Jaroslaw Sarnecki

Chiropraktyk

Polecam fachowca. Odwiedzałem różnych 'specjalistów', ale nic nie pomagało. Bóle wracały jeszcze zanim dotarłem do domu. Wizyty 150-250zł, które nie przyniosły efektu. Dopiero Pan Sarnecki dał mi nadzieję na normalne życie. Dziękuję.

Mam wykształcenie medyczne. mimo wszystko postanowiłem przekonać się co Pan Sarnecki wie na temat schorzeń kręgosłupa i zabrałem swój rezonans opisany wcześniej przez dr n.med. z dziedziny radiologii. Zanim udostępniłem Panu moje zdjęcia, już powiedział większość tego co w opisie. Pan Sarnecki czyta rezonans, tk i rtg z wielką fascynacją i ma ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Nigdy na uczelni nie spotkałem nikogo kto potrafiłby tyle informacji podać tak ważnych dla strategii dalszego leczenia. Bardzo polecam Pana Sarneckiego!!!

JCM Zawiercie -to nie trafiona reklama chodzilem tam na zabiegi. Na kilka osób ktore podłączaly pacjentow pod urządzenia tylko jedna osoba miała pojęcie w którym miejscu co podłączyć żeby odczuć efekt. Reszta robiła to na tzw sztukę z powodu braku wiedzy. Do tego Pana osobiscie podawałem koledze namiary bo bolał go odcinek szyjny do tego stopnia że nie mógł spać. I podobnie jak ten od ktorego bralem namiary ozdrowiał po kilku zabiegach Na czyyimś garbie JCM nie wypromujecie ! Trzeba zatrudnić specjalistów a nie osoby na sztuke do naciskania klawiszy. ...

Na czyyimś garbie JCM nie wypromujecie ! Trzeba zatrudnić specjalistów a nie osoby na sztuke do naciskania klawiszy. Na tekie numery to można zgarniać kasę ze staruszków na NFZ. Ale miektorych żal tyłek ściska ze inni zarabiają żywą gotowke bez wsparcia NFZ !!!! Bo są fachowcami !!!

Współczuję osobie która walnęła opinię wyżej jak myśli że to nie widać że jest z JCM. Aż się nóż w kieszeni otwiera !

Moge z cala odpowiedzialnoscia polecic dr Sarneckiego. Lepszego nie znalazlem chociaz bylem rowniez u innych chiropraktykow. Doktor naprawde zna sie na rzeczy jak to sie popularnie mowi widac ze "zjadl na tym zeby". Ja trafiajac do doktora nie moglem normalnie chodzic a bole kregoslupa byly tak silne ze trudnosc sprawialo mi niawet obracanie sie w lozku z boku na bok w lozk. Teraz normalnie chodze i nie odczuwam dolegliwosci.

Polecam :) U mnie zdiagnozował ze zdjęć RTG wadę wrodzoną przez którą miałam dolegliwości bólowe, które nasiliły się w drastyczny sposób po wizytach u tzw. specjalistów i zaleconej rehabilitacji ćwiczeniami Mc Kenziego. Od wizyty w gabinecie w/w Pana Jarosława i zaprzestaniu szkodzących ćwiczeń i zamianie ich na inne bóle ustępują, a to dopiero kilka tygodni :)

Niezwykle kompetentny specjalista, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty, posiada niesamowitą wiedzę medyczną i to nie tylko z zakresu swojej specjalizacji. NAJWAŻNIEJSZE JEDNAK ŻE JEST SKUTECZNY ! Jeszcze dwa miesiące temu nie byłam w stanie się schylić, siedzenie sprawiało mi ból...o schylaniu nie było mowy. Miałam wypadnięty dysk i zwyrodnienia w kręgosłupie szyjnym i piersiowym. Jestem po 8 zabiegach, czeka mnie jeszcze 4 (oprócz tego ćwiczę na siłowni wg jego wskazań) I CZUJĘ SIĘ ZDROWA! Najważniejsze: KONIECZNE JEST ZDJĘCIE RTG odcinka kręgosłupa który jest chory lub sprawia dolegliwości, może być bez opisu , bo On jest najlepszym diagnostą. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM WSZYSTKIM - WDZIĘCZNA PACJENTKA :)

Jestem w trakcie leczenia, więc końcową opinią z pewnością się jeszcze podzielę. Zdecydowałam się jednak odezwać wcześniej, gdyż za bardzo krzywdzącą uważam opinię ostatniego pacjenta. Sama byłam świadkiem, kiedy Pan Sarnecki odmówił przyjęcia pacjentki, która nie miała na kliszy swojego badania kręgosłupa (rezonans, lub tomografia, lub rtg).Kiedy dzwoniłam przed wizytą, zostałam poinformowana że bez kliszy nie mam po co się fatygować.Świadomy pacjent przed wizytą - zwłaszcza daleką, powinien zadzwonić i dopytać co będzie potrzebne. Ile razy się zdarza, że opis badania daleko odbiega od prawdy ( trudno się zatem dziwić ...

(rezonans, lub tomografia, lub rtg).Kiedy dzwoniłam przed wizytą, zostałam poinformowana że bez kliszy nie mam po co się fatygować.Świadomy pacjent przed wizytą - zwłaszcza daleką, powinien zadzwonić i dopytać co będzie potrzebne. Ile razy się zdarza, że opis badania daleko odbiega od prawdy ( trudno się zatem dziwić iż specjalista woli swoim fachowym okiem zinterpretować dane badanie). Świadczy to jedynie o tym, że osoba zajmująca się kręgosłupem, bardzo poważnie podchodzi do zdrowia pacjenta. Ja z leczenia jestem bardzo zadowolona, zostałam gruntownie doinformowana o swoim stanie zdrowia i wdzięczna jestem że istnieje osoba, która jest w stanie mi pomóc.Zdecydowanie gorąco polecam.

Wizyta to była jakaś pomyłka, Pan nie chciał nawet zobaczyć opisu badań. Nie dostałem żadnej informacji na temat mojej dolegliwości, doktor nawet nie rozmawiał ze mną o objawach tylko o tym jacy głupi są pacjenci. Nie polecam

W moim schorzeniu pomógł mi w 100 procentach. Przy skoliozie i odstającej łopatce po 10 zabiegach powróciła tam gdzie powinna być, bóle minęły, oczywiście nie zdziała cudów bez własnej pracy, mówie o dodatkowych ćwiczeniach czy basenie.

Pan Sarnecki prowadzi prywatny gabinet fizjoterapii w dysfunkcji kręgosłupa i mi z moimi problemami bólowymi kręgosłupa lędźwiowego jego terapia pomaga. Zaznaczę, że mam stwierdzoną dyskopatię i przepuklinę okoli lędźwiowych i bóle okresowo wracają, ale po kilku wizytach u Pana Sarneckiego czuję olbrzymią poprawę. Piotr z Czeladzi.