dr n. med. Jarosław Strychar

Ortopeda, Traumatolog

Pan Doktor operował mi cieśnie nadgarstka. Co mnie zaskoczyło? WSZYSTKO! - od pełnego profesjonalizmu, zminimalizowanej inwazyjności operacji poprzez super, przyjazną atmosferę na sali operacyjnej, a co najistotniejsze - bez dalszych komplikacji pooperacyjnych! Dziękuję !...... wdzięczna pacjentka.

Dr.Strychar operował moje ręce pięciokrotnie: 4 razy w latach 2013-14( strzelające palce w oby rękach,cieśń nadgarstka,choroba DeQurveina kciuka lewego) i ostatnio w lutym br. zapalenie DeQurveina przy kciuku prawym.Za każdym razem natychmiastowy skutek- koniec bólu i szybkie przywrócenie całkowitej sprawnosci ręki.Tak samo było ostatnio.Zadnych powikłań ani komplikacji.O bólu zapomniałam( np. nie byłam w stanie posługiwać się nożem ani nożyczkami),dwa tygodnie po zabiegu mogę operowaną ręką wykonywać wszystkie potrzebne czynności. Dr.Strychar jest chirurgiem doskonaym,polecam wszystkim.Dziękuję,panie doktorze.

Ja leczę się u doktora na NFZ w Żyrardowie od 3 lat i naprawdę nie operuje po pierwszej wizycie chyba, że to konieczne. Miałam w pierwszej kolejności badania potem rehabilitację , zastrzyki sterydowe ,a teraz dopiero skierowana jestem na operację, leczy mnie przez dłuższy czas. Doktor jest wspaniałym ,uśmiechniętym człowiekiem i dobrym fachowcem. Nie jestem znajomą, zostałam skierowana przez neurologa z przychodni NFZ. Polecam z czystym sumieniem doktora.

Cudotwórca, moja ręka jest sprawna w 100% a operacja była nietypowa, guz w nerwie, rzadko spotykana przypadłość. Poza tym przemiły poprostu ludzki lekarz co w dzisiejszych czasach już nie tak często spotykane, szczerze polecam.

Jestem osobą cierpiącą na szereg chorób przewlekłych od najmłodszych lat, toteż miałem do czynienia z naprawdę wieloma lekarzami. Nigdy jednak, przez ponad 30 lat życia, nie odbyłem tak ŻENUJĄCEJ wizyty u żadnego lekarza. Od blisko pół roku zmagam się z neuropatiami lewej ręki. Odbywałem rehabilitację, przeprowadziłem szereg badań, byłem u różnych specjalistów, w końcu jeden z nich polecił mi "doktora" Strychara.. "Doktora" Strychara to nie obchodziło. Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek go kiedykolwiek obchodziło. Gdy tylko usłyszał, że drętwieje mi 4. i 5. palec, nic już więcej nie słuchał. Nie interesował go przebieg leczenia, zmiany objawów, wyniki badań. Żadnego wywiadu środowiskowego, ani jednego zadanego pytania. Wydrukował skierowanie na zabieg operacyjny i wskazał drzwi. NIGDY nie spotkałem się jeszcze z takim niechlujstwem, cynizmem, brakiem zainteresowania i lekceważeniem graniczącym z pogardą, gdy na moje pytania prychnął, że mam tu skierowanie, jak nie chcę iść pod nóż to nie muszę, do widzenia. Tak oto, wizyta u lekarza specjalisty, na którą czekałem cztery miesiące, zakończyła się w dwie minuty. Wszystkim placówkom, które zatrudniają "doktora" Strychara polecam zastąpienie go drukarką do skierowań w rejestracji. Będzie znacznie taniej w kosztach prowadzenia placówki, a przynajmniej pacjenci nie będą mieli złudzeń, że otrzymają jakąkolwiek opiekę.

Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie. Jego diagnoza , wyjaśnienia oraz proponowany sposób leczenia wyłożone były profesjonalnie, ale zrozumiale.Na pewno pozostanę pacjentką Pana Doktora. Poleciła mi tego lekarza kuzynka, a ja na pewno polecę go znajomym z pełnym uznaniem dla jego fachowości i życzliwości dla pacjenta.

Pan doktor jest bardzo pogodnym i miłym człowiekiem . Podczas wizyty szczegółowo o mówił postępowanie w leczeniu mojego schorzenia, wzbudza zaufanie i widać że jest kompetentny . Lekarz wg mnie godny polecenia.

Masakra !!! Gość PRZEREKLAMOWANY !!! Po wizycie lekarskiej córka wyła z bólu - tak ją ten Pan dr "zbadał" - musiała jechać do szpitala na blokadę sterydową. Brak zainteresowania pacjentem ( nawet nie zajrzał do obszernej dokumentacji zbieranej od 10 lat ). Gadał jakieś dyrdymały, które absolutnie nie mają nic wspólnego ze stanem chorobowym w dniu dzisiejszym i badaniami, które go potwierdzają. Na każdej wizycie ( a ta była drugą - pierwsza 4 lata temu powtarza jak mantrę - "Poznań - Romanowski". Zresztą w tym temacie schorzenia córki wykładają się wszyscy "super" profesorowie. W 99% - brak czasu dla pacjenta - w przypadku tego Pana dr - w trzeciej minucie wizyty zaznaczył, że "... ma dużo pacjentów i trzeba się przyzwyczaić do dolegliwości".
Lekarz - bezsilny ????? Nie polecam !!! Ta jedna gwiazdka - tylko z tego powodu że musi być, żeby opublikować wpis.

Bardzo kompetentny lekarz a do tego niesamowicie sympatyczny. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze. Lekarz frontem do pacjenta i taki "z powołania". serdecznie polecam.

Pan doktor operował mi zespół cieśni nadgarstka. Zarówno diagnostyka przed jak i sama operacja - pełen profesjonalizm. Lekarz bardzo rzeczowy i kompetentny a co najistotniejsze skuteczny. Od zabiegu upłynął miesiąc i wszystko jest ok. Opinie innych pacjentów sprzed gabinetu też bardzo pozytywne.