Jarosław Śliwko

Nie polecam dr Śliwko! Na moje nieszczęście trafiłam na tego człowieka bo lekarzem nazwać go nie można! Badania które wykonywał były bardzo bolesne (robione specjalnie), nie wytłumaczył nic. Bardzo chamski, arogancki, niekompetentny, poniża kobiety. Trafiłam na NFZ, pewnie dlatego "upoważnia" go do takiego zachowania. Wstyd, "doktorze".

Bardzo chamski, arogancki, niekompetentny, poniża kobiety.

Pan doktor prowadził moją ciążę. Jestem zadowolona. Jest to lekarz kompetentny, wie co robi... Wiele osób błędnie odczytuje jego sposób bycia. To prawda, że nie prawi komplementów, nie uśmiecha się i nie żartuję... Nie musi w ten sposób zdobywać pacjentek. To profesjonalista, do pracy podchodzi poważnie. Gdy leżałam na patologii ciąży w USK dzwoniłam do niego i mnie uspokajał i tłumaczył. Polecam.

Jako fachowiec dobry lekarz. Reszta to zdzierca goniący za kasą mało uprzejmy i nie mający podejścia do pacjentki

Prowadził moje dwie ciąże. Udzielał dokładnych i konkretnych informacji. Ma fachowe podejście do pacjentek, możliwe są konsultacje na telefon... Polecam.

polecam tego lekarza prowadził moje dwie ciąże jest kompetentny i

polecam tego lekarza prowadził moje dwie ciąże jest kompetentny i

Doktor robił mi cesarskie cięcie, szwy sa prwie nie widoczne, po porodzie zagladał do swoich pacjentek na salę poporodową, jest miły kompetentny i wszystko wyjaśni jeśli jest kata potrzeba. Polecam doktora Śliwko

Dr. Śliwko prowadził moją drugą ciążę. jestem zadowolona z pracy tego ginekologa. doktor jest osobą poważną, dlatego niektórym może się on wydawać gburowaty i niemiły. Poza tym to jego praca,a nie urlop żeby się głupio cieszyć. Będąc pacjentką tego doktora miałam robione wszelkie badania i byłam informowana w prosty, a zarazem rzeczowy sposób o ich wynikach. Moja ciąża została rozwiązana poprzez cesarskie cięcie, ze wskazań lekarskich -krótkowzroczność dużego stopnia<co mogło być powodem utraty wzroku przy normalnym porodzie// jestem zadowolona z samego zabiegu jak i opieki tuż po nim. mam prawie nie widoczne szwy. cały zabieg przebiegł bez zarzutu. poza tym to jedyny lekarz ginekologii w Bielsku Podlaskim który przeprowadza różne zabiegi kobiece laparaskopowo,, uważam że jest on prawdziwym specjalistą w swoim fachu, i bynajmniej nie powinno się go oceniać na takiej podstawie że się do kogoś nie uśmiechnął

Jest Beznadziejnym /brak podejscia do pacjetki/ slyszłam od wielu osob.

Jest Beznadziejnym /brak podejscia do pacjetki/ slyszłam od wielu osob.

bardzo dobry,kompetentny oraz sympatyczny lekarz.jestem zadowolona z jego.

bardzo dobry,kompetentny oraz sympatyczny lekarz.jestem zadowolona z jego.

nigdy nie chcę go już oglądać złamał mi żebro podczas porodu

nigdy nie chcę go już oglądać złamał mi żebro podczas porodu