Jarosław Schab

Chirurg stomatolog

dobrze wyrwana ósemka besbolesnie i szybko

dobrze wyrwana ósemka besbolesnie i szybko

Polecam wszystkim znajomym dra Schaba, wyrywanie ósemki trwało kilkanaście sekund, bezboleśnie. Gdybym miała poważny zabieg do wykonania na pewno zgłosiłabym się do niego ponownie.

Od 2-3 lat bolal mnie zab ciagle byl opuchniety itd. utrudnial mi zycie codzienne "atakowal" niespodziewanie mimo iż byl zdrowy. Moja dentystka twierdzila ze to 8 i dopiero sie wyzyna dawala mi dorazne leki i kazala czekac. W koncu poszlam do dr schaba okazalo sie ze podejrzany zabek to 7 ! i to nie on mnie boli tylko rosnaca poziomo 8 ktora go pchala... Uratowal mnie wrecz! moje meczarnie sie skonczyly wszystko perfekcyjnie wykonane. Mam jeszcze jedna taka 8 ktora sie bardzo niecierpliwi i napewno do innego stomatologa z nia nie pojde!

Miałem skręcone korzenie, Ząb 7 mi wypadł wcześniej ale korzeń został i zrobiło się zapalenie. Normalnie bym pewnie stracił też pozostałe zęby (6 i 8) ale dr Schab, zrobił tak perfekcyjnie, że usunął tylko ten korzeń. Lekarz godny polecenia

W Nowej Soli stomatolog Rewers zrobiła rentgen i stwierdziła,że ósemka dolna wyrosła w poziomie,konieczne jest usunięcie.Termin ca.3 tygodni i dziwnie kiwała głową patrząc na zdjęcie.Strach mnie obleciał.Tego samego dnia wieczorem zadzwoniłem do Pana Schaba i następnego dnia byłem już po zabiegu.To było moje pierwsze rwanie,a raczej dłutowanie,ponieważ korzeń rośnie w bok,ale przeżyłem i nie wyobrażam sobie,żeby na podobny zabieg pójść do kogoś innego.Sam zabieg po znieczuleniu,to kilkanaście sekund.Mistrzostwo Świata.Na wizytę nie czekałem,zostałem przyjęty o tej godzinie,o której się umówiłem.

Po prostu król stomatologów! I jak żyję 47 lat to nie spotkałam tak porządnego fachowca. Dziękuję:-)

Po prostu król stomatologów!
I jak żyję 47 lat to nie spotkałam tak porządnego fachowca.
Dziękuję:-)

Bardzo dobry lekarz, szybko i sprawnie usunął ósemkę, na drugi dzień prawie nie czułam, że miałam wyrywanego zęba. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia.

miałam usunięcie nadziąślaka szczelinowego, bałam sie strasznie cięcia ale doktor zrobił to szybko i bezboleśnie. Nawet po ustaniu znieczulenia prawie nie bolało. Polecam!

Doktor usunął mi w krótkim odstępie czasowym dwie górne ósemki. Samo usunięcie każdego zęba trwało ok pół minuty plus znieczulenie. Nic nie bolało. Nawet po ustąpieniu znieczulenia nie czułam, że miałam cokolwiek robione. Szybko, bezboleśnie. Perfekcyjny chirurg. Koszt też nie jest powalający. Może mało rozmowny ale fachowo odpowiada na pytania i to się liczy.