lekarz Jarosław Szponar

Kardiolog

U Pana Doktora leczy się moja mama na nadciśnienie, odkąd rozpoczęła leczenie jej stan zdrowia widocznie się poprawił. Polecamy

Moim zdaniem to najlepszy kardiolog w Lublinie! Babcia leczyła się u niego na serce, potem tata po zawale chodził do pana doktora. Wszystkim go polecamy bo jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem.

Moja babcia leczy się u pana doktora, który jest świetnym specjalistą. Pomógł jej uregulować ciśnienie co wcześniej było bardzo dużym problemem i babcia wymagała dużej pomocy w życiu a teraz wszystko robi praktycznie sama.

Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara. Polecam każdemu. Teraz będzie Casablanka, Afryka Północna, dzika i to jest to !!! Może echo będzie słychac ? A jak nie, to sobie zbadam, żeby nie skoczyło do 220. Inaczej zejście pewne !!!

Hawana i Kopa-Kabana. Słońce, upał i te cygara.
Inaczej zejście pewne !!!

po ostatnich upałach zaczęłam mieć problemy z sercem, trafiłam w ręce doktora Szponara i rozpoczęłam leczenie. pan doktor jest przesympatycznym człowiekiem, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie

Mój tata jest pacjentem dr Szponara, trafił do niego po pierwszym zawale, dr opiekuje się tatą bardzo dobrze, tata jest zadowolony, my z resztą też bo widzimy, że tata czuje się dobrze

Cudowny człowiek! Wspaniałe podejście do osób starszych, moja babcia jest zachwycona po wizycie u niego. Polecam

Jestem po pierwszej wizycie u tego lekarza, czeka mnie jeszcze kilka ale wiem, że pójdę właśnie do niego bo na wizycie zdobył moje zaufanie, wiem, że to właśnie jemu chce powierzyć swoje zdrowie i wiem, że się nie zawiodę.

Nie myślałam, że tak młody lekarz może mieć tak wielkie doświadczenie. Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, sympatyczny, wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam

wspaniały człowiek i lekarz. podarował mojej babci kilka lat życia. polecam z całego serca