Jaroslaw Sarnecki

Chiropraktyk

Wspaniały specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Do interpretacji zdjęć z rezonansu podchodzi z niesamowitą dokładnością. A do tego ciepły i przesympatyczny człowiek :) Wystarczy usiąść w poczekalni przed gabinetem, aby posłuchać od innych pacjentów o skuteczności zabiegów ;)

Gorąco polecam Jarosława Sarneckiego. Bylem u 30 dyplomowanych z różnymi tytułami przed nazwiskiem lekarzy również tych bardzo znanych którzy wysyłali mnie na operacje mówiąc ze nie ma innej możliwości. Tylko pan Sarnecki dal mi nadzieje i zaczął działać z ogromnym sukcesem. Naprawdę zna się na tym co robi. Oczywiście nie jest cudotwórca ale zanim poddasz się operacji obowiązkowo powinieneś skonsultować to z panem Jarosławem Sarneckim. Konkurencji która wypisuje bzdury proponuje poduczyć się u pana Jarosława i oszczędzić głupich wpisów bo ludzie naprawdę cierpią a sugerując się waszymi idiotycznymi wpisami mogą ...

Gorąco polecam Jarosława Sarneckiego. Bylem u 30 dyplomowanych
z różnymi tytułami przed nazwiskiem lekarzy również tych bardzo znanych którzy wysyłali mnie na operacje mówiąc ze nie ma innej możliwości. Tylko pan Sarnecki dal mi nadzieje i zaczął działać z ogromnym sukcesem. Naprawdę zna się na tym co robi. Oczywiście nie jest cudotwórca ale zanim poddasz się operacji obowiązkowo powinieneś skonsultować to z panem Jarosławem Sarneckim. Konkurencji która wypisuje bzdury proponuje poduczyć się u pana Jarosława i oszczędzić głupich wpisów bo ludzie naprawdę cierpią a sugerując się waszymi idiotycznymi wpisami mogą pominąć naprawdę świetnego specjalistę który mógłby im pomoc. Ja ciągałem nogę za sobą a teraz chodzę normalnie dzięki panu Jarkowi. Polecam

Gorąco polecam Jarosława Sarneckiego. Bylem u 30 dyplomowanych

Ten Pan nie jest lekarzem ani fizjoterapeutą. Kto nie wierzy, niech sam zapyta... Ci co robią mu " wspaniały" pijar, powinni się zastanowić kogo promują. Brak słów

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam! Skuteczny, zna swoją wartość! Kwota usługi jest symboliczna na tle tego co dzieje się w innych gabinetach wszelkiej maści! Niech Pan pozostawi swą wiedzę i niesamowite umiejętności w książce A co ważniejsze KOLEJNEJ OSOBIE by nasze dzieci również mogły korzystać kiedyś z tak skutecznej pomocy! Polecam całym sercem.

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam!

Gdyby nie pan doktor Sarnecki, to już by mnie nie było na tym świcie. Jeśli "lekarze specjaliści" zapisują na receptę silne leki sterydowe o działaniu przeciw zapalnym i przeciw bólowym, a jednocześnie mówią że "nic panu nie jest", "proszę iść do psychiatry", to coś jest nie tak. Natomiast pan doktor Sarnecki, zobaczył zdjęcia rezonansu całego kręgosłupa i wyleczył. Ustąpiły koszmarne bóle głowy, codzienne krwotoki z nosa, niedowład rąk, problemy z odychanie, bóle brzucha, wymioty, drętwienie nóg i wiele innych objawów które nie pozwalały funkcjonować normalnie. Teraz po prostu żyję. Teraz pana doktora polecam każdemu, bo naprawdę wyleczy, a nie leczy tylko po to żeby kasować kasę. Żałuję tylko tego że gdy wielu znajomych mi go polecało, nie udałem się od razu do niego bo bym się tyle nie nacierpiał.

Jeśli lekarz po zobaczeniu zwykłych zdjęć roentgenowskich mówi mi co mnie boli to nie mam wątpliwości ani więcej pytań. Przez długi czas dokuczał mi bardzo mocny ból na wysokości łopatek promieniujący szczególnie w lewą stronę. Po pierwszym zabiegu byłem zdrowy! Ból ustąpił! Byłem jeszcze pięć razy w gabinecie dla utrwalenia efektu i do dzisiaj mam spkój! Mojej żonie jednak nie mógł pomóc ze względu na zwapniałe przepuklin w części lędźwiowej kręgosłupa. Za jego poradą żona poddała się operacji neurochirurgicznej. Tutaj mogę z czystym sumieniem polecić Tomasza Zawadzkiego w Mielcu. Najlepszy ...

Mojej żonie jednak nie mógł pomóc ze względu na zwapniałe przepuklin w części lędźwiowej kręgosłupa. Za jego poradą żona poddała się operacji neurochirurgicznej. Tutaj mogę z czystym sumieniem polecić Tomasza Zawadzkiego w Mielcu. Najlepszy neurochirurg na południowym wschdzie Polski!

witam wiem z doswiadczenia ze bardzo dobry lekarz 10 lat temu kozystalismy z uslug i bardzo pomoglo noi znowu zaczely sie bole i dolegliwosci lecz nie mam namiarow prosze kogos o numer telefonu zeby sie zarejestrowac do doktora Sarneckiego dziekuje

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam i taż mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr Sarneckiego. Lepszego nie ma również byłam u innych chiropraktyków, przez 5 lat od jednego do drugiego bez rezultatu i żadnej ulgi a koszty nie małe . Doktor naprawdę jest specjalistą .Dzięki niemu mogę normalnie żyć bez bólu Teraz normalnie chodzę i też nie odczuwam odrętwienia rąk żadnych dolegliwości i to tylko po 10 zabiegach .Minęło już 15 lat od zabiegów .Teraz tylko profilaktycznie raz do roku .Bardzo polecam Pana Sarneckiego!!!

witam. Jakieś 10 lat temu p. Sarnecki bardzo mi pomógł, rozpisał ćwiczenia, dał mi nadzieję, że pomimo różnych dolegliwości ze strony mojego kręgosłupa będę mogła spokojnie rodzić dzieci. Tak też się stało, urodziłam 2 dzieciaczków, wszystko było ok, ale czuję, że znów będę potrzebowała pomocy ze strony p. Sarneckiego, tyle, że telefon nie odpowiada... CZy ktoś wie czy p. Sarnecki jeszcze przyjmuje a może zmienił numer telefonu?

CZy ktoś wie czy p. Sarnecki jeszcze przyjmuje a może zmienił numer telefonu?