dr n. med. Jarosław Stańczyk

Chirurg plastyczny

3,9

Robiłam korektę piersi u Doktora dwukrotnie po urodzeniu i karmieniu dwójki dzieci w odstępie 8 lat . Z obydwu zabiegów jestem bardzo zadowolona . Jest cierpliwy , konkretny , rzeczowy . Piersi są piękne , wyglądają naturalnie są miękkie , cięcia mam pod piersią , są niewielkie i prawie niewidoczne ( używałam kremu strivectrin ) . Wkładki wszczepione są pod mięsień (drugi raz mniej boli ;) . Pierwsze implanty miałam okrągłe , drugie w kształcie kropli ( wolę okrągłe , obecne też są b.ładne ale pomimo tego , że są większe - odpowiednio 250ml i 350 ml " kroplowate " optycznie wydają się mniejsze i bardziej naturalne ) . Mam 2 koleżanki , które również były operowane przez Pana Doktora ( piersi , liposukcja oraz nos ) i są bardzo zadowolone z rezultatu zabiegów . Polecam Doktora z czystym sumieniem . Klinika Linea Corporis ( tu robiłam drugi zabieg ) - super . Troskliwość , dyskrecja i profesjonalizm . Bardzo dobre pielęgniarki .

Wczoraj miałam operację powiększania piersi u Dr Stańczyka, już pierwszy kontakt podczas konsultacji przekonał mnie, że to właśnie u tego doktora chcę być operowana (wczesniej bylam tez u innych na konsultacji). Konsultacja bardzo indywidualna, z idealnym doborem implantów i całą masą zdjęć. opieka przed i po operacji super, Pan doktor miły, uśmiechnięty, bardzo przyjaźnie nastawiony. tabletki przeciwbólowe rozpisane do przyjmowania tak, że dzisiaj jestem w pracy(operacja wczoraj) i praktycznie nie odczuwam bólu, ani dyskomfortu. Polecam operacje powiekszania piersi u dr Stańczyka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myslalam, że ból będzie ...

Konsultacja bardzo indywidualna, z idealnym doborem implantów i całą masą zdjęć. opieka przed i po operacji super, Pan doktor miły, uśmiechnięty, bardzo przyjaźnie nastawiony. tabletki przeciwbólowe rozpisane do przyjmowania tak, że dzisiaj jestem w pracy(operacja wczoraj) i praktycznie nie odczuwam bólu, ani dyskomfortu. Polecam operacje powiekszania piersi u dr Stańczyka. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myslalam, że ból będzie zbliżony do poporodowego,a to kompletna bzdura, jest naprawde super:)

Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo polecam doktora Stanczyka i klinike Linea Corporis w Warszawie. Mialam robiona operacje powiekszania piersi. Efekt jest przecudny mimo, ze mialam lekka obwislosc piersi. Wszystkie osoby w klinice (anastezjolog, pielegniarki, recepcjonistki) przesympatyczne. Po operacji pielegniarka siedziala przy moim lozku. Pelen profesjonalizm. Polecam wszystkim niezdecydowanym, ja rowniez sie obawialam operacji, ale atmosfera w klinice przed operacja jest rodzinna i przyjazna dla pacjenta.

Jestem zachwycona zabiegami wykonanymi przez Dr Jarosława Stanczyka ,Powiększanie piersi oraz plastyka nosa wyszła rewelacyjnie z czystym sumieniem polecam

w lutym mialam powiekszone piersi z A do duze C. piersi po 8 miesiacach wygladaja ladnie. Do tego naturalnie. W dotyku są miękkie. Jednym minusem jest to ze mam nierowna klatke piersiowa- tego doktor nie wzial pod uwage.. i mam lewa piers delikatnie mniejsza.. a mozna bylo tego uniknac dajac lekko wiekszy implant.. ogolnie lekarz bardzo mily. opieka SUPER. Mmam porownanie z inna klinika wiec tutaj o opieke po operacji- NIE MAM ZASTRZEZEN. Ogolnie polecam:)

w lutym mialam powiekszone piersi z A do duze C.
ogolnie lekarz bardzo mily. opieka SUPER.

Dwa lata temu dr Stańczyk przeprowadził u mnie korektę nosa. Jestem bardzo zadowolona, nie było najmniejszych komplikacji, mam śliczny mały nosek. Zanim trafiłam do dr Stańczyka byłam na 3 konsultacjach u innych lekarzy i żaden z nich nie poświęcił mi tyle uwagi i nie podszedł do tematu tak konkretnie. Przed operacją dr cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet na te, wydawałoby się, najbardziej oczywiste. Wszystko odbyło się bezstresowo, przez cały czas miałam poczucie kompleksowej i fachowej opieki. Bardzo polecam:)

Dr Stańczyk powiększył mi piersi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza oraz klinikę Linea Corporis. Zostałam potraktowana bardzo miło i profesjonalnie. Zarówno Doktor, jak i Panie pielęgniarki poświęcili mi wyjątkowo dużo uwagi i cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Doktor przedkłada dobro pacjenta, potrafi wprost powiedzieć, czego sobie nie robić i umie przewidzieć oczekiwania pacjenta. Jeśli tak się w moim życiu ułoży, to na pewno tam wrócę. Cena zabiegu w stosunku do poziomu oferowanych usług jest na prawdę korzystna. Nie trzeba też czekać miesiącami na konsultację i zabiegi. Nie jest to ...

Cena zabiegu w stosunku do poziomu oferowanych usług jest na prawdę korzystna. Nie trzeba też czekać miesiącami na konsultację i zabiegi. Nie jest to "hurtownia" Podejście do pacjenta bardzo indywidualne, a ograniczona ilośc pacjentów daje poczucie bezpieczeństwa.

witam wszystkich, z czystym sumieniem mogę polecić Dr.Stańczyka ,cudowny lekarz.Na pierwszej wizycie miałam wątpliwości gdyż Pan doktor wydawał się młody a co za młodym wyglądem idzie brak doświadczenia.Nic bardziej mylnego, profesjonalista w każdym calu, bardzo uprzejmy ,cierpliwy.Zabieg któremu sie poddałam to powiększenie piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cały personel jest bardzo miły i dba o komfort pacjenta.Klinika godna polecenia.

Mialam robiony nos u dr.Stanczyka dwa razy I jestem bardzo nie zadwolona jest gorszy niz przed bo wczesniej byl przynajmniej mniejszy a teraz jak patrze w lustro to plakac mi sie chce a tak bardzo chcialam miec prosty I ladny nos widac ze pan dr.Stanczyk nie bardzo zna sie na nosach. Bylam u innego lekarza ale nie daje mi gwarancji powiedzial ze nie lubi po kims poprawiac zwlaszcza ze trzeba wszystko od nowa robic jestem zalamana niewiem co robic bo to nie jest taka tania operacja.

WITAM WSZYSTKICH,KILKA LAT TEMU POWIEKSZYLAM SOBIE USTA PREPARATEM AQUAMID I PO 2 LATACH OD WSTRZYKNIECIA USTA ZACZELY SIE ZNIEKSZTALCAC,WYGLADALO TO OKROPNIE,WIELU LUDZI WYSMIEWALO SIE Z MOICH UST TWIERDZAC ZE SA BARDZO BRZYDKIE.POSTANOWILAM ISC DO LEKARZY KTORZY PODJELI BY SIE WYCIAGNIECIA,ZADEN DOSLOWNIE ZADEN LEKARZ NIE CHCIAL PODEJMOWAC SIE TEGO ,TWIERDZAC IZ JEST TO SKOMPLIKOWANE I TAK JUZ MUSZE Z TYM CHODZIC,JEDYNY DR.JAROSLAW STANCZYK STWIERDZIL NA KONSULTACJI ZE CHCE PODJAC SIE TEGO (A CO NAJISTOTNIEJSZE -WYJMIE MI AQUAMID PRZEZ IGLE I STRZYKAWKE)UDALO SIE ZABIEG PRZEBIEGL BEZBOLESNIE I DOSC SZYBKO.WKONCU MAM ZMNIEJSZONE USTA I CZUJE SIE KOMFORTOWO.WIELKI PLUS DLA DOKTORA.DZIEKUJE JESZCZE RAZ I GDYBY KTORAS Z WAS CHCIALA WYJAC AQUAMID TO POLECAM WLASNIE TEGO LEKARZA.