lekarz Jarosław Smok

1,8
1,9
1,8
1,5

Lekarz może trochę miły , ale mocno zdystansowany . Szkoda czasu pacjenta , zdecydowanie nie polecam .

Dr Jarosław Smok podczas mojej wizyty kontrolnej w ZUS - Szczecin podważał sposób diagnozy i opinie wybitnego neurologa i neurochirurga oraz lekarza rodzinnego. Wszystkie niedowłady organizmu, zanik mięśni ( po operacji neurochirurgicznej) opiniował jako normalia do przyjęcia. W temacie nadwagi stwierdził, że trzeba przestać jeść, jak to ujął prawie wcale :) Nasuwa się pewne określenie...

Jakie ładne opinie, pozdrawiam Pinglara

Jakie ładne opinie, pozdrawiam Pinglara

Ludzie zastanowić się trzeba przed pójściem do tego lekarza jest orzecznikiem w ZUS Szczecin co najlepiej jak wszyscy wiedzą żaden ceniony lekarz nie będzie pracował dla ZUSu . Powiedziałbym tak uzdrowiciel (Kaszpirowski) Oceniał ginekolog narząd ruchu i podważył skierowanie na operację którą będę miał . Więc zastanowić się warto . Jednym słowem konował !

Ginekolog podważający diagnozę wybitnego neurochirurga, tylko w Zusie to możliwe

uzdrowiciel w ZUS facet bez ... jak ginekolog zdecydował śię na taką posad ani z niego ginekolog ani lekarz

Nie polecam ze względu na nieuprzejmość-rzeczywiście pracuje teraz w ZUS,MIAŁAM OKAZJE GO SPOTKAĆ

Fantastyczny lekarz . Gdy rodziłam , z dr Płodowską robił mi cesarkę, po której bardzo szybko doszlam do siebie. Super cięcie, pięknie zrastające się, teraz juz prawie nie mam po nim śladu,zero cewników, super podejście do rodzących. Zdecydowanie polecam.