dr n. med. Jarosław Słota

Chirurg ogólny

Z panem doktorem spotkałam się 8 lat temu ,kiedy zachorowałam po 18 latach drugi raz na raka.Lekarz który mnie prowadził dał mi skierowanie na operację i pożegnał się zemną.Wtedy załamana, przestraszona,zapłakana trafiłam do PANA DOKTORA.W dniu pierwszej wizyty ,już się dowiedziałam jaki będzie mój plan leczenia.Dzięki Niemu przetrwałam chemie operację radiologie.Po roku wyszły mi jakieś niewiadomego pochodzenia zmiany na kościach.Jestem ciągle pod kontrolą onkologa,ale każdy wynik najpierw konsultuję z PANEM DOKTOREM. I wtedy już spokojna mogę iść dalej.Dzięki jego podejściu do pacjenta żyję , pracuję i normalnie funkcjonuje.I jest kłamstwem mówienie że jest nie kompetentny,jeśli ktoś chce być mądrzejszy od lekarzy to poco do nich chodzić przecież jest doktór GOGLE lecz się sam i będziesz miał pretensje tylko do swej głupoty, a jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Mnie pan doktór się nie pozbędzie POLECAM NA 100% każdemu.Pozdrawiam Panie Doktorze i niech się Pan nie zmienia.Pozdrowienia dla całej ekipy Siemianowickich a obecnie Rybnickich Lekarzy

Nie wiem czy Pan Doktor czyta nasze wpisy, sądzę, że nie ma na to czasu, a szkoda bo chciałm raz jeszcze podziękować i wbrew temu co tutaj niektórzy twierdzą, oświadczyć, że nie spotkałam lepszego od niego człowieka i lekarza. Nie dość, że kompetetny to jeszcze z sercem na dłoni! Nie zapomnę do końca życia jak będąc po operacji (rozcięte brzuchy) Pan Doktor wbiegł do nas zapytać o samopoczucie, jak zwykle to robił i mojej współlokatorce, i towarzyszce niedoli pooperacyjnej, a przy tym kobiecie 78 lat zakładał sztuczną szczękę, bo "nie rozmawia z bezzębnymi" kobietami. Obydwie mając wielkie rany na brzuchu trzymałyśmy się za nie i płakałysmy ze smiechu... bardzo to nam było potrzebne. Przy okazji odzwierciedla nastawienie Pana Dokatora do pacjentów... zawsze z humorem i uwagą pochyla się nad każdym pacjentem i nie uzaleznia tego od kasy jak tu niektórzy sugerują! TO NIEPRAWDA, CZYSTA BZDURA! A ja tego przeszłam... Onkologiczna Hanna

Dlatego lekarza pacjent pozostał najwyższą wartością, nie tylko kasa. Do tego ludzki, otwarty, próbuje zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Polecam w 100%. Uratował mi życie kilka razy. Mam do niego pełne zaufanie. Dziękuję bardzo Panie Doktorze. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie. Zdrowe podejście do pacjenta. Uratował mi życie. Dziękuję.

Jedyny lekarz któremu ufam bezgranicznie.
Zdrowe podejście do pacjenta. Uratował mi życie. Dziękuję.

Moja mama, mąż i ja - wszyscy czuliśmy się przy Doktorze bezpiecznie, bo to utalentowany lekarz. Wyrywa pacjenta chorobie, walcząc dosłownie o każdy centymetr ciała. A poza tym, to szlachetny człowiek :)

Wspaniały lekarz i człowiek. Zarówno w czasie wizyty, jak i pobytu w szpitalu miał czas, żeby mnie wysłuchać i odpowiedzieć na moje pytania. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i widać, że stara się znaleźć dla niego najlepsze rozwiązanie. Pomimo komplikacji z moim stanem zdrowia przed zabiegiem, potrafił zorganizować i bezpiecznie przeprowadzić operację, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Mogę polecić bez żadnych wątpliwości.

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam do tego właśnie szpitala, w którym pracuje ordynator Jarosław Słota. Ten człowiek ma po prostu talent do bycia lekarzem-chirurgiem. Szkoda, ze jego styl pracy nie jest normą w naszym kraju... Bardzo Panu Dziękuje/my (ja i moja rodzina). Podziękowania również dla całego zespołu - Pan i Pański zespół tworzy bardzo wysoki standard leczenia pacjentów, pomimo tak marnej sytuacji finansowej służby zdrowia- tym bardziej, jest to godne podziwu. Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników. Joanna

Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników.

Joanna

LEKARZ Z POWOŁANIA ,CZŁOWIEK O ANIELSKIM SERCU , NIEZWYKLE KOMPETENTNY I WRECZ CUDOTWORCA MEDYCZNY...

To człowiek, którego dobra i fachowości nie zapomina się do końca życia. Nie spotkałam jeszcze tak oddanego swym pacjentom lekarza. Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów i ich rodzin gromadzących się pod drzwiami Jego gabinetu, zawsze znajdzie czas, ciepłe słowo i mądre rady. Potrafi nie tylko genialnie operować, ale i pomaga kontynuować leczenie w innych placówkach. Ogromne dzięki za to, co Pan i Pana Załoga zrobiliście dla mojego męża.BR

Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów