dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Wybitny specjalista , świetny chirurg , dokładnie wszystko tłumaczy przed i po operacji. Zawsze cierpliwy, uśmiechnięty i skupiony na pacjencie. Nie znam drugiego tak wspaniałego lekarza. Nie ma takiej skali, żeby w pełni oddać moją wdzięczność. Dziękuję bardzo Panie Doktorze !

Trafiłam co prawda do Doktora dopiero w szpitalu, ale czuję się w obowiązku potwierdzić wszystkie powyższe opinie - nieprzeciętny, a właściwie wyjątkowy, wspaniały człowiek i lekarz! Wszystkim gorąco polecam!

Doktor Skokowski przywrócił mi wiarę w lekarzy i nie ma słów, żebym mogła wyrazić swoją wdzięczność.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gdańsk"?

Gdański Uniwersytet Medyczny
Gdańsk

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława