lekarz Jarosław Trela

3,5

Doktor Jarosław Trela to bardzo dobry, świeży, chłonny i nie zniszczony Lekarz. Od kiedy zamknie się drzwi jego gabinetu czas zwalnia. Nie czuć w powietrzu niechęci i pośpiechu jak u innych lekarzy. Wnikliwie podchodzi do tematu. Utrzymuje kontakt wzrokowy, co udowadnia jego zaangażowanie. Zadaje dużo pytań, które pomogą mu: prawidłowo zdiagnozować problem i dobrać odpowiedni proces leczenia. Myśli o Pacjencie, a nie o tym, by dodatkowo zarobić na przepisanych lekach. Myśli o Pacjentkach, dbając o ich prawidłową ochronę przy antybiotykoterapii. Nie fruwa bez sensu stetoskopem po plecach, a bada powoli ...

Doktor Jarosław Trela to bardzo dobry, świeży, chłonny i nie zniszczony Lekarz.

Myśli o Pacjencie, a nie o tym, by dodatkowo zarobić na przepisanych lekach.
Myśli o Pacjentkach, dbając o ich prawidłową ochronę przy antybiotykoterapii.

Nie fruwa bez sensu stetoskopem po plecach, a bada powoli i czeka, aż Pacjent zakończy proces wdechu/wydechu.

Przychodząc z różnymi sprawami, nawet wydającymi się dla Doktora nowymi, zawsze spotyka się to z zainteresowaniem ze strony Doktora. Z ciekawością zadaje pytania dotyczące zdrowia Pacjenta i zawsze zaznacza, że chciałby dowiedzieć się, jak udało się rozwiązać problem [jeśli dotyczy to innej dziedziny zdrowia niż jego].

Dobiera konkretne leki, które stawiają na nogi jeszcze tego samego dnia.
Przyjmie ZAWSZE, nie ważne, że kolejka chorych jest długa.

Pozdrawiam, zadowolona Pacjentka z Legnicy.

Dawno nie spotkałem tak dobrego lekarza... dokładnie tłumaczy chorobę,wizyta trwała prawie pół godziny..Zostałem dokładnie przebadany,przepytany i poinformowany o chorobie, leczeniu, dawkowaniu i koniecznych badaniach laboratoryjnych...Wcześniej żaden lekarz nie był tak dokładny. Cieszę się,że trafiłem do Niego.

Nie wiem, skąd się wzięły takie nieprawdziwe opinie,o tym lekarzu.Leczę się u tego lekarza juz 4 lata i nigdy nie przydarzyła mi się z Jego strony,jakaś przykra sytuacja.Jest zawsze uprzejmy,dokladnie tlumaczy chorobę , przebieg leczenia,oraz przyjmowania leków.Dla mnie to lekarz na 5 z wielkim plusem.

Konkretny i bardzo pomocny lekarz. Niesamowite podejście do pacjenta - chęć rozwiązania mojego problemu na 5+. Na pewno godny polecenia choć trudno się do niego dostać. Oby więcej takich lekarzy.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Dr Trela jest moim lekarzem rodzinnym od prawie 2 lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Ten pan ( bo trudno go nazwać lekarzem) musi mieć szerokie plecy skoro udało mu si,e skończyć studia medyczne. Miesza pacjentów z błotem już na dzień dobry, nie pozwala dojść do słowa, a teorie, które wygłasza są żenujące.Jest arogancki - co zapewne ma ukryć jego braki w wykształceniu. Po wizycie u niego skonsultowałam się z innym lekarzem i ten śmiał się w głos z zaleceń pana treli. Obym nigdy więcej nie trafiła na podobnego konowała, bo strach. Daję ocenę 1, bo niestety niżej już się nie da.

Do kartofli, a nie do leczenia ludzi! Brak kultury i kompetencji. Według wskazań tego Pana pacjentka zamiast na następny dzień - według niego - iść do pracy, trafiła na oddział szpitalny z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Na szczęście są jeszcze w Lubinie prawdziwi lekarze.

Do kartofli, a nie do leczenia ludzi! Brak kultury i kompetencji.

Na szczęście są jeszcze w Lubinie prawdziwi lekarze.

Lekarz(choć nie wiem czy to właściwe miano w przypadku tego człowieka)kompletnie niekompetentny kompletnie nie potrafił się rozeznac,poza tym poziom kultury osobistej na poziomie zerowym.

Wciąż poszukujesz " Miłogostowice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Dializ Fresenius Nephrocare IV

50-389 Wrocław
Szpital im. K. Dłuskiego
Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław