lekarz Jarosław Sprawka

Będę chwalić tego lekarza zawsze i wszędzie!!! Po prawie 2 letnich badaniach, konsultacjach z wybitnymi podobno najlepszymi ginekologami, siedleckimi jak i waszawskimi znajoma zapisała mnie do dr Sprawki. Już pierwsza wizyta dała mi nadzieje. Był to pierwszy lekarz, który szczegółowo powiedział mi co zamierza zrobić, jakie leki podać, co jeśli nie zadziałają. Najbardziej spodobało mi się to, że dr Sprawka(w przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam-którzy testowali na mnie co się tylko da) powiedział, że w przypadku jeśli jego metody zawiodą skieruję mnie do dobrego lekarza który specjalizuję się w bezpłodności. Wtedy wiedziłam, że naprawde chce mi pomóc a nie wyciągnąć pieniądze. Wystarczyły dwa miesiące. Drugi cykl i jestem w ciąży. Dla mnie to cud i będę mu za to wdzięczna do końca życia.

Przez tego "doktora" moja żona urodziła dzidziusia w 26 tygodniu. Teraz córcia walczy o życie. Przyczyną było przypalanie polipa w czasie trwania ciąży. Nie wiem kto go szkolił ale kategorycznie zabrania się przypalania polipów w czasie ciąży metodą mechaniczną !!! ODRADZAM LEKARZA KTÓRY ŻERUJE NA SWOJEJ OPINII I NIE DOKSZTAŁCA SIĘ !!!

ODRADZAM LEKARZA KTÓRY ŻERUJE NA SWOJEJ OPINII I NIE DOKSZTAŁCA SIĘ !!!

świetny lekarz. szczerze polecam szczególnie gdy ktoś wybiera się pierwszy raz do ginekologa

Zdecydowanie polecam!!! Jestem prawie 4tyg po porodzie.Pan dr prowadził moją ciążę(pierwsza ciąża),każda wizyta przebiegała bezstresowo w miłej atmosferze,pan dr jest b.delikatny podczas badań,dokładnie wszystko tłumaczy,odpowiada na każde pytanie,poświęca pacjentce dużo czasu (stąd czasem poślizg czasowy). Poród odbył się po terminie,po próbach rodzenia naturalnego w obecności pana dr Sprawki zakończył się cc.Cięcie jest b.mało widoczne,równiutkie,jestem b.zadowolona. Z czystym sumieniem mogę każdej kobiecie polecić tego lekarza i jestem pewna,że sama będę nadal chodzić na wizyty właśnie do niego!

Witam dr.Sprawka jest moim lekarzem od prawie 8lat,jest cierpliwy,deilkatny podczas badania co jest bardzo ważne.Prowadził moje trzy ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mi udzielał bardzo polecam tego te go lekarza

Bardzo dobry lekarz, delikatny podczas badania. Zwolennik porodów metodą naturalną. U mnie ze względu na brak postępu porodu po 12 godzinach zdecydował się na przeprowadzenie cesarki. Było to dla mnie wybawieniem:)Zszycie idealne, prawie bez blizny.

ja słyszałam różne opinie na temat lekarze, jest orynatorem w szpitalu wojewódzikm, mojej kolezance prowadził ciąze i była zniego bardzo zadowolona, jej dzidzia ma juz 3 miesiące :) ale też słyszałam że dziewczyna zlożyła na niego sprawe w sądzie bo podczas porodu zwlekał z cesarką no i niestety kiedy się wkoncu zjawił było już za późno i dzidziuś zmarł :(

Bardzo długo szukałam dobrego ginekologa, chodziłam do bardzo wielu siedleckich "specjalistów" ale w końcu trafiłam na dr Sprawkę. Według mojej oceny jest on kompetentnym i rzeczowym lekarzem. Szczegółowo tłumaczy i cierpliwie odpowiada na szereg pytań i wątpliwości. Jest przemiłym i sympatycznym człowiekiem i w jego obecności nie jest się skrępowanym w żaden sposób. Gorąco polecam!

Polecam bardzo, miła i fachowa obsługa.

Polecam bardzo, miła i fachowa obsługa.

Gorąco polecam tego ginekologa! Obecnie prowadzi moją ciążę-jestem spokojna o dzidziusia i wiem że trafiłam "w dobre ręce". Pan doktor wszystko skrupulatnie tłumaczy, pozwala na zadawanie wszelakich pytań i zawsze w sposób wyczerpujący udziela na nie odpowiedzi i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie ukrywa jeśli coś niedobrego się dzieje, ale potrafi przekazać to w sposób delikatny, obrazowy, potrafi uspokoić i pocieszyć, że wszystko będzie ok! Mogłabym pisać i pisać o jego zaletach-nie zdarzyła się jeszcze wizyta z której wyszłabym poddenerwowana jego zachowaniem wobec mnie. Jest sympatyczny, uprzejmy i delikatny. Polecam z czystym sumieniem!!!