dr Jarosław Rut

2,7
2,5

Chodziłam do doktora w ramach NFZ, humorzasty, nie przyjemny i opryskliwy, jeżeli chce się coś dowiedzieć na temat leczenia mięśniaka. Odpowiedział mi, czy mnie w mojej przy też o wszystko pytają? i musze komuś tłumaczyć? ...że mogę wyjść sobie jak mi coś nie pasuje. Taki to mądry pan doktor! Nie polecam!

Nie polecam!

Najgorszy ginekolog u którego byłam, wizyta trwała maksymalnie 5 minut. Na zadane pytanie odnośnie wykrytego u mnie schorzenia powiedział,żebym sobie w internie poczytała o co chodzi bo tak będzie szybciej. Odmówił wykonania badań piersi mimo mojej prośby. Lekarz nie pobrał nawet cytologii mimo tego, że ostatnią miałam rok temu. Badanie usg zrobione w agresywny i niedelikatny sposób. Nikomu nie polecam

Arogancki, niemily, wrogi wrecz. Na prosbe o badanie piersi stwierdzi ze nie na sensu gdyz robi sie to tylko ostatniego dnia miesiaczki 🤦‍♀️, na prośbę przepisanie antykoncepcji stwierdził ze jesli pale to to tez nie ma sensu , mam se znalesc jakiegoś innego, który przepisze,

Nie polecam ! Zniszczył mi całą ciążę , nastraszył , że dziecko urodzi się chore z zespolem Downa , na szczęście trafiłam do innego ginekologa który wszystko wykluczyl , i uspokoił ,nie obyło się bez amniopunkcji. Ten człowiek zniszczył mi całą ciążę , mimo iż wiedziałam że z dzieckiem będzie ok , nie potrafiłam się przez niego cieszyć się całą ciążę.

Cierpliwy, z wyczuciem, wysoka fachowość i zrozumienie pacjenta - uzyskałam odpowiedź na zadane pytania. Polecam.

Beznadziejny lekarz, pacjenta traktuje z góry jak by był Bogiem.Niesympatyczny wręcz wrogo nastawiony do Pacjenta. Jeszcze tak chamskiego lekarza nie spotkałam, nie polecam go nikomu!!!!!!!!!!!!

Idąc do dr Ruta odniosłam wrażenie, że jest nastawiony na ilość przebadanych pacjentek a jakość badania pozostawia wiele do życzenia. Wizyta trwa zbyt krótko, bardzo niejasno i niezbyt chętnie odpowiada na zadane pytania. Kiedy z tzw. "doskoku" przychodzi się po receptę twierdzi, że traci się jego czas ( A myślałam, że lekarze są po to by POMAGAĆ i LECZYĆ ! ). Kiedy moje badanie cytologii wykazało podejrzenie wirusa HPV odesłał mnie do lekarza, który był jeszcze gorszy od niego ( w Nowej Soli ) i miałam wrażenie, że zrobił to po "znajomości". Leki, które przepisuje są przeważnie drogie i nie dają pożądanych rezultatów ( tak było w moim przypadku ).

bardzo dobry ginekolog, wzbudza zaufanie. nie zamieniłabym go na innego lekarza.

Najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Mimo że byłam prywatnie zostałam mało profesjonalnie obsłużona. Cała wizyta trwała ok. 10 minut, wraz z pobraniem cytologii, za co wziął 200 zł. Nie zadawał dodatkowych pytań, nic nie tłumaczył. Chociażby postarał się zasłużyć na te pieniądze. Kiedy przyszłam po odbiór wyników, dr Rut przekazał je rejestratorce, nawet nie pofatygował się poświęcić 3 minut na przekazanie i omówienie wyniku. Kiedy zwróciłam na to uwagę, dr Rut wykazał się w sposób wybitny swoim chamstwem i arogancją. Jęśli tak ma wyglądać wizyta prywatna, to wolę dr Lacha, który obsługuje na kasę, ale w przeciwieństwie do dr Ruta, zawsze jest uśmiechnięty, profesjonalnie i kompleksowo wykonuje swoje obowiązki, wraz z omówieniem wyniku.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Miły, można mu zaufać. Podczas badania robi wszystko bardzo delikatnie. Naprawdę bardzo serdecznie polecam.