dr n. med. Jarosław Skokowski

Chirurg onkolog

Wspaniały człowiek i lekarz. Lekarz z SOR zadzwonił wieczorem do Pana doktora czy byłaby możliwość przyjęcia następnego dnia, nie było z tym problemu mimo ogromu pacjentów umówionych tego dnia. Operacja, jak i późniejsza opieka Pana doktora fenomenalna, bywało że sam wyręczał pielęgniarkę podczas zmiany opatrunku. Nie sposób wyrazić jakim genialnym człowiekiem i lekarzem jest dr Skokowski.

Lekarz z powołania. Kompetencje absolutnie bezdyskusyjne, ale do tego jeszcze serce, zrozumienie, czas i cierpliwość dla pacjenta. Lekarz, który daje poczucie bezpieczeństwa niezwykle potrzebne w tym pełnym niepokoju i niepewności czasie choroby. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Dr. Jarosław Skokowski przywraca wiarę w ludzi, lekarzy, sprawia, że wszystko co złe znika na sali operacyjnej.

Dr. Skokowski jest lekarzem z powołania, rozumie pacjenta, wszystko wyjaśni, jest oazą spokoju, ma fach w ręku. Jestem po podwójnej mastektomia z rekonstrukcją i wyglądam rewelacyjnie, nikt nie dowierza, że jestem po amputacji. Doktor jest aniołem, sympatyczny, delikatny i gdy wchodzi na salę zawsze czuje spokój, bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Za pięć dni znowu spotykam się z doktorem na sali operacyjnej, wiem, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie

lekarz wręcz perfekt w swym fachu,jak i w sposobie bytu,miły uprzejmy kulturalny z poziomem wiedzy na bardzo wysokim stopniu 👌👍💪👏 bardzo się cieszę z tego że trafiłem na tego człowieka,a miałem ogromne obawy że mogłoby coś pójść nie tak,miko to jest 👌 wszytko się udało,jest to jeden z niewielu lekarzy którego z czystym sumieniem mógłbym polecić,należy się gromkie i po tysiąckroć 👏 bravisimo

Specjalista światowej klasy, jednocześnie uprzejmy i wrażliwy wobec pacjenta. Pan doktor uratował moją pierś, po usunięciu guza, właściwie dziś nie ma śladu. Jestem wdzięczna, że do niego trafiłam w tamtym trudnym momencie!

Jest wspaniałym lekarzem, miłym człowiekiem i dobrym fachowcem. Miałam szczęście że trafiłam w jego ręce. W pażdzierniku minęło 3 lata jak mi uratował życie. Jestem po Gastrektomi i czuję się dobrze. Tak dobrego P. Doktora polecam wszystkim. Teresa F.

Gastrektomi i czuję się dobrze. Tak dobrego P. Doktora polecam wszystkim.

Teresa F.

Wspaniały lekarz uprzejmy delikatny ma podejście do pacjenta i niesamowicie przystojny pozdrawiam

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Wybitny specjalista , świetny chirurg , dokładnie wszystko tłumaczy przed i po operacji. Zawsze cierpliwy, uśmiechnięty i skupiony na pacjencie. Nie znam drugiego tak wspaniałego lekarza. Nie ma takiej skali, żeby w pełni oddać moją wdzięczność. Dziękuję bardzo Panie Doktorze !