lekarz Jarosław Sidoruk

Wizyta na NFZ Pan Doktor dokładnie wytłumaczył co dolega mojemu kolanu. Zlecił rtg i USG. Wszystko przebiegło sprawnie, poczułam się zaopiekowana a Pan Doktor dał nazieję, że jeszcze na nartkach poszusuję. Polecam

Super doktor. Byłam u kilku ortopedów - nigdy nie sugeruję się tylko jedną diagnozą w ważnych sprawach. Tamci mnie zdołowali - ten też nie powiedział, że cudownie uleczy mi zwyrodniałe kolano, ale zapisał leki w zastrzykach, skierował na fizjoterapię, a przede wszystkim podtrzymał na duchu, że nie ja jedna. I że endoproteza to ostateczność. Tego mi było trzeba. Wizyta na NFZ i to pan doktor mi podpowiedział, że "jak można na NFZ to po co płacić dodatkowo, po to idą nasze składki". No, dawno tego nie usłyszałam w tych czasach "przytulania kasiorki". Pełny szacun !

wizyta prywatna. Ogromne zdziwienie, gdyż lekarz na jednej wizycie zajmuje się jedną jednostką chorobową. Przy kolejnym pytaniu, lekarz poprosił bym przyszła na kolejną wizytę prywatną, bo to jest inna jednostka chorobowa. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy na prywatne wizyty i dużo czasu to jak najbardziej polecam. Ja już nie skorzystam.

Lekarz podczas wizyty dokładnie tłumaczy dolegliwość, opowiada o leczeniu. Bardzo sympatyczny. Poświęca wiele czasu każdemu z pacjentów. Dobrany sposób leczenia w krótkim czasie potrafi pomóc.