dr n. med. Jarosław Sakowski

Neurochirurg

Trochę brakuje skali. Powinny być szóstki . Poziom ocen mówi wszystko. Podziwiam - rzadki przypadek lekarza o tak kompleksowych kompetencjach. Podejście p.doktora do pacjenta sprawia, że pacjent ma komfort pełnego zaopiekowania. Dziękuję.

Dzień dobry. Co bym nie powiedziała to i tak nie odda wielkiego kunsztu chirurgicznego, Czlowieka przez największe " C " . Chyle czoła i życzę sobie i innym pacjentom aby w przypadku potrzebnej pomocy skorzystali z tych " złotych rąk " i Wielkiego serca.. Byłam operowana przez Pana doktora 2 lata temu i doświadczyłam tego o czym napisałam.

Byłem operowany przez doktora Sakowskiego. Bardzo szybko doszedłem do pełnej sprawności po operacji. Polecam.

SZKODA ŻE TAK MAŁO JEST TAKICH PRAWDZIWYCH LEKARZY,NAPRAWDE POMAGA LUDZIOM.POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Wspaniały specjalista,miły,uśmiechnięty,rzeczowo bardzo tłumaczy zakres operacji,możliwe powikłania,odpowie na każde zadane pytanie.Po jednej wizycie już miałam rezonans ,gdzie każdy szpital odmawiał,na drugiej wizycie ustalił termin operacji,byłam zaszokowana że tak szybko.Wtedy dopiero się dowiedziałam się że jest ordynatorem oddziału.Pozazdrościć takiego szefa,oddział świetnie prosperuje,personel cudowny.To jest profesjonalista w tym co robi,śmiało każdemu Pana Sakowskiego polecam,bez najmniejszych obaw można iść na bardzo trudne operacje... wielki szacunek dla takiego lekarza i podziw,za wiedze,dbanie o pacjenta,uśmiech ma dla każdego!!

Dr Sakowski operował mnie w 1998 roku i czuję się świetnie , a przed operacją siedziałem na wózku , polecam Dr Sakowskiego !!! Tadeusz

Bardzo dobry neurochirurg, mogę polecić każdemu choremu.

Bardzo dobry neurochirurg, mogę polecić każdemu choremu.

Leczy mnie za darmo polecam bo bardzo dobry czlowiek

Leczy mnie za darmo polecam bo bardzo dobry czlowiek

Wspaniały lekarz i człowiek. Moja wdzięczność za to, że ulżył mi w cierpieniu, jest bezgraniczna.

to bARDZO DOBRY SPECJALISTA BYłAM PRZEZ NIEGO OPEROWANA

to bARDZO DOBRY SPECJALISTA BYłAM PRZEZ NIEGO OPEROWANA