Jaroslaw Sarnecki

Chiropraktyk

Jeśli lekarz po zobaczeniu zwykłych zdjęć roentgenowskich mówi mi co mnie boli to nie mam wątpliwości ani więcej pytań. Przez długi czas dokuczał mi bardzo mocny ból na wysokości łopatek promieniujący szczególnie w lewą stronę. Po pierwszym zabiegu byłem zdrowy! Ból ustąpił! Byłem jeszcze pięć razy w gabinecie dla utrwalenia efektu i do dzisiaj mam spkój! Mojej żonie jednak nie mógł pomóc ze względu na zwapniałe przepuklin w części lędźwiowej kręgosłupa. Za jego poradą żona poddała się operacji neurochirurgicznej. Tutaj mogę z czystym sumieniem polecić Tomasza Zawadzkiego w Mielcu. Najlepszy ...

Mojej żonie jednak nie mógł pomóc ze względu na zwapniałe przepuklin w części lędźwiowej kręgosłupa. Za jego poradą żona poddała się operacji neurochirurgicznej. Tutaj mogę z czystym sumieniem polecić Tomasza Zawadzkiego w Mielcu. Najlepszy neurochirurg na południowym wschdzie Polski!

JCM Zawiercie -to nie trafiona reklama chodzilem tam na zabiegi. Na kilka osób ktore podłączaly pacjentow pod urządzenia tylko jedna osoba miała pojęcie w którym miejscu co podłączyć żeby odczuć efekt. Reszta robiła to na tzw sztukę z powodu braku wiedzy. Do tego Pana osobiscie podawałem koledze namiary bo bolał go odcinek szyjny do tego stopnia że nie mógł spać. I podobnie jak ten od ktorego bralem namiary ozdrowiał po kilku zabiegach Na czyyimś garbie JCM nie wypromujecie ! Trzeba zatrudnić specjalistów a nie osoby na sztuke do naciskania klawiszy. ...

Na czyyimś garbie JCM nie wypromujecie ! Trzeba zatrudnić specjalistów a nie osoby na sztuke do naciskania klawiszy. Na tekie numery to można zgarniać kasę ze staruszków na NFZ. Ale miektorych żal tyłek ściska ze inni zarabiają żywą gotowke bez wsparcia NFZ !!!! Bo są fachowcami !!!

Współczuję osobie która walnęła opinię wyżej jak myśli że to nie widać że jest z JCM. Aż się nóż w kieszeni otwiera !

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam i taż mogę z całą odpowiedzialnością polecić dr Sarneckiego. Lepszego nie ma również byłam u innych chiropraktyków, przez 5 lat od jednego do drugiego bez rezultatu i żadnej ulgi a koszty nie małe . Doktor naprawdę jest specjalistą .Dzięki niemu mogę normalnie żyć bez bólu Teraz normalnie chodzę i też nie odczuwam odrętwienia rąk żadnych dolegliwości i to tylko po 10 zabiegach .Minęło już 15 lat od zabiegów .Teraz tylko profilaktycznie raz do roku .Bardzo polecam Pana Sarneckiego!!!

witam. Jakieś 10 lat temu p. Sarnecki bardzo mi pomógł, rozpisał ćwiczenia, dał mi nadzieję, że pomimo różnych dolegliwości ze strony mojego kręgosłupa będę mogła spokojnie rodzić dzieci. Tak też się stało, urodziłam 2 dzieciaczków, wszystko było ok, ale czuję, że znów będę potrzebowała pomocy ze strony p. Sarneckiego, tyle, że telefon nie odpowiada... CZy ktoś wie czy p. Sarnecki jeszcze przyjmuje a może zmienił numer telefonu?

CZy ktoś wie czy p. Sarnecki jeszcze przyjmuje a może zmienił numer telefonu?

witam wiem z doswiadczenia ze bardzo dobry lekarz 10 lat temu kozystalismy z uslug i bardzo pomoglo noi znowu zaczely sie bole i dolegliwosci lecz nie mam namiarow prosze kogos o numer telefonu zeby sie zarejestrowac do doktora Sarneckiego dziekuje

Mam wykształcenie medyczne. mimo wszystko postanowiłem przekonać się co Pan Sarnecki wie na temat schorzeń kręgosłupa i zabrałem swój rezonans opisany wcześniej przez dr n.med. z dziedziny radiologii. Zanim udostępniłem Panu moje zdjęcia, już powiedział większość tego co w opisie. Pan Sarnecki czyta rezonans, tk i rtg z wielką fascynacją i ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Nigdy na uczelni nie spotkałem nikogo kto potrafiłby tyle informacji podać tak ważnych dla strategii dalszego leczenia. Bardzo polecam Pana Sarneckiego!!!

Jestem w trakcie leczenia, więc końcową opinią z pewnością się jeszcze podzielę. Zdecydowałam się jednak odezwać wcześniej, gdyż za bardzo krzywdzącą uważam opinię ostatniego pacjenta. Sama byłam świadkiem, kiedy Pan Sarnecki odmówił przyjęcia pacjentki, która nie miała na kliszy swojego badania kręgosłupa (rezonans, lub tomografia, lub rtg).Kiedy dzwoniłam przed wizytą, zostałam poinformowana że bez kliszy nie mam po co się fatygować.Świadomy pacjent przed wizytą - zwłaszcza daleką, powinien zadzwonić i dopytać co będzie potrzebne. Ile razy się zdarza, że opis badania daleko odbiega od prawdy ( trudno się zatem dziwić ...

(rezonans, lub tomografia, lub rtg).Kiedy dzwoniłam przed wizytą, zostałam poinformowana że bez kliszy nie mam po co się fatygować.Świadomy pacjent przed wizytą - zwłaszcza daleką, powinien zadzwonić i dopytać co będzie potrzebne. Ile razy się zdarza, że opis badania daleko odbiega od prawdy ( trudno się zatem dziwić iż specjalista woli swoim fachowym okiem zinterpretować dane badanie). Świadczy to jedynie o tym, że osoba zajmująca się kręgosłupem, bardzo poważnie podchodzi do zdrowia pacjenta. Ja z leczenia jestem bardzo zadowolona, zostałam gruntownie doinformowana o swoim stanie zdrowia i wdzięczna jestem że istnieje osoba, która jest w stanie mi pomóc.Zdecydowanie gorąco polecam.

Niezwykle kompetentny specjalista, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, posiada niesamowitą wiedzę medyczną i to nie tylko z zakresu swojej specjalizacji. NAJWAŻNIEJSZE JEDNAK ŻE JEST SKUTECZNY ! Jeszcze dwa miesiące temu nie byłam w stanie się schylić, siedzenie sprawiało mi ból...o schylaniu nie było mowy. Miałam wypadnięty dysk i zwyrodnienia w kręgosłupie szyjnym i piersiowym. Jestem po 8 zabiegach, czeka mnie jeszcze 4 (oprócz tego ćwiczę na siłowni wg jego wskazań) I CZUJĘ SIĘ ZDROWA! Najważniejsze: KONIECZNE JEST ZDJĘCIE RTG odcinka kręgosłupa który jest chory lub sprawia dolegliwości, może być bez opisu , bo On jest najlepszym diagnostą. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM WSZYSTKIM - WDZIĘCZNA PACJENTKA :)

Polecam fachowca. Odwiedzałem różnych 'specjalistów', ale nic nie pomagało. Bóle wracały jeszcze zanim dotarłem do domu. Wizyty 150-250zł, które nie przyniosły efektu. Dopiero Pan Sarnecki dał mi nadzieję na normalne życie. Dziękuję.

Moge z cala odpowiedzialnoscia polecic dr Sarneckiego. Lepszego nie znalazlem chociaz bylem rowniez u innych chiropraktykow. Doktor naprawde zna sie na rzeczy jak to sie popularnie mowi widac ze "zjadl na tym zeby". Ja trafiajac do doktora nie moglem normalnie chodzic a bole kregoslupa byly tak silne ze trudnosc sprawialo mi niawet obracanie sie w lozku z boku na bok w lozk. Teraz normalnie chodze i nie odczuwam dolegliwosci.