lekarz Jarosław Świstak

Neurolog

Cudowny człowiek, kompetentny, uprzejmy, miły, od razu zdiagnozował coś, czego nie mogli zdiagnozować po tygodniu spędzonym w szpitalu. Dziękuje Panu Doktorowi i serdecznie polecam!

Mimo wielu bzdurnych inwektyw, które padły pod moim adresem na tym forum, że to niby rodzinka, niby chora na główkę będę podtrzymywać moją ocenę tego lekarza. Nadal się u niego leczę i mi pomaga. I mam prośbę, żeby jeżeli ktoś pisze, że zdecydowanie nie, to niech pokusi się o parę zdań wyjaśnienia w czym tkwił błąd, a nie tylko nie bo nie. To nie daje innym żadnej wiedzy. Równie dobrze złą ocenę może wystawić zazdrosny lekarz, przecież i tu działają prawa konkurencji. Ach ta nasza polska zawiść!

Takiego lekarza to ja jeszcze w swoim życiu nie spotkałam a chodziłam już do wielu. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję, że p.Doktor jest (A.P). Mogę chorować:-)))

Bylem na WIM w wydawaloby sie ostrym stanie, z podejrzeniem wylewu podpajeczynowkowego. W koncu wyszlo, ze nic mi nie jest, ale obsluga w szpitalu, tj pielegniarze, lekarze, salowe oraz wyposazenie OIOMu na najwyzszym poziomie. Dr Swistak obejrzal mnie, zrobil bardzo dokladna analize, zlecil badania, bez lekcewazenia przypadku (w sumie niezbyt ciezkiego).

świetny lekarz z powolania ktory zawsze doradzi i pomoże ile moze

świetny lekarz z powolania ktory zawsze doradzi i pomoże ile moze

Lekarz bardzo sympatyczny, miły dawno takiego nie spotkałam :) mimo młodego wieku skierował Mnie na rehabilitacje i pokierował dalej na leczenie. dziękuje i pozdrawiam dr Świstaka.

Wspaniały człowiek i lekarz, zawsze służy pomocą, dobrą radą, dba o osoby którymi się opiekuje. Wielki szacunek Panie Jarosławie Świstak. Mirosław. G.

super lekarz zawsze pomocny i zna się na tym co robi więcej takich lekarzy. Dzięki Panie Jarosławie

Super lekarz, super człowiek. Leczę się u niego już kilka lat z dobrym efektem. Nigdy nie odmawia pomocy.

witam Leczę się u dr.Świstaka i jest super specjalistą zna się na swojej pracy a przede wszystkim nie jest obojętny stara się pomóc jak tylko potrafi najlepiej. Z wyrazami szacunku Ps. Oby takich lekarzy było jak najwięcej

witam

Z wyrazami szacunku

Ps. Oby takich lekarzy było jak najwięcej

Wciąż poszukujesz "Neurolog Zielonka"?

ENEL-MED
ulica Puławska 326
ALFA LEK
ul. Nowy Świat 58A.
Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97
Warszawska 43/21