Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

Jest 1 maja 2015 roku, dzień wolny nawet w supermarketach. Trzy dni temu dr Jarosław Schab usunął mojej córce dwie ósemki. Dolegliwości bólowe po zabiegu były znaczne. Do dziś nie przestawały wyraźnie ustępować, więc zacząłem się niepokoić. Gdzie jednak w święto szukać pomocy specjalisty? Zadzwoniłem więc do dr Schaba, odezwała się poczta głosowa. Bez większego przekonania, czy dr osłucha, nagrałem wiadomość. Jakież było moje zaskoczenie jak dr do mnie oddzwonił. Z troską i cierpliwością wypytał o szczegóły stanu mojej córki. Prawie padłem jak zaproponował, że wieczorem zadzwoni ponownie, aby się dowiedzieć jak się czuje moje dziecko. Dr dotrzymał słowa zadzwonił jeszcze raz dokładnie tłumacząc na co zwrócić uwagę i jak postępować. To prawdziwy lekarz z powołania. Gratuluję Panie Doktorze postawy. Witold Nowicki.

Witam,druga wizyta, tym razem dolna ósemka ,która wyszła zaledwie 3mm, wytłumaczył doktor dokładnie co będzie mnie czekało po usunięciu.Oczywiście znieczulenie z którym się nie szczypał chirurg,ale przeżyłam : ) nie mógł wyciągnąć zęba podpiłował kilka razy -uczucie nieciekawe-ale poszło szybciutko ,jestem bardzo zadowolona mimo że kosztowało mnie to 2pary butów Lasockiego.Jak bym miała wybierać kasa chorych to powtórzyła bym to raz jeszcze.Jestem z Nowej Soli i naprawdę polecam Dr.Schab szczególnie tym co boją się stomatologów : )Takich lekarzy ze świecą szukać.

Ja I maz robilismy u dr.Schaba implanty I mostki, wczesniej bylam u roznych dentystow, mam 56 lat I od ok.20 roku zycia korzystalam z prywatnej opieki dentystycznej,o wielu z nich mam nadal dobre zdanie ale dr.Schab to po prostu geniusz I zgadzam sie z opinia, ze wcale nie jest drogi. Polecam kazdemu.

Wyrywanie górnej ósemki zupełnie bezbolesne, trwało kilka sekund razem z nacięciem dziąsła. Potem założenie szwów i po strachu. Obawy o ból po ustaniu znieczulenia również zupełnie niepotrzebne - obyło się bez bólu i jakichkolwiek powikłań. Szczerze polecam pana Schaba! Może nie jest zbyt rozmowny i trzeba poprosić o tłumaczenie co w danej chwili robi - ale to fachowiec, który zna się na rzeczy. Polecam!

Wspaniały lekarz,kompetentny i ludzki,robiła implanty i inne,jestem bardzo zadowolona,bardzo bardzo polecam

Profesjonalne podejście do tematu. Usuwałam 2 ósemki na raz. W gabinecie spędziłam 25 min łącznie z czekaniem na zadziałanie znieczulenia. Polecam!

Dzisiaj miałam usuwaną dolną ósemkę, bałam się strasznie. Teraz nie wierze, że jestem po ! Zero bólu, trwało to może z 15 min., z czego 12 min. to przygotowanie: oglądniecie zęba przez doktora, tłumaczenie doktora w jaki sposób będzie usunięty, oraz znieczulenie. Doktor to oaza spokoju, która bardzo kojąco działa na zdenerwowanego pacjenta, specjalista jakich mało. Ząb miał być usuwany chirurgicznie, okazało się ,ze doktor poradził sobie bez żadnego nacinania. Jeśli też was to czeka, to dłużej nie zwlekajcie, ja zwlekałam ponad rok czasu - niepotrzebnie. Polecam doktora, ja jechałam do niego ponad 100 km. Warto było, polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały specjalista. Miałam robioną resekcje wierzchołka korzenia zęba pod koroną, bałam się mega, to była moja pierwsza wizyta u dr Schaba ale na pewno nie ostatnia. Pełen profesjonalizm, spokój, opanowanie, a zabieg trwał z 25 min.

Bez wątpliwości polecam tego lekarza! Byłam na wizycie w celu wyrwania ósemki, która nie miała miejsca, żeby wyjść. W gabinecie byłam łącznie 10 minut - z czego większość to oczekiwanie na działanie znieczulenia. Sam zabieg trwał 3 minuty. Byłam zaskoczona, że to już wszystko kiedy lekarz pozwolił wstać z fotela:) Pierwszy raz po wyjściu od dentysty miałam uśmiech od ucha do ucha.

Jestem po zabiegu dwóch dwójek. Byłam u pięciu specjalistów każdy kazał usunąć i wstawiać implanta. Dr. Schab jednak uratował zęby :) polecam