dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Wybitny specjalista , świetny chirurg , dokładnie wszystko tłumaczy przed i po operacji. Zawsze cierpliwy, uśmiechnięty i skupiony na pacjencie. Nie znam drugiego tak wspaniałego lekarza. Nie ma takiej skali, żeby w pełni oddać moją wdzięczność. Dziękuję bardzo Panie Doktorze !

Trafiłam co prawda do Doktora dopiero w szpitalu, ale czuję się w obowiązku potwierdzić wszystkie powyższe opinie - nieprzeciętny, a właściwie wyjątkowy, wspaniały człowiek i lekarz! Wszystkim gorąco polecam!

Doktor Skokowski jest człowiekiem wielkiego formatu, a jako lekarz po prostu profesjonalistą. Jego podejście do pacjentów, opanowanie,cierpliwość, życzliwość, takt i kultura budzą szacunek.

Doktor Skokowski przywrócił mi wiarę w lekarzy i nie ma słów, żebym mogła wyrazić swoją wdzięczność.

Wspaniały, budzący zaufanie człowiek i doskonały fachowiec.

Wspaniały, budzący zaufanie człowiek i doskonały fachowiec.

Świetny specjalista, życzliwy i oddany lekarz a przy tym spokojny, skromny i bezinteresowny człowiek. Pacjent czuje, że jest otoczony troskliwą, profesjonalną opieką jakiej może sobie życzyć każdy chory. Polecam.

Bardzo życzliwy, miły, kulturalny, kontaktowny,nie żałuje czasu dla pacjenta, świetny specjalista, który zna się na nowinkach w chirurgii onkologicznej, nie jest rutyniarzem, stara się dobrze i precyzyjnie wykonywać swoją pracę i wkłada w nią serce, uważam, że jest lekarzem z powołania. Jako pacjentka mam właśnie takie odczucia.

profejsjonalny, godny zaufania lekarz, wspaniały człowiek, z ogromnym sercem, wyjątkowy. polecam każdemu kto potrzbuje fachowej pomocy i rady.