lekarz Jarosław Sprawka

Dzięki Panu dr. Sprawce moja żona i synek o mały włos nie znaleźli się na tamtym świecie. Żona miała bardzo wysokie ciśnienie Pan doktor zamiast skierować do szpitala na oddzial przepisał leki na ciśnienie i kazał czekac. Przestrzegam przed tym lekarzem!!!! Niech nie czuję się bezkarny!!! Obudźcie się!!!!!

moim zdaniem ten lekarz jest bardzo dobry .ja chodziłam do doktora A. Korniluka i nawet nie liczyłam że będzie przy moim porodzie ale nie powiem bo doktor sprawka się mną zaioł zrobił mi cesarkę i jestem zadowolona bo blizny prawie nie widać był miły uprzejmy zawsze się pytał czy czegoś nie potrzebuje i czy wszystko ok. słuchajcie to że się chodzi prywatnie to nie znaczy że ten lekaż musi się nami zajmować w szpitalu .NAPRAWDĘ POLECAM TEGO DOKTORA

Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią.Wprawdzie moją ciąże prowadził dobrze,żadnych komplikacji,synek zdrowy.Ale podczas pobytu w szpitalu w 18 tyg ciąży z powodu silnych wymiotów,doktor nie wykazał się żadnym zainteresowaniem swoją pacjętką,choć w dzień poprzedzający trafienie na oddział byłam na wizycie u Pana Sprawki.Leżałam 24 godz na czczo czekając na Usg,aż wkońcu litościwy dr Łazuka je wykonał,choć Dr Srawka był na oddziale

Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowości w czasie ciąży, podczas gdy dziecko urodziło się niepełnosprawne, z ciężkimi wadami rozwojowymi

Cierpliwy, opanowany i niezwykle kompetentny:) Przeprowadzał mi c.c. - szybko, sprawnie, z uśmiechem, blizna niemal niezauważalna!!

Po dwukrotnym poronieniu ten Pan stwierdził, że dopiero po trzecim wykonuje się jakiekolwiek badania mające na celu ustalenie przyczyny poronień. Pomyślałam, ok. Udało się za trzecim razem, urodziłam zdrowego synka. Całą ciążę chodziłam do Pana Sprawki na prywatne wizyty. Oczywiście milusio, słodziusio, och i ach. Schody zaczęły się w czasie porodu. Maluch okazał się nie takim maluchem jak zapewniał lekarz. Poród bardzo ciężki i żadnej opieki ze strony lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo wielką pomoc i wsparcie okazał mi dr Łazuka. Dr Sprawka na oddziale traktował mnie jak nie swoją pacjentkę ale jak obcą osobę. Jeśli drogie Panie liczycie, że ten Pan zajmie się Wami w szpitalu, będzie przy porodzie to się rozczarujecie. Nie polecam tego lekarza. Z kolejną ciążą nie poszłabym do tego Pana!

Według mnie jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Kiedy poroniłam pierwszą ciążę jako jedyny przeprowadził szczegółowy wywiad i znalazł przyczynę - chorobę tarczycy. Dzięki leczeniu, w krótkim czasie zaszłam w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamą. Polecam tego lekarza.

zwykły rzeżnik a nie lekarz Zdecydowanie nie polecam

zwykły rzeżnik a nie lekarz Zdecydowanie nie polecam

PO BEZPROBLEMOWEJ CIĄŻY MOJE DZIECKO URODZIŁO SIĘ W ZAMARTWICY PRZEZ TO ŻE PAN DR NIE ZROBIŁ NA KONIEC CIĄŻY ŻADNEGO USG

lekarz ten prowadził kuzynki ciążę bliźniaczą,wizyty prywatne,poprowadził ciąże w taki sposób że bliźniaki urodziły się martwe w 9 miesiącu ciąży, był to dla nas wszystkich wielki wstrząs,i nie potrafimy zrozumieć dlaczego tak chwalony lekarz mógł dopuścić do tak traumatcznej dla nas sytuacji, nigdy się nie pogodzimy z bólem jakiego doświadczyliśmy i z żalem jaki pozostał..........