lekarz Jarosław Sprawka

3,9

moim zdaniem ten lekarz jest bardzo dobry .ja chodziłam do doktora A. Korniluka i nawet nie liczyłam że będzie przy moim porodzie ale nie powiem bo doktor sprawka się mną zaioł zrobił mi cesarkę i jestem zadowolona bo blizny prawie nie widać był miły uprzejmy zawsze się pytał czy czegoś nie potrzebuje i czy wszystko ok. słuchajcie to że się chodzi prywatnie to nie znaczy że ten lekaż musi się nami zajmować w szpitalu .NAPRAWDĘ POLECAM TEGO DOKTORA

Będę chwalić tego lekarza zawsze i wszędzie!!! Po prawie 2 letnich badaniach, konsultacjach z wybitnymi podobno najlepszymi ginekologami, siedleckimi jak i waszawskimi znajoma zapisała mnie do dr Sprawki. Już pierwsza wizyta dała mi nadzieje. Był to pierwszy lekarz, który szczegółowo powiedział mi co zamierza zrobić, jakie leki podać, co jeśli nie zadziałają. Najbardziej spodobało mi się to, że dr Sprawka(w przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam-którzy testowali na mnie co się tylko da) powiedział, że w przypadku jeśli jego metody zawiodą skieruję mnie do dobrego lekarza który specjalizuję się w bezpłodności. Wtedy wiedziłam, że naprawde chce mi pomóc a nie wyciągnąć pieniądze. Wystarczyły dwa miesiące. Drugi cykl i jestem w ciąży. Dla mnie to cud i będę mu za to wdzięczna do końca życia.

Po dwukrotnym poronieniu ten Pan stwierdził, że dopiero po trzecim wykonuje się jakiekolwiek badania mające na celu ustalenie przyczyny poronień. Pomyślałam, ok. Udało się za trzecim razem, urodziłam zdrowego synka. Całą ciążę chodziłam do Pana Sprawki na prywatne wizyty. Oczywiście milusio, słodziusio, och i ach. Schody zaczęły się w czasie porodu. Maluch okazał się nie takim maluchem jak zapewniał lekarz. Poród bardzo ciężki i żadnej opieki ze strony lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo wielką pomoc i wsparcie okazał mi dr Łazuka. Dr Sprawka na oddziale traktował mnie jak nie swoją pacjentkę ale jak obcą osobę. Jeśli drogie Panie liczycie, że ten Pan zajmie się Wami w szpitalu, będzie przy porodzie to się rozczarujecie. Nie polecam tego lekarza. Z kolejną ciążą nie poszłabym do tego Pana!

Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią.Wprawdzie moją ciąże prowadził dobrze,żadnych komplikacji,synek zdrowy.Ale podczas pobytu w szpitalu w 18 tyg ciąży z powodu silnych wymiotów,doktor nie wykazał się żadnym zainteresowaniem swoją pacjętką,choć w dzień poprzedzający trafienie na oddział byłam na wizycie u Pana Sprawki.Leżałam 24 godz na czczo czekając na Usg,aż wkońcu litościwy dr Łazuka je wykonał,choć Dr Srawka był na oddziale

Zdecydowanie polecam!!! Jestem prawie 4tyg po porodzie.Pan dr prowadził moją ciążę(pierwsza ciąża),każda wizyta przebiegała bezstresowo w miłej atmosferze,pan dr jest b.delikatny podczas badań,dokładnie wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie,poświęca pacjentce dużo czasu (stąd czasem poślizg czasowy). Poród odbył się po terminie,po próbach rodzenia naturalnego w obecności pana dr Sprawki zakończył się cc.Cięcie jest b.mało widoczne,równiutkie,jestem b.zadowolona. Z czystym sumieniem mogę każdej kobiecie polecić tego lekarza i jestem pewna,że sama będę nadal chodzić na wizyty właśnie do niego!

Gorąco polecam tego ginekologa! Obecnie prowadzi moją ciążę-jestem spokojna o dzidziusia i wiem że trafiłam "w dobre ręce". Pan doktor wszystko skrupulatnie tłumaczy, pozwala na zadawanie wszelakich pytań i zawsze w sposób wyczerpujący udziela na nie odpowiedzi i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie ukrywa jeśli coś niedobrego się dzieje, ale potrafi przekazać to w sposób delikatny, obrazowy, potrafi uspokoić i pocieszyć, że wszystko będzie ok! Mogłabym pisać i pisać o jego zaletach-nie zdarzyła się jeszcze wizyta z której wyszłabym poddenerwowana jego zachowaniem wobec mnie. Jest sympatyczny, uprzejmy i delikatny. Polecam z czystym sumieniem!!!

Witam dr.Sprawka jest moim lekarzem od prawie 8lat,jest cierpliwy,deilkatny podczas badania co jest bardzo ważne.Prowadził moje trzy ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mi udzielał bardzo polecam tego te go lekarza

Według mnie jest to bardzo dobry i kompetentny lekarz. Kiedy poroniłam pierwszą ciążę jako jedyny przeprowadził szczegółowy wywiad i znalazł przyczynę - chorobę tarczycy. Dzięki leczeniu, w krótkim czasie zaszłam w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamą. Polecam tego lekarza.

Cierpliwy, opanowany i niezwykle kompetentny:) Przeprowadzał mi c.c. - szybko, sprawnie, z uśmiechem, blizna niemal niezauważalna!!

Lekarz z powołania!!! Prowadził moja druga ciążę (więc ma porównanie do lekarza, ktory prowadził pierwsza ciążę)....ciąża z komplikacjami, ale lekarz wszystko dokladnie mi tłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania (nawet te "paniczne") i poświęcał mi bardzo dużo czasu (wizyty trwały nawet po 30-40 min) przez to czuła sie bezpieczna i pewna że uda się urodzić zdrowe dziecko :).....i się udało ....synek skończył własnie 1.5 roku....tak więc polecam tego lekarza

Lekarz z powołania!!!