszą wizytę zależało mi, aby był to lekarz rekomendowany, a nie „pierwszy lepszy”. Do Pana Remisza zapisałam się z polecenia koleżanki, a następnie po weryfikacji opinii w internecie upewniłam się, że to dobry wybór. Lekarz kompetentny, od razu budzący zaufanie z niezwykle miłym podejściem do pacjenta :) Na początku spotkania Pan Remisz przeprowadził wywiad, z którego wynikło, że to moja pierwsza wizyta. Doktor wyjaśnił, jak będzie ona przebiegała, jakim mnie podda badaniom oraz zapewnił, że nie ma się czego bać. Przy wykonywaniu badań był bardzo delikatny, instruował, komentował co robi w danej chwili oraz tłumaczył, co dzieje się w moim organizmie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor posiada wiedzę, a przy tym jest bardzo życzliwy i delikatny. Cieszę się, że to właśnie do Pana Remisza trafiłam na pierwszą wizytę i bez wątpienia nie ostatnią – mogę powiedzieć, że już zostałam jego wierną pacjentką. Wszystkim polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz!!! Po raz pierwszy mam wrażenie wychodząc od lekarza, że naprawdę mu zależy żeby mi pomóc. Jest bardzo miły, taktowny, a przy tej spacjalizacji to niezwykle ważne. Polecam!!!!