W czerwcu 2015 r dr Schab usuwał mi ósemkę. Jestem MEGA tchórzem. Ale ząb tak mi dopiekł, że przyszedł na niego czas ostateczny i pomimo niezmiernego przywiązania powiedział mu papa. A w tym wszystkim z niezwykłą fachowością przyszedł pan dr Schab. Sama igła przyprawia mnie o słabość a nie wspomnę już o wyrywaniu. Stres był niesamowity, ale spokój ducha Pana dr oraz pani z pomocy dentystycznej i niebiańskiego znieczulenia spowodował ze nie poczułam zupełnie NIC!! Po zabiegu dostałam receptę na specyfiki, które sprawiły ze przez cały proces gojenia nie poczułam NIC. Objawów opuchnięcia, szczękościsku czy innych strasznych rzeczy, których naczytałam się w internecie nie odczułam nie maiłam. FACHOWOŚĆ I JESZCZE RAZ FACHOWOŚĆ. Czeka mnie jeszcze jedna przygoda z drugą ósemką, jak już dojrzeję do tej decyzji, to na pewno wiem gdzie to rozstanie z zębolem nastąpi i za czyją pomocą pożegnam się z moim "mądralą".

Wyrywałam w przychodni na Wazów już drugą ósemkę. Świetna obsługa, poczucie bezpieczeństwa, Pani dentystka bardzo miła. Szczegółowo opisywała co będzie robiła. Oba zabiegi w odstępie roku więc Pani mnie raczej nie pamiętała a mimo to jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Panie chyba zauważyły moje zestresowanie (chyba jak u większości ludzi u dentysty ) jedna z Pań (asystentka) podczas wyrywania głaskała mnie po ramieniu. Takie niby nic ale wsparcie było :) Wizyta była prywatna i nie będę podawała ceny jaką zapłaciłam ale była o wiele niższa niż planowałam i jaka się normalnie należy za taką usługę. Polecam

Jest 1 maja 2015 roku, dzień wolny nawet w supermarketach. Trzy dni temu dr Jarosław Schab usunął mojej córce dwie ósemki. Dolegliwości bólowe po zabiegu były znaczne. Do dziś nie przestawały wyraźnie ustępować, więc zacząłem się niepokoić. Gdzie jednak w święto szukać pomocy specjalisty? Zadzwoniłem więc do dr Schaba, odezwała się poczta głosowa. Bez większego przekonania, czy dr osłucha, nagrałem wiadomość. Jakież było moje zaskoczenie jak dr do mnie oddzwonił. Z troską i cierpliwością wypytał o szczegóły stanu mojej córki. Prawie padłem jak zaproponował, że wieczorem zadzwoni ponownie, aby się dowiedzieć jak się czuje moje dziecko. Dr dotrzymał słowa zadzwonił jeszcze raz dokładnie tłumacząc na co zwrócić uwagę i jak postępować. To prawdziwy lekarz z powołania. Gratuluję Panie Doktorze postawy. Witold Nowicki.

Doktor Schab to mistrz w dlutowaniu i wyrywaniu zębów.Wczoraj mialam dlutowana i wyrywana osemke.Zab byl trudny do usuniecia,poniewaz byl poziomo po prostu sobie leżał :) zero bolu podczas zabiegu.Doktor bardzo sympatyczny,wszysko wytlumaczyl i opowiedzial jak bedzie po.Zapisal antybiotyk,ketanol i płyn do plukania.Idac na wyrwanie zęba bylam bardziej zestresowana jak idac na porodowke i nie potrzebnie bo zabieg to nic strasznego najgorsze w tym wszystkim bylo polykanie tej slonej wody ktora chlodzi wiertło: )Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo polecam drSchaba:) Mimo panicznego strachu wizyta przebiegła bardzo szybko w przemiłej atomsferze. Zab zostal wyrwany doslownie w minutę bez żadnego bólu. Serdecznie polecam i pozdrawiam Doktora i przemiła Panią Asystentke ;)

Chciałbym wszystkim polecić Pana dr Jarosława Schaba. Człowiek ten jest najlepszym specjalista w swoim fachu z jakim miałem do czynienia. Ma profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafi przekonać do siebie pacjentów, którzy bardzo się boją wizyty u stomatologa. Podczas zabiegów pełen profesjonalizm, który powoduje, że pacjent jest zupełnie spokojny, gdyż wie, że człowiek ten wie co robi i jest w najlepszych rękach. Naprawdę szczerze polecam.

Witam,druga wizyta, tym razem dolna ósemka ,która wyszła zaledwie 3mm, wytłumaczył doktor dokładnie co będzie mnie czekało po usunięciu.Oczywiście znieczulenie z którym się nie szczypał chirurg,ale przeżyłam : ) nie mógł wyciągnąć zęba podpiłował kilka razy -uczucie nieciekawe-ale poszło szybciutko ,jestem bardzo zadowolona mimo że kosztowało mnie to 2pary butów Lasockiego.Jak bym miała wybierać kasa chorych to powtórzyła bym to raz jeszcze.Jestem z Nowej Soli i naprawdę polecam Dr.Schab szczególnie tym co boją się stomatologów : )Takich lekarzy ze świecą szukać.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta, zarówno przez Pana doktora jak i resztę obsługi. Bardzo profesjonalnie wszystko zostało mi wytłumaczone przed jak i w trakcie zabiegu ( usunięcie zęba wraz z torbielem). Szczerze mogę powiedzieć, iż Panu doktorowi nie zależy tylko i wyłącznie na zarobieniu pieniążków, a miał u mnie taką możliwość

Dr.Schab naszym zdaniem jest wspaniałym fachowcem w swojej pracy,widząc mój strach do podejścia wyrwania zębów wszystko mi wytłumaczył zarówno mojemu mężowi,że gdzieś wszystko się ulotniło.Sam zabieg wyrwania zębów trwał możliwie szybko i sprawnie,może z podaniem znieczulenia jakieś 20 minut trwała wizyta,personel super,nic dodać nic ująć po prostu polecamy go wszystkim ja w szczególności osobom które panicznie się boją wyrywania zębów.

Wyrywanie górnej ósemki zupełnie bezbolesne, trwało kilka sekund razem z nacięciem dziąsła. Potem założenie szwów i po strachu. Obawy o ból po ustaniu znieczulenia również zupełnie niepotrzebne - obyło się bez bólu i jakichkolwiek powikłań. Szczerze polecam pana Schaba! Może nie jest zbyt rozmowny i trzeba poprosić o tłumaczenie co w danej chwili robi - ale to fachowiec, który zna się na rzeczy. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Zielona Góra"?

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A